M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1678: Maciek rozprawi się z Andrzejem! Syn Magdy obwini go o tragedię, jaka na nią spadnie - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-10-15 11:15

W 1678 odcinku "M jak miłość" Maciek (Franciszek Przanowski) nie zapanuje nad emocjami, kiedy zobaczy co z Magdą (Anna Mucha) zrobiła zdrada Andrzeja (Krystian Wieczorek). Przybrany syn Budzyńskich, którego Magda adoptowała jeszcze przed ślubem, pojedzie do matki do siedliska w Grabinie i w 1678 odcinku "M jak miłość" zobaczy ją w fatalnym stanie, zapłakaną, załamaną jak nigdy wcześniej. Nic dziwnego, że 14-latek całą złość wyładuje na Andrzeju! Odwróci się od ojczyma, oskarży go to, że jeśli z Magdą stanie się coś złego, jeśli zachoruje lub jej serce nie wytrzyma, to będzie tylko jego wina. Poznaj szczegóły ostrej rozmowy Maćka z Andrzejem i zobacz ZDJĘCIA z 1678 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Zdrada Andrzeja w 1678 odcinku "M jak miłość" odbije się na całej rodzinie! Po wyjeździe Magdy do Grabiny do dzieci Budzyńskich, Maćka i Ani (Gabriela Świerczyńska), dotrze, że ich małżeństwo przechodzi poważny kryzys, że może nawet się rozpaść. Ale to adoptowany syn Magdy w 1678 odcinku "M jak miłość" pierwszy odkryje, że matka uciekła od ojczyma, bo ten ją zdradził. Po tym jak Budzyński się na nim wyładował, a Magda od kilku dni będzie w siedlisku, dla 14-latka stanie się jasne, że to wszystko jego wina. Żeby być bliżej przybranej matki, wesprzeć Magdę w 1678 odcinku "M jak miłość" Maciek pojedzie autobusem do Grabiny, opuszczając przy tym zajęcia w szkole.

Na widok syna w 1678 odcinku "M jak miłość" na twarzy Magdy po raz pierwszy pojawi się wymuszony uśmiech. Postara się wyjaśnić Maćkowi, że nic złego się nie dzieje i nie powinien teraz z nią być. - A ty wiesz, że zawalając szkołę nikomu nie pomożesz? To jest głupie...Maciek przekona jednak mamę, że nie mógł zostawić jej samej w takiej chwili. - Wiem, ale jak miałem się skupić, pisać jakiś durny sprawdzian, kiedy ty tu siedzisz i płaczesz przez tego dupka?!

- Maciek...

- Andrzej to dupek! Serio mówię! Jak on ci mógł zrobić coś takiego?

Dla dobra rodziny Magda w 1678 odcinku "M jak miłość" będzie robiła dobrą minę do złej gry. A to co powie Maćkowi będzie nawet wskazywało na chęć pogodzenia się z Andrzejem, wybaczenia mu zdrady.  - To jest sprawa pomiędzy mną i Andrzejem i my powinniśmy to rozwiązać. To wszystko jest skomplikowane... Ale ja sobie poradzę, naprawdę... - zapewni Maćka wysilając się na kolejny uśmiech, a nawet żarty, żeby 14-latek nie dowiedział się jak bardzo jest z nią źle.  - Wiem, że tak... Jesteś najtwardszą babką jaką znam...

Po powrocie do domu Maciek w 1678 odcinku "M jak miłość" wygarnie Andrzejowi co o nim myśli. Znienawidzi ojczyma jeszcze bardziej za to, co zrobił Magdzie i ostro zareaguje, gdy Budzyński zacznie dopytywać gdzie był, skoro dostał informację ze szkoły, że opuścił zajęcia. - Wiesz gdzie byłem? Właśnie wróciłem od mamy. Nigdy w życiu nie wiedziałem jej w takim stanie. Jak mogłeś ją zdradzić? Jeśli ona zachoruje, jeśli coś jej się stanie, to chcę, żebyś wiedział, że to będzie twoja wina! - powie z nienawiścią Maciek.

Ich rozmowę w 1678 odcinku "M jak miłość" usłyszy Ania, która w ten sposób dowie się, że Andrzej zdradził Magdę. 

M jak miłość odcinek 1678 ZWIASTUN. Magda pokaże Andrzejowi wiadomość o dziecku Julii! Maciek znienawidzi Budzyńskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze