M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1685: Aneta weźmie się za nianię Borysa! Nie pozwoli, żeby nimfomanka Paulina odebrała jej Olka - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-11-14 21:48

W 1685 odcinku "M jak miłość" do życia Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel) wkroczy seksowna niania Paulina (w tej roli Elżbieta Trzaskoś). Początkowo szaleńczo zazdrosna o męża Chodakowska nie dostrzeże w niej żadnego zagrożenia! Mało tego, Aneta sama się zgodzi, że Paulina została opiekunką ich syna Borysa. Na casting niania przyjdzie bowiem prosto z siłowni, spocona i bez makijażu, więc Olek w 1685 odcinku "M jak miłość" nie zwróci na śliczną blondynkę uwagi. Sprawy się skomplikują, gdy Paulina wystroi się w kuszącą sukienkę mini. Co zrobi Aneta, żeby pozbyć się niani? Jaki sposób znajdzie,żeby trzymać Olka od niej z daleka? Zobaczcie WIDEO z tych scen z 1685 odcinka "M jak miłość" i kolejnych!

"M jak miłość" odcinek 1685 - poniedziałek, 14.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Czarne chmury w 1685 odcinku "M jak miłość" zawisną nad Olkiem Chodakowskim, który postawi na swoim i do opieki nad Boryskiem zatrudni śliczną, seksowną młodą nianię! Aneta spróbuje zaprotestować, przeforsować swoje zdanie i na castingu na nianię wybrać doświadczoną emerytkę, ale ostatecznie wybór Chodakowskich padnie na Paulinę.

Śliczna i uwodzicielska Paulina w "M jak miłość" nianią syna Anety i Olka. Jak do tego dojdzie?

O tym jak mylne może być pierwsze wrażenie okaże się dość szybko, gdy w 1685 odcinku "M jak miłość" nowa niania Boryska po wstępnej rozmowie w sprawie pracy wpadnie podpisać umowę. Aneta aż zaniemówi na widok Pauliny, która zamiast sportowego stroju tym razem wybierze króciutka sukienkę z głębokim dekoltem i zrobi oszałamiające wrażenie na Olku.

Mimo czujnego spojrzenia żony Olek w 1685 odcinku "M jak miłość" nie powstrzyma się przed adorowaniem opiekunki syna. Nie przeszkodzą mu w tym nawet matka Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) i teściowa Iwona (Hanna Śleszyńska). Obie będą miały zresztą niezły ubaw patrząc na to, jak Anecie skacze ciśnienie z zazdrości z trudem powstrzymuje się przed wybuchem wściekłości na męża!

Niania syna Chodakowskich w 1685 odcinku "M jak miłość" to nimfomanka?

Matka Anety w 1685 odcinku "M jak miłość uprzedzi Aleksandrę, że po tym jak córka montowała kamerę w mieszkaniu, żeby wiedzieć co zrobi z Boryskiem, tym razem posunie się jeszcze dalej. Wszystko, żeby pilnować Olka. Już po wyjściu niani Aneta w 1685 odcinku "M jak miłość" ostrzeże męża, żeby trzymał się z daleka od Pauliny. - Jeżeli myślisz, że będę cię zostawiać sam na sam z tą nimfomanką, to się grubo mylisz... Zaraz, czy ty właśnie sam, z własnej nieprzymuszonej woli zmieniłeś mu pieluchę?

- Tak, ale to chyba standard... Jak chcesz mogę tego nie robić?

- Czyli jak chcesz, to potrafisz brawo! Ale jeżeli chodzi o nianię to i tak będę ci patrzeć na ręce!

- A patrz sobie na co chcesz! - stwierdzi Olek, który w 1685 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał pojęcia kim tak naprawdę jest niania ich syna i czego będzie chciała od przystojnego, żonatego lekarza. Prawdziwą twarz Paulina odsłoni dość szybko.

Kim jest Elżbieta Trzaskoś, która zagra Paulinę w "M jak miłość"?

Elżbieta Trzaskoś to 25-letnia aktorka, która widzom jest na pewno znana z roli posterunkowej Magdy Piątkowskiej z serialu "Święty" w Super Polsat. Ostatnio pojawiła się też gościnnie w serialu "Hercules" w TVN, a karierę aktorską zaczynała 12 lat temu od wcielenia się w postać Hani Taschke w serialu "Mała Matura 1947".

M jak miłość. Powrót niewiernego Olka! Zabierze się za seksowną nianię Boryska
Najnowsze