M jak miłość, odcinek 1681: Poważna prośba Magdy do Kamila zaszokuje Gryca. Prawnik się tego nie spodziewa – ZDJĘCIA

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1681: Poważna prośba Magdy do Kamila zaszokuje Gryca. Prawnik się tego nie spodziewa – ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1681: Poważna prośba Magdy do Kamila zaszokuje Gryca. Prawnik się tego nie spodziewa – ZDJĘCIA

2022-10-24 8:51

Magda (Anna Mucha) w 1681 odcinku "M jak miłość" sama skontaktuje się z Kamilem (Marcin Bosak) i o dziwo nie po to, by wygarnąć mu swoje pretensje co do tego, że nakręcił kłamstwa wokół zdrady Andrzeja (Krystian Wieczorek). Budzyńska zadzwoni do kolegi z konkretną prośbą, a Gryc zrobi wszystko, by jej pomóc. Przecież zdaje sobie sprawę, że to również przez niego posypało się małżeństwo Budzyńskich. To on wymyślił spisek po seksie Andrzeja z Julią (Marta Chodorowska). W 1681 odcinku "M jak miłość" Magda poprosi Gryca o ważną rzecz. Co stanie się dla niej priorytetem?

"M jak miłość" odcinek 1681 - wtorek, 25.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1681 odcinku "M jak miłość" Magda nie będzie mogła pozbierać się po zdradzie Andrzeja, ani tym bardziej po informacji o ciąży Julii. Budzyński zjawi się w siedlisku, by porozmawiać z żoną, ale ona nie wpuści go do środka. Na szczęście będzie mogła liczyć na wsparcie m.in. Marysi (Małgorzata Pieńkowska), która przecież tej lata temu została zdradzona przez Artura (Robert Moskwa), a jednak tworzą wspaniałe małżeństwo.

- Nawet nie wiesz, jak dobrze cię rozumiem. Kiedyś byłam w podobnej sytuacji i wiem, przez co teraz przechodzisz... Nie da się uciec od tego, co się stało, trzeba to przeżyć do końca, przejść przez to całe cierpienie, rozpacz, wściekłość. Ale potem, kochanie, powoli, dzień po dniu, jest lepiej... Człowiek się podnosi, prostuje, wstaje jak Feniks z popiołów... I wiesz, po prostu żyje, żyje dalej... - Rogowska pocieszy Magdę w 1681 odcinku "M jak miłość", ale to nie znaczy, że Budzyńska całkiem odpuści i wybaczy Andrzejowi. Wręcz przeciwnie, Magda będzie coraz bardziej skłonna do rozwodu, bo zacznie sobie uświadamiać, że nie da rady wybaczyć mężowi.

Prośba Magdy do Kamila w 1681 odcinku "M jak miłość"

Magda postanowi wziąć swoje życie w swoje ręce i w 1681 odcinku "M jak miłość" osobiście zadzwoni do Kamila. Pominie fakt, że to Gryc nakręcił kłamstwa dotyczące seksu Julii i Andrzeja. Może gdyby Magda dowiedziała się wszystkiego wcześniej, byłoby jej trochę lżej. O dziwo, Budzyńska nie naskoczy na prawnika, a wręcz skieruje do niego ważną prośbę. Jak tylko Kamil zobaczy, że na ekranie komórki wyskakuje imię koleżanki, od razu odbierze i zacznie się tłumaczyć. 

- Halo, Magda? Jak dobrze, że dzwonisz. Wybacz, ja zrobiłem straszną głupotę... Uwierz mi, chciałem dobrze, przepraszam cię... Błagam cię, daj sobie pomóc, jakkolwiek to brzmi - na jednym oddechu powie Gryc, ale Budzyńska nie rozkręci afery. - Dobrze, jak chcesz mi pomóc, to znajdź mi pracę. Najlepiej w jakiejś dobrej kancelarii. Wiesz, że mam doświadczenie, mam studia w toku... - wymieni Budzyńska w 1681 odcinku "M jak miłość". - Doskonale znam twoje kwalifikacje. Zrobię co będę mógł! - od razu obieca Kamil, bo wreszcie pojawi się szansa, że odkupi część swoich win. - Dziękuję i zależy mi na czasie, wiesz? - podkreśli Magda. - Jasne, ogarnę to - doda Kamil i weźmie się za działanie.

M jak miłość. Koniec Magdy i Andrzeja? Budzyński będzie walczył, żeby odzyskać miłość żony!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze