M jak miłość, odcinek 1680: Chory Jakub bratem Marcina! Pierwszy raz zwróci się tak do Karskiego - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1680: Chory Jakub bratem Marcina! Pierwszy raz zwróci się tak do Karskiego - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1680: Chory Jakub bratem Marcina! Pierwszy raz zwróci się tak do Karskiego - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-10-24 21:19

W 1680 odcinku "M jak miłość" choroba Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) wywrze spory wpływ na jego relacje z Marcinem (Mikołaj Roznerski). Przyjaciel, wspólnik z agencji detektywistycznej po raz pierwszy nazwie chorego Jakuba bratem. Czy to możliwe, żeby Karskiego i Chodakowskiego łączyły więzy krwi? Wydaje się, że nie, lecz w 1680 odcinku "M jak miłość" nadejdzie przerażający moment, w którym Marcin poczuje, że w jego rękach jest życie umierającego na białaczkę Jakuba. Czego nie wiemy jeszcze o przeszłości Karskiego? Zobacz WIDEO z tych scen i ZWIASTUN 1680 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1680 - poniedziałek, 24.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Śmiertelnie chory Jakub w 1680 odcinku "M jak miłość" będzie zachowywał się tak, jakby nie wierzył w wyleczenie, w to, że pokona białaczkę. Spisze testament, żeby zabezpieczyć przyszłość Kasi (Paulina Lasota), a Marcinowi wręczy swoje pełnomocnictwo, by po jego śmierci mógł sam zarządzać agencją detektywistyczną. Rokowania dla Jakuba będą fatalne, więc Karski uzna, że musi przygotować się na najgorsze. Nawet na to, żeby samemu zdecydować, kiedy zakończyć życie. Zbieg dziwnych zdarzeń sprawi, że w 1680 odcinku "M jak miłość" Kasia i Marcin zaczną podejrzewać, że Kuba chce popełnić samobójstwo. Z sejfu w agencji zniknie broń, nie będzie też żadnego kontaktu z Karskim.

Choroba Jakuba w 1680 odcinku "M jak miłość" ciosem dla Marcina

Oboje w 1680 odcinku "M jak miłość" będą mieli niewiele czasu, by zapobiec tragedii. Razem z Olewiczem (Tomasz Dedek) dotrą do domu Jakuba, przerażeni na samą myśl, co tam zastaną. Marcin wyważy zamknięte drzwi i wtedy zobaczy Jakuba, całego i zdrowego, ale zaskoczonego tak nagłym nalotem narzeczonej i przyjaciół. Chodakowski w 1680 odcinku "M jak miłość" wyzna Kubie, ze podejrzewał już najgorsze. Poza tym bagatelizował chorobę Jakuba, jakby w grę nie wchodziło jego życie.

Czy Jakub i Marcin w "M jak miłość" są braćmi?

- Myślę, że cię zawiodłem. Cały czas omijałem ten temat. Zamiast cię wspierać, to ja udawałem, że wszystko jest ok...

- Naprawdę rozumiem to, nic nie musisz mówić - zapewni Karski, który w 1680 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał do przyjaciela żalu. Nagle z ust Marcina padną słowa, które rzucą nowe światło na ich relacje. - Nie, muszę. Ty dla mnie jak brat jesteś Jakub... Pamiętaj, że zawsze możesz na mnie liczyć. Jak tylko przeczytałem ten testament, to miałem takie myśli...

- Jesteś idiotą. Ale doceniam, że się martwiłeś. Tak bardzo doceniam,że nawet gdybyś wywalił te drzwi, to kosztami podzielilibyśmy się pół na pół... - zażartuje Jakub.

Przeszłość Jakuba Karskiego w "M jak miłość" kryje wiele tajemnic

Wydaje się mało prawdopodobne, by Jakub i Marcin w "M jak miłość" byli prawdziwymi braćmi. Raczej chodzi o więź, która ich łączy. No chyba, że scenarzyści serialu szykują dla widzów jakąś niespodziankę. Nic przecież nie wiadomo o rodzinie Jakuba, o jego rodzicach i przeszłości. Kiedy wiele lat temu w "M jak miłość" Marcin dowiedział się ma starszego brata Olka (Maurycy Popiel), o którego istnieniu nie wiedział przez całe życie, to było także spore zaskoczenie.

M jak miłość odcinek 1680 ZWIASTUN. Chory Jakub Karski popełni samobójstwo? Zostawi testament i zabierze broń z agencji!
M jak miłość. Chory Jakub Karski popełni samobójstwo? Kasia i Marcin nie zdążą go uratować?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze