M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1679: Rozstanie Uli i Bartka w przykrych okolicznościach. To ona popchnie męża do tej decyzji

2022-10-18 20:43

W 1679 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) zdecydują się na rozstanie, życie osobno przez dłuższy czas. Przed mężem Uli będzie stała ogromna szansa rozwoju, realizacji projektu ogrodu, ale niestety daleko od Grabiny. Po powrocie z Wrocławia, gdzie ostatnio pracował, Lisiecki w 1679 odcinku "M jak miłość" pochwali się żonie, że dostał nową ofertę pracy w tym mieście. Początkowo Bartek nie będzie chciał wyjechać i znów zostawiać Uli z Kalinką (Oliwia Kępka), ale ukochana namówi go na wyjazd. Zupełnie zaskoczy go tym, że od razu zgodzi się na kolejne rozstanie. Lisieccy nie będą podejrzewali jak trudne czeka ich wyzwanie.

"M jak miłość" odcinek 1679 - wtorek, 18.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Ula i Bartek rozstaną się w 1679 odcinku "M jak miłość"! Nie chodzi oczywiście o rozpad ich małżeństwa, ale wyjazd Bartka do Wrocławia na wiele tygodni, a może nawet miesięcy. Już od jakiegoś czasu mąż Uli pracuje we Wrocławiu, gdzie zajmuje się aranżacją ogrodu w pewnej rezydencji bogaczy. Jako wspólnik w firmie Tadeusza Kiemlicza (Bartłomiej Nowosielski) przyjął zlecenie z dala od Grabiny, bo chciał sprawdzić się w nowej roli - architekta zieleni i ogrodu. Ula będzie bardzo duma z sukcesów ukochanego. Nieświadoma tego jak rozłąka może wpłynąć na ich związek i rodzinę.

Bartek w "M jak miłość" zostawi Ulę i Kalinkę na pastwę Beaty?

Zwłaszcza, że ostatnio w "M jak miłość" przy Lisieckich zaczęła się kręcić podła siostra Marzenki (Olga Szomańska). Beata (Izabela Warykiewicz) niby interesuje się córką zmarłej siostry, Kalinką (Oliwia Kępka), ale tak naprawdę chodzi jej tylko o pieniądze, spadek Uli po ojcu! Dość szybko Bartek przejrzy Beatę, ale to nie zmienia faktu, że w 1679 odcinku "M jak miłość" postanowi opuścić rodzinę. Narażając Ulę i Kalinkę na to, że Beata wykorzysta dogodną okazję do ataku.

Bartek w 1679 odcinku "M jak miłość" powie Uli o propozycji pracy

Co prawda w 1679 odcinku "M jak miłość" Bartek wróci do Grabiny, do stęsknionej Uli i ich przybranej córki, ale okoliczności jego powrotu nie będą zapowiadały niczego dobrego. Zawiadomi bowiem Ulę, że dostał wspaniałą propozycję pracy, niestety we Wrocławiu. I to na dłuższy czas. Lisiecki będzie obawiał się jak rozstanie z rodziną wpłynie na jego relację z Ulą, jednak, ku jego absolutnemu zaskoczeniu, żona namówi go, by przyjął ofertę. Bartek pod wpływem Uli zdecyduje się na wyjazd do Wrocławia.

Niestety w 1679 odcinku "M jak miłość" przed Lisieckimi staną kolejne, poważne wyzwania. Ich związek przetrwał naprawdę wiele, ale zanosi się na kolejne komplikacje u Uli i Bartka.

M jak miłość. Kalinka porwana! Wyrodna siostra Marzenki odbierze Uli i Bartkowi córkę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze