M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1686: Magda wybaczy Andrzejowi zdradę? Nie oprze się Budzyńskiemu, ale nie na długo - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-11-15 20:50

W 1686 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) znów będą razem! To już pewne Budzyńscy wrócą do siebie w dramatycznych okolicznościach, ale tylko na krótką chwilę. Moment, w których Magda wybaczy Andrzejowi zdradę i dziecko z Julią (Marta Chodorowska) zbliża się wielkimi krokami. A poprzedzą go poruszające sceny między tą parą w 1686 odcinku "M jak miłość",które będą dowodem na to, że nadal bardzo się kochają, że nic i nikt nie zniszczy tak pięknej miłości. Magda nie oprze się Budzyńskiemu i da się ponieść uczuciom. Musicie to koniecznie zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ z 1686 odcinka "M jak miłość" i ZWIASTUNIE.

"M jak miłość" odcinek 1686 - wtorek, 14.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Magda i Andrzej z "M jak miłość" w 1686 odcinku będą o krok od pogodzenia! Wstrząsające wydarzenia w siedlisku w Grabinie, realne zagrożenie, że na życie Magdy czyha jakiś nieobliczalny bandyta, doprowadzą do tego, że Budzyński zrobi wszystko, by chronić żonę! Nawet narażając się przy tym na jeszcze większy gniew Magdy, która zwyczajnie nie będzie chciała go wiedzieć w siedlisku. Strach zrobi jednak swoje.

Magda rzuci się Andrzejowi na szyję w 1686 odcinku "M jak miłość"

W pobliżu wiejskiego domu Budzyńskich w 1686 odcinku "M jak miłość" zacznie się kręcić jakiś podejrzany mężczyzna, a Magda wcześniej usłyszy od Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska) o grasującym po Grabinie włamywaczu. Nic dziwnego, że zacznie się bać i rzuci się Andrzejowi na szyję, gdy ten wieczorem zjawi się przed drzwiami.

Na niewinnym przytulaniu Budzyńskich w 1686 odcinku "M jak miłość" się nie skończy. Andrzej będzie czuwał nad bezpieczeństwem Magdy i właśnie ta troska męża skruszy jej serce. Pozwoli ukochanemu zostać na całą noc w siedlisku, lecz w gościnnym pokoju. A do tego da się ponieść uczuciom, gdy Andrzej nagle się do niej zbliży, czule pogładzi jej dłonią policzek i zapewni jak bardzo za nią tęskni.

Magda i Andrzej w 1686 odcinku "M jak miłość" będą się całować. Wybaczy mu zdradę!

Z ust Magdy w 1686 odcinku "M jak miłość"padnie tylko jedno pytanie - "dlaczego?". Oczywiście będzie chciała wiedzieć dlaczego Andrzej ją zdradził z Julią, skoro byli razem tak szczęśliwi. Ale Budzyński nie zdąży odpowiedzieć. Magda pocałuje go namiętnie, jakby chciała pokazać, że nie może dłużej tak żyć, że wciąż bardzo go kocha, ale zaraz potem zostawi męża samego na tarasie i ucieknie do domu. Wszystko jednak w 1686 odcinku "M jak miłość" będzie wskazywał na to, że Magda wybaczy Andrzejowi. Tylko kwestia czasu, kiedy to nastąpi.

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Magda wybaczy Andrzejowi zdradę? Postawi jej twardy warunek
Najnowsze