M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1681: Julia bezczelnie przeprosi Andrzeja za wiadomość do Magdy o dziecku! Odetnie się od przyjaciółki Sylwii - ZDJĘCIA

2022-10-25 21:10

W 1681 odcinku "M jak miłość" Julia (Marta Chodorowska) bezczelnie będzie zgrywała przed Andrzejem (Krystian Wieczorek) ofiarą tego, co się obecnie dzieje w życiu Budzyńskich. Przez nią i jej przyjaciółkę Sylwię (Hanna Turnau) Magda (Anna Mucha) dowiedziała się o dziecku, którego ojcem niby jest Budzyński, ale to nie wystarczy Malickiej, żeby dać kochankowi spokój. Wręcz przeciwnie, w 1681 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do Andrzeja z przeprosinami za to, co zrobiła Sylwia. Szczyt arogancji Julii nastąpi w chwili, gdy zacznie żalić się Budzyńskiemu jak mocno przeżywa jego rozstanie z żoną. Może być jeszcze gorzej? Julia w zanadrzu będzie miała coś jeszcze! Zobacz ZDJĘCIA z 1681 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1681 - wtorek, 25.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Telefon Julii w 1681 odcinku "M jak miłość", który Andrzej odbierze podczas wizyty u Mostowiaków w Grabinie będzie częścią wyrachowanej gry Malickiej! Złapała Budzyńskiego na ciążę, wrobiła go w dziecko, choć trudno wierzyć w autentyczność wyników testów DNA na ojcostwo i teraz razem z Sylwią będzie chciała zniszczyć do końca małżeństwo Magdy i Andrzeja! Nie odpuści kochankowi ani na chwilę, bo w 1681 odcinku "M jak miłość" będzie miała ku temu dogodne możliwości. Julia z Sylwią przeprowadzą się obok Budzyńskiego, kancelaria, w której obie pracują przeniesie się do tego samego biurowca, ale piętro niżej niż kancelaria Andrzeja i Adama Wernera (Jacek Kopczyński).

Julia powie Andrzejowi o przeprowadzce do tego samego budynku

Podczas przeprowadzki w 1681 odcinku "M jak miłość" Julia uprzedzi Budzyńskiego, że teraz już nie uniknie spotkań z nią, że będą się widywać codziennie, choć on bardzo tego nie chce. - Chciałam ci potwierdzić, że dzisiaj przeprowadzamy się do nowego biurowca. Sama czuję się niekomfortowo, że będziemy pracowali w tym samym biurowcu, ale niestety nic się nie dało zrobić. Halo? Jesteś tam? 

Andrzej aż zblednie, bo w 1681 odcinku "M jak miłość" uświadomi sobie, że już gorzej być nie może. Nie ma najmniejszej ochoty patrzeć na Julię po tym jak Sylwia powiedziała Magdzie o dziecku, ale nie będzie miał wyjścia. Jakby tego było mało Julia w 1681 odcinku "M jak miłość" znów spróbuje wzbudzić w nim litość, odegrać ofiarę, która wcale nie chce rujnować mu życia i małżeństwa, ale myśli przede wszystkim o dziecku.

Julia ofiarą własnej przyjaciółki Sylwii! Zrzuci na nią całą winę za krzywdę Magdy

- Andrzej, mnie też to wszystko zaczyna przerastać. To wszystko się tak skomplikowało. Jeszcze raz chciałam cię przeprosić za Sylwię, ona to naprawdę zrobiła bez mojej wiedzy. Nie chcę, żeby nasze kontakty tak wyglądały. Zwłaszcza teraz...

- Bardzo cię przepraszam, ale nie mogę teraz rozmawiać...- zakończy rozmowę Budzyński, którego w 1681 odcinku "M jak miłość" dobije wiadomość, że Julia będzie teraz jego sąsiadką w pracy. Przebiegła, podła Malicka będzie się kreowała przed Andrzejem na biedną i pokrzywdzoną przez los kobietę, która martwi się o los Magdy, którą tak okrutnie niszczy. 

M jak miłość. Koniec Magdy i Andrzeja? Budzyński będzie walczył, żeby odzyskać miłość żony!
M jak miłość odcinek 1681. Magda zobaczy ciężarną Julię w windzie. Nie zniesie widoku kochanki Andrzeja z brzuchem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze