M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1677: Andrzej wyładuje się na synu Magdy! Maciek nie będzie chciał znać ojczyma - ZDJĘCIA

2022-10-06 10:20

W 1677 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) rozstaną się, a konflikt rodziców odbije się na adoptowanym synu! 14-letni Maciek (Franciszek Przanowski) na wieść o wyjeździe Magdy, o tym, że zostawiła Budzyńskiego bez słowa wyjaśnienia dokąd jedzie i na jak długo, w żartach rzuci do ojczyma, że "bzyknął sobie jakąś laskę na boku". Reakcja Andrzeja w 1677 odcinku "M jak miłość" będzie błyskawiczna. Wpadnie w szał i wyładuje się na synu Magdy. Ale Maciek nie pozwoli na to, żeby ojczym tak go traktował. Stanie po stronie matki i uprzedzi, że to się źle dla niego skończy. Poznaj szczegóły, zobacz ZDJĘCIA z 1677 odcinka i sceny WIDEO.

"M jak miłość" odcinek 1677 - wtorek, 11.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Rozstanie Magdy i Andrzeja w 1677 odcinku "M jak miłość" będzie nieuniknione! Tylko kilka dni zrozpaczona, cierpiąca Magda wytrzyma pod jednym dachem z niewiernym mężem. Zdrada Andrzeja doprowadzi ją do tak strasznego stanu, że Budzyński zacznie się bać o chore serce ukochanej. W tym czasie syn Magdy będzie na szkolnej wycieczce, więc nie zobaczy bólu matki, nie zdoła jej w żaden sposób pocieszyć.

Syn Magdy w 1677 odcinku "M jak miłość" dowie się o kłótni Budzyńskich

Maciek w 1677 odcinku "M jak miłość" wróci do domu już po wyjeździe Magdy do siedliska. Zaskoczony tym, że nigdzie nie ma mamy, a ojczym będzie się zachowywał jakby miał zaraz wybuchnąć. - A co ty taki nabuzowany, stało się coś? - zapyta wprost Maciek, który nie będzie jeszcze świadomy, że małżeństwo Budzyński właśnie się rozpada. W 1677 odcinku "M jak miłość" Andrzej znajdzie się w sytuacji bez wyjścia, będzie musiał wytłumaczyć jakoś Maćkowi nieobecność Magdy. - Pokłóciliśmy się z mamą... Ale nie chcę i nie mogę o tym rozmawiać i proszę cię, żebyś to uszanował

Synowi Magdy w 1677 odcinku "M jak miłość" takie wyjaśnienie nie wystarczy, choć nie będzie za bardzo dociekał co się stało. Zacznie się jednak martwić o matkę.  - Spoko... A gdzie jest mama?

Maciek w 1677 odcinku "M jak miłość" wygarnie Andrzejowi, że "bzyknął" na boku

- Nie wiem, wyjechała!- rzuci Andrzej, żeby uniknąć odpowiedzi na kolejne niewygodne pytania. Po tych słowach Budzyńskiego w 1677 odcinku "M jak miłość" Maciek w żartach zarzuci ojczymowi zdradę, oczywiście nie wiedząc co zrobił Andrzej. - Jak to wyjechała? Gdzie? A rozumiem, bzyknąłeś sobie jakąś laskę na boku?!

Syn Magdy w 1677 odcinku "M jak miłość" odwróci się od Andrzeja!

Wściekły Budzyński w 1677 odcinku "M jak miłość" nie wytrzyma i zbeszta syna Magdy.- Ty, nie życzę sobie takich tekstów, jasne? Maciek stanie jednak po stronie mamy i ostrzeże Andrzeja, że jeśli potwierdzi się to, co podejrzewa, to znienawidzi go do końca życia. - Słuchaj, Jeśli ją skrzywdziłeś, to nie chcę cię znać! „Jasne”?!

M jak miłość. Magda dostanie bolesny cios od Kingi. Odkryje, że wiedziała o zdradzie Andrzeja. Urządzi konfrontację w kancelarii
Najnowsze