M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1681: Magda wreszcie stanie na nogi! Maciek będzie niebywale dumny - ZDJĘCIA

2022-10-23 20:59

W 1681 odcinku "M jak miłość" pojawi się nadzieja, że Budzyńska (Anna Mucha) wreszcie stanie na nogi po koszmarze, który zafundował jej Andrzej (Krystian Wieczorek). Dzięki wsparciu bliskich Magda poczuje, że może ułożyć swoje życie na nowo. Szczególnie Maciek (Franciszek Przanowski) okaże matce pełne wsparcie i nakłoni ją do podjęcia ważnej decyzji. W 1681 odcinku "M jak miłość" Budzyńska weźmie się za siebie i zmotywuje się do działania. Syn zobaczy, że matka wreszcie wychodzi na prostą!

"M jak miłość" odcinek 1681 - wtorek, 25.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Magda w 1681 odcinku "M jak miłość" wreszcie poczuje, że jej życie może wyglądać inaczej! Bez łez, strachu i smutku. Chociaż nadal wszystko będzie skomplikowane, a Andrzej osobiście przyjedzie do siedliska i spróbuje z nią porozmawiać, Budzyńska się nie podda. Kinga (Katarzyna Cichopek) zadba o jej zdrowie, zaprowadzi na badania, ale na szczęście okaże się, że wszystko jest w porządku. Potem w 1681 odcinku "M jak miłość" nastąpi konfrontacja z Julią, na którą Magda wpadnie w windzie w nowym biurowcu, gdzie mieści się kancelaria. To spotkanie wytrąci ją z równowagi, ale wizyta Maćka i jego starania uspokoją zranioną kobietę.

- Nie smakuje ci? - zapyta Maciek, kiedy zauważy, że matka ledwo ruszyła obiad, który dla niej przygotował. - Nie, nie... Znaczy, Maciek, jesteś świetnym kucharzem, tylko ostatnio nie mam apetytu - wykręci się Magda. - Musisz mieć siłę, żeby o siebie zawalczyć - doda syn. To natchnie Magdę do działania, chwyci za telefon i wykręci numer Kamila. 

Magda znajdzie nową pracę i stanie na nogi w 1681 odcinku "M jak miłość"

- Halo, Magda? Jak dobrze, że dzwonisz. Wybacz, ja zrobiłem straszną głupotę... Uwierz mi, chciałem dobrze, przepraszam cię... Błagam cię, daj sobie pomóc, jakkolwiek to brzmi - na jednym oddechu powie Gryc, kiedy tylko odbierze telefon od Magdy. - Dobrze, jak chcesz mi pomóc, to znajdź mi pracę. Najlepiej w jakiejś dobrej kancelarii. Wiesz, że mam doświadczenie, mam studia w toku... - wymieni Budzyńska w 1681 odcinku "M jak miłość". - Doskonale znam twoje kwalifikacje. Zrobię co będę mógł! - od razu obieca Kamil, bo wreszcie pojawi się szansa, że odkupi część swoich win. - Dziękuję i zależy mi na czasie, wiesz? - podkreśli Magda. - Jasne, ogarnę to - doda Kamil i weźmie się za działanie. 

Budzyńska w 1681 odcinku "M jak miłość" pierwszy raz od dawna szczerze się uśmiechnie i poczuje, że jej życie może wyglądać inaczej. To trudne, ale możliwe do spełnienia. - Wiedziałem, że się nie poddasz - powie Maciek, kiedy matka skończy rozmawiać przez telefon z prawnikiem.

M jak miłość. Horror w domu Kamila! Matka Poli znów posunie się do przemocy. Okradnie Wernera
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze