M jak miłość

M jak miłość. Jakub Karski nie umrze! Wyleczy się z białaczki dzięki Kasi. To zdjęcie to dowód

2022-10-24 21:41

Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) w "M jak miłość" będzie chciał się zabić?! Chory na białaczkę narzeczony Kasi Stawskiej (Paulina Lasota) już w 1680 odcinku "M jak miłość" straci wolę walki ze śmiertelną chorobą. Wszystko, co Jakub powie zanim zabierze pistolet z sejfu agencji detektywistycznej, będzie wskazywało na to, że zdecyduje się na samobójstwo. Fani "M jak miłość" nie muszą jednak się martwić, że Jakub umrze, a Krzysztof Kwiatkowski odejdzie z obsady serialu. Co więcej, po dramatycznych wydarzeniach Jakub pokona chorobę. Na dowód mamy zdjęcie Karskiego i Kasi, które wzbudziło już sporo emocji. Poznajcie szczegóły!

Czy Jakub w "M jak miłość" przeżyje? Chory Karski będzie chciał się zabić!

Śmierć Jakuba Karskiego w "M jak miłość" to bez wątpienia najgorszy możliwy scenariusz dalszych losów tego bohatera i jego ukochanej Kasi Stawskiej. Dopiero co para się zaręczyła, a choroba spadła na nich w momencie, gdy zaczęli planować wspólną przyszłość i życie po ślubie. Wielu fanów "M jak miłość" jest zdania, że po tym wszystkim co Jakub i Kasia przeszli zanim się w sobie zakochali od pierwszego wejrzenia, ich wątek nie może się skończyć taką tragedią. Ale niestety dramatów nie zabraknie!

Już w 1680 odcinku "M jak miłość" chory Jakub usłyszy od lekarzy fatalne rokowania. Będzie z nim tak źle, że zdecyduje się na desperacki krok - spisze testament. Ale przed Kasią będzie udawał, że nie podda się i dla niej będzie walczył o życie.  Pełen nadziei, ale też świadomy, że leczenia w szpitalu może nie przeżyć. - Nie mogę cię stracić, wiesz? - szepnie Kasia, gdy w 1680 odcinku "M jak miłość" obudzi się w ramionach ukochanego.

- Nie stracisz. Po tylu latach znalazłem miłość swojego życia i miałbym z tego zrezygnować? Będę walczył do upadłego, bo chcę, bo wierzę w cholerny happy end... I na takie zakończenie się umawiamy! Bo najbardziej boję się, że mógłbym cię stracić - zapewni narzeczoną Jakub. - Będę przy tobie każdego dnia, o każdej godzinie - obieca mu Kasia.

Próba samobójcza Jakuba w 1680 odcinku "M jak miłość"

Jak w 1680 odcinku "M jak miłość" dojdzie do tego, że Jakub będzie chciał popełnić samobójstwo? Podczas rozmowy z klientem agencji Karski przyzna się, że rozmyśla o przerwaniu leczenia w szpitalu jeśli straci wiarę w jego sens. Wspomni też, że mógłby się nawet zabić, żeby Kasia nie musiała patrzeć jak powoli umiera. Klient przekaże wszystko Marcinowi (Mikołaj Roznerski), który wpadnie w panikę. Odkryje, że Jakub zabrał z sejfu z biurze broń. Nie będzie miał pojęcia, że Jakub nie chce się zabić, tylko zrelaksować na strzelnicy.

Nowe zdjęcie Jakuba Karskiego i Kasi to dowód, że nie umrze

Po serii wstrząsających zdarzeń w 1680 odcinku "M jak miłość" rozpocznie się walka Jakuba ze śmiertelną chorobą. Produkcja serialu nie chce zdradzić jak się to skończy dla Karskiego. Ale nowe zdjęcie Kuby i Kasi umieszczone na profilu "M jak miłość" na Facebooku daje fanom nadzieję, że wszystko będzie dobrze, że Karski wyzdrowieje, a miłość Kasi pozwoli mu pokonać białaczkę.

"Skoro dodaliście tę parę jako zdjęcie w tle, to jest nadzieja że Jakub nie umrze. Mam taką nadzieję ponieważ wraz z Kasią tworzą jedną z najlepszych par w tym serialu" - czytamy w komentarzach na Facebooku. Trzeba jednak pamiętać, że scenarzyści "M jak miłość" często dają się ponieść fantazji i potrafią zniszczyć bardziej udane związki. Dowodem jest to, co się dzieje u Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek).

M jak miłość. Chory Jakub Karski popełni samobójstwo? Kasia i Marcin nie zdążą go uratować?
Najnowsze