M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1687: Lenka przyprowadzi Zduńskim pierwszego chłopaka. Kinga i Piotrek przyjmą Antka jak syna? - ZDJĘCIA

2022-11-15 21:51

W 1687 odcinku "M jak miłość" Lenka (Marysia Głowacka) sprowadzi do domu pierwszego chłopaka! 13-letnia córka Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) jest zakochana w koledze z podstawówki od dłuższego czasu. Jednak dopiero w 1687 odcinku "M jak miłość" Antek (Jakub Strach) pojawi się oficjalnie w domu Zduńskich. Jak go przyjmą rodzice Lenki? Kinga i Piotrek z radością przywitają chłopaka Lenki. Zupełnie jakby zyskali nowego syna! Choć nie będą świadomi jak szybko rozwinie się związek 13-latki z pierwszym chłopakiem. Zobacz ZDJĘCIA z 1687 odcinka "M jak miłość".

M jak miłość" odcinek 1687 - poniedziałek, 21.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Chłopak Lenki Zduńskiej od 1687 odcinka "M jak miłość" dołączy do rodziny Kingi i Piotrka! Ale czy Antek zasługuje na Lenkę, czy 13-latka nie jest za młoda na pierwszą miłość i czy rówieśnik ze szkoły, dla którego była gotowa nawet wybrać to samo licem w Warszawie, okaże się odpowiedzialnym chłopcem? Pierwsza wizyta Antka u Zduńskich w domu przy Deszczowej dla wszystkich będzie stresująca. Tak naprawdę Kinga i Piotrek wciąż nie będą zbyt wiele wiedzieli o ukochanym Lenki. W zasadzie tylko tyle, co usłyszeli od syna Miśka (Aleksander Bożyk), który niedawno ujawnił wielki sekret starszej siostry. Sama Lenka niewiele mówiła o Antku. Nie raz przez niego płakała, bo wybrał inną. Ale od 1687 odcinka "M jak miłość" wszystko się zmieni.

Pierwsza wizyta chłopaka Lenki u Zduńskich w "M jak miłość" mocno podejrzana!

Zakochana Lenka przedstawi rodzicom chłopaka, a Antek w 1687 odcinku "M jak miłość" postara się zrobić jak najlepsze wrażenie na Zduńskich. Zdolny, błyskotliwy, inteligentny 13-latek dostał się do jednego z najlepszych liceów w stolicy, jest mistrzem deskorolki, prawdziwą gwiazdą w szkole. Czy ktoś taki będzie poważnie myślał o skromnej, wrażliwej Lence, która ma tyle kompleksów?

Przed wizytą chłopaka Lenka w 1687 odcinku "M jak miłość" postara się, żeby wyglądać pięknie. Kingę i Piotrka nie uprzedzi, żeby nie narobili jej wstydu. Zduński będzie musiał bardzo się hamować, żeby nie wystraszyć Antka swoją podejrzliwością, nadopiekuńczością, troską o córkę. Więcej entuzjazmu okaże za to Kinga, która od 1687 odcinka "M jak miłość" przyjmie ukochanego Lenki jak swoje piąte dziecko, kolejnego syna. Zaniepokojony Piotrek zacznie za to podsłuchiwać Antka, Kinga przyłapie męża jak zaczai się pod pokojem córki. - Co ty wyprawiasz? Podsłuchujesz? Nie uważasz, że Lenka zasługuje na odrobinę prywatności? - zapyta zdumiona.

- Uważam, ale wolę mieć tę prywatność pod kontrolą - usłyszy w odpowiedzi.

Chłopak Lenki w "M jak miłość" sprowadzi ją na złą drogę?

Wiele wskazuje na to, że związek Lenki i Antka w kolejnych odcinkach "M jak miłość" przysporzy Zduńskim sporo zmartwień, a problemy sercowe córki zdominują życie całej rodziny przy Deszczowej. Lenka pod wpływem chłopaka zmieni nawet wygląd na bardziej wyzywający!

M jak miłość. Rodzina Kingi i Piotrka się powiększy! Wszystko przez Lenkę
M jak miłość. Lenka zmieni się nie do poznania! Córka Kingi i Piotrka przysporzy im sporych problemów
Najnowsze