M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1683: Bartek poświęci swoją karierę dla dobra Uli! To wyznanie żony zmieni wszystko – ZDJĘCIA

2022-11-04 13:06

W 1683 odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 7.11.2022 o 20.55 w TVP2) życie w Grabinie znudzi Ulę (Iga Krefft). Lisiecka nie będzie mogła znaleźć sobie miejsca, a praca u Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) okaże się straszliwą męczarnią. W 1683 odcinku "M jak miłość" Ula w końcu wyżali się Bartkowi (Arkadiusz Smoleński), że nie czuje się szczęśliwa i pragnie wyjechać do Australii, w momencie, gdy on coraz bardziej będzie rozwijał swoją karierę projektanta ogrodów i dostanie bardzo ciekawą ofertę pracy. Jednak dla dobra żony Lisiecki zrezygnuje ze wszystkiego… Zobaczcie to koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1683 - poniedziałek, 7.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1683 odcinku "M jak miłość" Ula będzie miała już dość życia w Grabinie. Śmierć Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński), pojednanie i jednoczesne pożegnanie z Jakubczykiem (Michał Breitenwald) i walka z przebiegłą Beatą (Izabela Warykiewicz) o Kalinkę (Oliwia Kępka) mocno odcisną się na Lisickiej i sprawią, że poczuje się kompletnie zagubiona. Na domiar złego, praca u Tadeusza już nie będzie sprawiać jej żadnej radości w przeciwieństwie do Bartka, który wspaniale się w tym odnajdzie, a nawet coraz prężniej będzie rozwijał swoją karierę w tym kierunku. Niestety, wyczerpanie zawodowe i prywatne Uli w 1683 odcinku "M jak miłość" coraz bardziej będzie dawało o sobie znać, a Lisiecka nie będzie już w stanie tego dłużej ukrywać przed Bartkiem.

W 1683 odcinku "M jak miłość" Ula zacznie namawiać Bartka na wyjazd do Australii. Początkowo będzie zasłaniać się tęsknotą za Natalką (Marcjanna Lelek), Markiem (Kacper Kuszewski) i Ewą (Dominika Kluźniak), ale Lisiecki szybko zorientuje się, że żonie chodzi o coś zupełnie innego. I wcale się nie pomyli, gdyż Lisiecka już dłużej nie będzie umiała kłamać i w końcu przyzna się Bartkowi, że ma już dość życia w Grabinie i pracy u Tadeusza!

- Ostatnio się czuje jakaś taka nieswoja. Zagubiona, no nie wiem. Jeszcze ta praca u Tadeusza… - wydusi z siebie Ula.

- Nie kręci cię już? – dopyta Bartek.

- No w ogóle. Ja się z tym fatalnie czuje, bo wiem, że Tadeusz wyciągnął nas z dołka finansowego, no ale to ty pociągnąłeś, chcesz się rozwijać, studiować, a ja w tym wszystkim czuję się jak ostatni niewdzięcznik i jeszcze nieudacznik – stwierdzi Lisiecka.

Oczywiście, Bartek w 1683 odcinku "M jak miłość" nawet nie pozwoli żonie myśleć w ten sposób. Słowa Uli bardzo go poruszą, ale natychmiast zauważy, że problem tkwi gdzieś indziej, a jego żona jest po prostu przemęczona, dlatego uzna, że wyjazd do Australii jest dobrym pomysłem!

- Nie mów tak… Ula jesteś zmęczona psychicznie i fizycznie. Bardzo dużo się wydarzyło. Śmierć Marzenki i Andrzejka, twojego taty, opieka nad Kalinką potrzebujesz odpocząć, nabrać nowej perspektywy no i w sumie ten wyjazd świetnie się do tego nadaje – uzna Lisiecki.

Chwilę później w 1683 odcinku "M jak miłość" Bartek dostanie ponowną ofertę pracy od firmy z Wrocławia na jeszcze lepszych warunkach niż ostatnio proponowali. Lisiecki przeczyta wiadomość ze zdumieniem, ale w obliczu nostalgii żony nie będzie mógł zachować się inaczej…

- Niestety współpraca z nowym pracownikiem nie powiodła się i pragniemy ponownie zaproponować panu stanowisko w naszej firmie. Na jeszcze korzystniejszych warunkach - odczyta. 

Jeszcze w 1683 odcinku "M jak miłość" Bartek odrzuci tą ofertę, nie mówiąc o niczym żonie i ponownie namówi ją na wyjazd do Australii. Jednak Ula odwlecze ten temat, mają poważne wyrzuty sumienia, że staje na drodze kariery męża. Aczkolwiek on dla jej dobra będzie gotowy zrezygnować ze wszystkiego…

- Jedźmy do tej Australii – zarządzi Bartek.

- Jutro o tym pogadamy – uzna Ula.

- Dobrze, jutro powiem ci to samo – uśmiechnie się do żony.  

M jak miłość, odcinek 1683. ZWIASTUN. Powrót Mateusza. Ula i Bartek przestaną być szczęśliwi w Grabinie
Najnowsze