M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1683: Pierwsze spotkanie Lilki z Mateuszem to porażka. Będzie łapała go za rękaw, ale strąci ją jak natrętną muchę – ZDJĘCIA, WIDEO

W 1683 odcinku "M jak miłość" zobaczymy pierwsze spotkanie Mateusza (Krystian Domagała) i Lilki (Monika Mielnicka). Scena będzie żenująca - roześmiana od ucha do ucha była żona Mostowiaka zacznie łapać go za rękaw, ale on nie odpowie jej ani słowem. Mateusz dłoń niewiernej żony strzepnie z ramienia jak natrętną muchę, albo niechciany paproch. Mówiąc szczerze, będzie to okropny widok Lilka - czepia się męża jak dziewczyna spod latarni klienta, a on niezainteresowany odchodzi - zobacz to koniecznie w GALERIII ZDJĘC i sprawdź, co mówią na ten temat gwiazdy na WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1683 - poniedziałek, 7.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1683 odcinku "M jak miłość" do domu Mostowiaków, ku wielkiej radości wszystkich mieszkańców wróci Mateusz. Niestety, w GRabinie vczekać na niego bęzie także niewierna Lilka, która w środku nocy wyrośnie przed nim znienacka. Mateusz ma nadal wielką traumę po zdradzie ukochanej żonki, więc nie będzie przygotowany na uśmiechy i radosne powitanie z jej strony... 

- Lilka boi się reakcji Mateusza... Pierwsze spotkanie Mateusza i Lilki jest ogromnym wyzwaniem - przyznaje Monika Mielnicka w "Kulisach M jak miłość". - Co się stanie, kiedy spojrzą sobie w oczy? Ona go kocha nadal - zapewnia aktorka.

Lilka w "M jak miłość" do Mateusza: "Jak dobrze cię widzieć"!

Jednak Banachówna w 1683 odcinku "M jak miłość" nadal nie będzie rozumieć, jak wielką wyrządziła, kochającemu ją nad życie, mężowi. Lilka uzna, że uśmiech i radosne powitanie wystarczą, aby wszystko naprawić. No i bardzo się pomyli!   

- Jak dobrze cię widzieć - wyskoczy Lilka na Mateusza w 1683 odcinku "M jak miłość".  

- Ale ona wie, czy Mateusz odwzajemnia to uczucie i czy ma szansę, żeby naprawić ich relację - dodaje Mielnicka w "Kulisach M jak miłość". 

Krystian Domagała od pewnego momentu w "Kulisach M jak miłość" nie wypowiada się już w ogóle, a szczególnie na temat Lilki. Identycznie zareaguje na jej uliczne umizgi w 1683 odcinku serialu. Nic nie odpowie, dłoń Lilki strzepnie z ramienia i odejdzie sam w swoją stronę. 

Nie przegap: M jak miłość. Mateusz jednak będzie z Alą? Krystian Domagała zachwycony gorącą Alicją Ostolską - ZDJĘCIA

M jak miłość. Odmieniony Mateusz wróci do Grabiny! Nie poradzi sobie z traumą po rozwodzie z Lilką
Najnowsze