M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1682: Misiek zdradzi największy sekret Lenki! To będzie dla niej koniec świata – ZDJĘCIA

2022-10-28 11:22

W 1682 odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 31.10.2022 o 20.55 w TVP2) Lenka (Olga Cybińska) będzie umierała z niepokoju, czy aby na pewno dostanie się do wymarzonego liceum. Sęk w tym, że córce Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) wcale nie będzie chodziło o samą szkołę, a zdecydowanie o coś więcej. W 1682 odcinku "M jak miłość" to Misiek (Aleksander Bożyk) zdradzi rodzicom powód, dla którego Lenka tak bardzo chce dostać się do tej placówki. Niestety, obawy córki Zduńskich się sprawdzą, a dla dziewczynki to będzie prawdziwy koniec świata. Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1682 - poniedziałek, 31.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1682 odcinku "M jak miłość" Lenka będzie jakby nieobecna. Córka Kingi i Piotrka nie będzie chciała jeść ani nie będzie w stanie normalnie funkcjonować, gdyż całą noc jej głowę będą zaprzątać myśli, czy na pewno dostanie się do wybranego liceum. Oczywiście, Zduńska nie zdradzi rodzicom prawdziwego powodu, dla którego wybrała akurat tą placówkę, tylko będzie zasłaniać się tym, że ta szkoła jest w 10 najlepszych, a poza tym ma świetne opinie. Dlatego w jej głowie pojawi się strach, czy ilość punktów z egzaminu gimnazjalnego okaże się wystarczająca. W 1682 odcinku "M jak miłość" Lenka otwarcie zagrozi rodzicom, że jeżeli nie dostanie się do wymarzonej szkoły, to za żadne skarby nie pójdzie do żadnej innej!

- Strasznie się denerwuje, a jeśli będę miała za mało punktów? Całą noc nie spałam. Jeśli nie dostanę się do tego liceum, to nie idę do żadnego innego! Mówię poważnie! - córka postawi sprawę jasno.

Wtedy w 1682 odcinku "M jak miłość" do rozmowy Kingi i Piotrka z Lenką wtrąci się Misiek, który jako jedyny będzie znał największy sekret Lenki! Oczywiście, Zduński nie omieszka nie pochwalić się nim rodzicom i z uśmiechem na ustach wyda im tajemnicę siostry!

- A ja wiem o co chodzi - wtrąci zadowolony Misiek i złoży ręce w serce.

- Spadaj! - zdenerwuje się Lenka, po czym wybiegnie z salonu.

Wówczas w 1682 odcinku "M jak miłość" Misiek przyzna Kindze i Piotrkowi, że Lenka chce dostać się do tej szkoły tylko dlatego, że wybiera się tam Antek, który bardzo jej się spodobał. To wtedy dla Zduńskich już wszystko stanie się jasne...

- Jej zależy na tej szkole, tylko dlatego, bo Antek tam zdaje. Ten z jej klasy. Mistrz deskorolki. Lenka z koleżankami ciągle o nim gada! - zdradzi Misiek.

Oczywiście, sama Lenka w 1682 odcinku "M jak miłość" nie potwierdzi wersji brata i nie przyzna się Kindze, że w całej sprawie chodzi o Antka! Dopiero, gdy okaże się, że najgorsze przeczucia Zduńskiej staną się rzeczywistością i dziewczynka faktycznie nie dostanie się do wymarzonego liceum, a jedynie znajdzie się na liście rezerwowej, to postanowi powiedzieć prawdę, gdyż cały jej świat runie w jednym momencie jak domek z kart...

- Nie dostałam się! Moje życie nie ma sensu! Już nic nie da się zrobić! - krzyknie wzburzona Lenka.

W 1682 odcinku "M jak miłość" zrozpaczona Lenka w końcu powie Kindze, że wybrała to liceum ze względu na chłopaka, a przez to, że się nie dostała, to straci go raz na zawsze. Jednak Zduńska pocieszy ją, że to jeszcze nie koniec świata i zdradzi jej patent na to jak zdobyć Antka!

M jak miłość odcinek 1682 ZWIASTUN. Tragedia u Zduńskich. Misiek straci przytomność, a Franka wpadnie w obsesję na punkcie syna Adama
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze