M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1681: Magda w szpitalu! Odbierze szokujące wyniki badań serca. Kinga zauważy jak źle jest z Budzyńską - ZDJĘCIA

2022-10-21 8:03

W 1681 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) trafi do szpitala pod opiekę swojego lekarza kardiologa i przejdzie kolejne badania serca! Stan Magdy po zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek), odkryciu, że mąż będzie miał dziecko z Julią (Marta Chodorowska) pogorszy się do tego stopnia, że zmartwiona Kinga (Katarzyna Cichopek) w 1681 odcinku "M jak miłość" nie odpuści, póki Budzyńską nie zajmie się lekarz. Zawiezie przyjaciółkę do szpitala, bo zauważy jak źle jest z Magdą, jak fatalny stan psychiczny może się odbić na jej chorym sercu. Co wykażą wyniki badań Magdy? To co Budzyńska usłyszy od lekarza, będzie dla niej szokiem. Sprawdź, co się wydarzy i zobacz ZDJĘCIA z 1681 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1681 - wtorek, 25.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Chore serce Magdy w 1681 odcinku "M jak miłość" nie poradzi sobie z nadmiarem bolesnych wiadomości? Jakby zdrada Andrzeja już nie była wystarczającym cierpieniem, to jeszcze teraz Magda będzie musiała zmierzyć się z myślą, że niewierny mąż zostanie ojcem, że Julia (Marta Chodorowska) jest z nim w ciąży i spełni jej marzenie o dziecku z ukochanym.

Kinga w 1681 odcinku "M jak miłość" zabierze Magdę do szpitala

Do tego w 1681 odcinku "M jak miłość" Magda zostanie w siedlisku w Grabinie sama, bo Kinga będzie musiała wrócić do domu, do dzieci z powodu egzaminu ósmoklasisty Lenki (Olga Cybińska). Zduńska jednak nie pozwoli na to, żeby przyjaciółce stało się coś złego, żeby zaniedbała swoje zdrowie. Przyjedzie do siedliska tylko po to, żeby zabrać Magdę do szpitala na kontrolne badania do kardiologa (Jakub Ulewicz). - Zbieramy się, jedziemy do lekarza!

- Nigdzie nie jadę, zostaję tu! Zawsze mogę odwołać tę wizytę, przełożyć, odpuścić...

- Ale ja nie odpuszczę! Jedziemy, zbieraj się!

- Ty jesteś gorsza niż...

- Wrzód na dupie, wiem?! Tak się cieszę, że się zgodziłaś. Chodź. Tylko troszkę cię ogarniemy. Włosy, make up, nie wyglądasz najlepiej... - zauważy Kinga, która w 1681 odcinku "M jak miłość" nie przestanie niepokoić się o Magdę, o to, że jej stan może nagle się pogorszyć. W przypadku przeszczepionego serca Magdy mogą przecież zdarzać się ataki pod wpływem silnych emocji czy stresu. - Ja nie muszę się nikomu podobać! - burknie Budzyńska.

Magda w 1681 odcinku "M jak miłość" pozwoli Kindze wrócić do domu

W szpitalu Kinga w 1681 odcinku "M jak miłość" nie przestanie jednak myśleć o Lence, o tym, jak córka poradzi sobie na egzaminie. Ze względu na rodzinę Zduńskiej Magda uzna, że nie może dłużej tak angażować przyjaciółki w swoje sprawy. - Jedź do domu. Ja sobie poradzę. A ty jesteś potrzeba Lence...- Dzieci są zagospodarowane. Jest Piotrek, jest mama, a ja się stąd nigdzie nie ruszę!

Co wykażą wyniki badań serca Magdy w 1681 odcinku "M jak miłość"?

Troskliwa Kinga w 1681 odcinku "M jak miłość" niemal wtargnie do gabinetu lekarza, żeby usłyszeć w jakim stanie jest Magda, czy istnieje zagrożenie, że dojdzie do kolejnych ataków serca. Wyniki badań serca Magdy wykażą, że na razie nie ma powód do obaw, że wszystko jest pod kontrolą, zważywszy na to, co teraz przechodzi Budzyńska.  - Widzisz, mówiłam ci, że nie ma powód do zmartwień. Dawno nie miałam tak dobrych wyników. Widocznie historia o złamanym sercu z powodu zdrady są mocno przesadzone... - oceni Magda, która w 1681 odcinku "M jak miłość" powoli zacznie dochodzić do siebie.

M jak miłość. Koniec Magdy i Andrzeja? Budzyński będzie walczył, żeby odzyskać miłość żony!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze