M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1681: Andrzej i Julia będą sąsiadami! Przeprowadzka kochanki dobije Budzyńskiego jeszcze bardziej - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-10-18 12:54

W 1681 odcinku "M jak miłość" Julia (Marta Chodorowska) zawiadomi Andrzeja (Krystian Wieczorek) o przeprowadzce, o tym, że teraz będą jeszcze bliżej, bo zostaną sąsiadami. Jak grom z jasnego nieba spadnie na Budzyńskiego nowina od Julii, której od dawna unika, z którą nie chce utrzymywać kontaktów aż do porodu. W jednej chwili w 1681 odcinku "M jak miłość" Andrzejowi zawali się cały świat. Dobije go już sama myśl, że Julia przeprowadza się obok. Załamany prawnik zacznie kreślić w głowie czarne scenariusze jak kochanka nie daje mu spokoju, dręczy go, choć jasno zapowiedział, że uzna dziecko za swoje, lecz nic poza tym. Zobacz w GALERII ZDJĘĆ i WIDEO reakcję Andrzeja w 1681 odcinku "M jak miłość" na rewelacje Malickiej.

"M jak miłość" odcinek 1681 - wtorek, 25.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Przeprowadzka Julii w 1681 odcinku "M jak miłość" będzie częścią planu Malickiej, żeby zdobyć Andrzeja? Zwłaszcza teraz, po rozstaniu Budzyńskiego z Magdą, gdy Sylwia (Hanna Turnau) powiedziała jej o ciąży, Julia będzie miała otwartą drogę do ataku! Brzmi jak jeden wielki podstęp, ale patrząc na działania Malickiej trudno oprzeć się wrażeniu, że ona nic nie robi przypadkowo. Jest tyle biur w Warszawie, a ona i jej przyjaciółka w 1681 odcinku "M jak miłość" przeprowadzą się do budynku, gdzie mieści się kancelaria Budzyńskiego i Adama Wernera (Jacek Kopczyński). I ojca swojego dziecka zawiadomi już po fakcie.

Julia w 1681 odcinku "M jak miłość" przekaże Andrzejowi wspaniałą wiadomość o przeprowadzce

- Przeprowadzamy się do nowego biurowca... - zacznie rozmowę z Andrzejem, kiedy w 1681 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do niego z "radosnymi" wieściami. Równie szczęśliwa będzie przebiegła i podła Sylwia, która spotka się z Wernerem, żeby przekazać mu, że teraz będą pracowali po sąsiedzku. - Patrz, jaki ten świat mały! Kto by pomyślał, że będziemy sąsiadami! - ogłosi przyjaciółka Julii w 1681 odcinku "M jak miłość" z triumfalnym uśmiechem. Adam przerazi się, że kolejna katastrofa jest nieunikniona.

Andrzej od 1681 odcinka "M jak miłość" już nie uniknie spotkań z Julią!

Z kolei Budzyński wiadomość od Julii o przeprowadzce w 1681 odcinku "M jak miłość" przyjmie jak ziszczenie najgorszego koszmaru. - Dla Andrzeja to przede wszystkim oznacza jeżdżenie tą samą windą. Niestety... - ujawnił Krystian Wieczorek w "Kulisach serialu M jak miłość". Niestety po przeprowadzce Julii i Sylwii do biura obok kancelarii Andrzeja i Wernera nie zabraknie niezręcznych spotkań, które doprowadzą do zaskakujących zwrotów akcji.

Po odejściu Magdy załamany Andrzej w 1681 odcinku "M jak miłość" będzie myślał tylko jak odzyskać żonę. Przez Julię będzie musiał także kombinować jak unikać spotkań z kochanką. Od dłuższego czasu robił co mógł, żeby nie widywać Malickiej, ale uspokoił ją, że kiedy dziecko się urodzi będzie dla niego ojcem. Teraz dla Andrzeja stanie się jasne, że Julia już nie da mu spokoju skoro będą sąsiadami w pracy, czyli będą spędzać w pobliżu siebie wiele godzin dziennie. Jedną z pierwszych osób, która dowie się o przeprowadzce Julii do biurowca, gdzie jest kancelaria w 1681 odcinku "M jak miłość" będzie Magda, która spotka się z kochanką Andrzeja w windzie.

M jak miłość. Koniec Magdy i Andrzeja? Budzyński będzie walczył, żeby odzyskać miłość żony!
Najnowsze