M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1681: Dziwne tłumaczenia Julii tylko rozwścieczą Magdę. Kochanka Andrzeja zacznie kajać się przed Budzyńską – ZDJĘCIA

2022-10-22 19:10

W 1681 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) opuści siedlisko, by jechać na badania do Warszawy. Ze wsparciem Kingi (Katarzyna Cichopek) wybierze się do biura, gdzie postanowi spakować wszystkie swoje rzeczy, bo pracować z Andrzejem (Krystian Wieczorek) nie ma zamiaru. W 1681 odcinku "M jak miłość" Budzyńska natknie się na Julię (Marta Chodorowska), która podejmie nieudolną próbę tłumaczeń tego, co zaszło między nią a prawnikiem. Tylko rozwścieczy Magdę, a dziwne wyjaśnienia Malickiej w niczym nie pomogą.

"M jak miłość" odcinek 1681 - wtorek, 25.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1681 odcinku "M jak miłość" Kinga przekona Magdę do wyjścia z siedliska i pojechania na badania do Warszawy. Budzyńska powinna szczególnie dbać o serce, a sytuacja stresowa źle wypływa na jej stan zdrowia. Początkowo żona Andrzeja nawet nie będzie chciała słyszeć o opuszczeniu bezpiecznego miejsca i wyjeździe do szpitala. 

- Nigdzie nie jadę, zostaję tu! Zawsze mogę odwołać tę wizytę, przełożyć, odpuścić... - burknie Magda w 1681 odcinku "M jak miłość"

- Ale ja nie odpuszczę! Jedziemy, zbieraj się! - Kinga nie da za wygraną

- Ty jesteś gorsza niż...

- Wrzód na dupie, wiem?! Tak się cieszę, że się zgodziłaś. Chodź. Tylko troszkę cię ogarniemy. Włosy, make up, nie wyglądasz najlepiej... - skwituje Zduńska i obie wyjadą na badania, które okażą się zadawalające.  - Widzisz, mówiłam ci, że nie ma powód do zmartwień. Dawno nie miałam tak dobrych wyników. Widocznie historia o złamanym sercu z powodu zdrady są mocno przesadzone... - skomentuje Magda, ale namiastka dobrego humoru szybko wyparuje, bo kobiety udadzą się do nowego biura Andrzeja i Wernera (Jacek Kopczyński). Nie domyśli się, że Malicka będzie pracować w jednym biurowcu co Andrzej, a kobiety spotkają się w windzie. 

Żenująca rozmowa Julii i Magdy w 1681 odcinku "M jak miłość"

Ostatnie czego trzeba Magdzie to rozmówki z kochanką męża. Mimo to, kiedy Malicka zobaczy Budzyńską, poczuje się zobowiązana do jakichś wyjaśnień. - Proszę mi uwierzyć, że jest mi naprawdę bardzo, bardzo przykro... - wyduka prawniczka i może nawet nie skłamie, ale co to będzie obchodziło Budzyńską, która straciła wszystko przez seks męża z kochanką. - Nie chcę już tego słuchać... i proszę zostawić mnie w spokoju! - rzuci Magda i znów zacznie niewyobrażalnie cierpieć. Na szczęście wesprą ją Kinga i Maciek (Franciszek Przanowski), który popchnie matkę do pomysłu znalezienia nowej pracy. W tym celu Magda wykona telefon do Kamila (Marcin Bosak), który obieca pomoc i znalezienie przyjaciółce nowej posady.

M jak miłość. Koniec Magdy i Andrzeja? Budzyński będzie walczył, żeby odzyskać miłość żony!
Najnowsze