M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1678: Magda bez Andrzeja będzie wspominać ich najpiękniejsze chwile i ślub! Zdejmie obrączkę? - ZDJĘCIA

2022-10-16 12:41

W 1678 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) pogrąży się w cierpieniu po zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek), ale wróci pamięcią do chwil, gdy była szczęśliwa z mężem. W siedlisku, nad wodą, przypomną jej się najważniejsze momenty ich wspólnego życia. Budzyńska spojrzy ze smutkiem na obrączkę i zacznie rozmyślać nad całą sytuacją, w której się znalazła. Magda w 1678 odcinku "M jak miłość" nie zrozumie, jak mąż mógł ją zdradzić, zniszczyć ich małżeństwo. Mają za sobą tyle trudnych i pięknych chwil, a Andrzej przekreślił wszystko jedną nocą z Julią (Marta Chodorowska). Czy Magda zdejmie już obrączkę? Zobacz ZDJĘCIA z tych scen z 1678 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1678 odcinku "M jak miłość" Magda będzie załamana jak nigdy. O los przyjaciółki zadrży Kinga (Katarzyna Cichopek), która przerazi się, bo Budzyńska zniknie z siedliska! Pomyśli, że kobieta mogła zrobić sobie jakąś krzywdę! - Jesteś! Co ty robiłaś o tej godzinie, gdzie ty byłaś? - zapyta przerażona Zduńska, kiedy tylko zobaczy Magdę w drzwiach siedliska.

- Przepraszam cię, po prostu obudziłam się i nie mogłam zasnąć, chciałam się przejechać po okolicy. Ładnie tutaj, wiesz? Tak cicho, spokojnie. Ludzie śpią w swoich domach, a ja nie mam swojego... - powie smutno Magda w 1678 odcinku "M jak miłość". - Rozumiem cię, ale tworzyliście z Andrzejem takie szczęśliwe małżeństwo. Oczywiście popełnił błąd, ale on nadal bardzo cię kocha, chce to naprawić. Porozmawiaj z nim, nich to wszystko wytłumaczy... - zaproponuje Kinga.

 - Ale nie ma czego tłumaczyć! Nie ma! Kłamał, od samego początku! Wszyscy kłamali! Dobra przepraszam, że cię obudziłam, że się martwiłaś... Idę do siebie, spróbuję usnąć. To jest najlepsze co teraz mogę zrobić. Jakbym przespała to wszystko... - rzuci załamana Budzyńska i wróci do łóżka. 

Magda w 1678 odcinku "M jak miłość" przypomni sobie wszystkie piękne chwile z Andrzejem

Magda w 1678 odcinku "M jak miłość: będzie wstrząśnięta koszmarną nocą. Nie wyśpi się, a słowa Kingi w nią uderzą. Zduńska spróbuje załagodzić kryzys małżeński, ale póki co, Magda wyda się nieugięta. Natłok myśli spowoduje, że Budzyńska będzie chciała w spokoju pomyśleć. Dlatego uda się nad malowniczy mostek nad rzeką w Grabinie. Pośród przyrody, nad wodą, przypomni sobie wszystkie piękne chwile z mężem.

Nie tylko, bo w 1678 odcinku "M jak miłość" Magda przypomni sobie, że mogła liczyć na ukochanego również w dramatycznych momentach, jak operacja i pobyt w szpitalu. Zawsze byli blisko, wspierali się i bardzo kochali. Niestety błąd Andrzeja może nie być do przeskoczenia, a Magda póki co nie wydaje się skłonna, by wybaczyć Budzyńskiemu. Niemal wszyscy fani "M jak miłość" liczą jednak, że uda się uratować związek.

M jak miłość odcinek 1678 ZWIASTUN. Magda pokaże Andrzejowi wiadomość o dziecku Julii! Maciek znienawidzi Budzyńskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze