M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1678: Franka zobaczy swojego syna i zniszczy szczęście Lewickich. Adam dowie się, że to Zduńska jest jego matką? - ZDJĘCIA

2022-10-05 22:49

W 1678 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) spotka się ze swoim synem, 10-letnim Adamem (Liam Culbreth), którego urodziła jako surogatka i zgodnie z umową oddała Lewickim, małżeństwu emigrantów z Bukowiny! Marta (Natalia Sikora) i Karol (Konrad Marszałek) razem z synem Franki przyjadą z Nowego Jorku do Warszawy. Do spotkania Zduńskiej z ludźmi, którzy zapłacili jej za ciążę i urodzenie dziecka, dojdzie w 1678 odcinku "M jak miłość" podczas koncertu góralskiej kapeli stryja . Franka pozna Adama, choć 10-latek nie będzie wiedział kim dla niego jest. Lewicki zarzuci żonie Pawła (Rafał Mroczek), że niszczy szczęście rodziny i łamie umowę sprzed lat. Tak Adam dowie się, że Franka jest jego matką? Zobacz ZDJĘCIA z 1678 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Spotkanie Franki z synem w 1678 odcinku "M jak miłość" odbędzie się dzięki stryjowi Zduńskiej. Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk) razem z góralską kapelą da koncert w Warszawie, podczas którego pojawią się Marta i Karol Lewiccy z synem Adamem. Wcześniej stryj Franki uprzedzi ją,że na jego występie w stolicy pojawią się specjalni goście - rodzina sąsiadów z Bukowiny, Lewiccy, którzy wiele lat temu wyemigrowali do Nowego Jorku i tam się urządzili. Oczywiście Gutowski nie będzie miał pojęcia, że Franka jest biologiczną matką ich 10-letniego syna, że jako 19-latka została surogatką Lewickich, zawarła z nimi umowę, że po porodzie zniknie z ich życia raz na zawsze.

Marzenie Franki o poznaniu syna spełni się w 1678 odcinku "M jak miłość"

Franka wbrew ustaleniom z Lewickimi w 1678 odcinku "M jak miłość" postanowi zobaczyć Adama, choćby z daleka. Jak podaje swiatseriali.interia.pl zwierzy się Pawłowi, że to jej największe marzenie, by poznać syna, że nie potrafi zapomnieć o dziecku, uporać się z myślą, że Adam jest tak blisko, a ona nie wie nawet jak wygląda chłopiec, któremu dała życie. - Ja to po prostu wypierałam. Ale teraz, kiedy się do mnie odezwali, nagle, po tylu latach, to wszystko uderzyło we mnie ze zdwojoną siłą. Tam gdzieś żyje mój syn, z którym nie mam żadnego kontaktu. A teraz Lewiccy tu przyjeżdżają...

Franka pozna swojego syna w 1678 odcinku "M jak miłość" w dziwnych okolicznościach

Podczas koncertu Franka w 1678 odcinku "M jak miłość" będzie unikała Lewickich, żeby jej nie rozpoznali. Cały czas będzie jednak wypatrywała Adama. Los sprawi, że pozna syna w toalecie. 10-latek zauważy ją, gdy będzie siedziała na schodach. Zupełnie naturalnie Zduńska odezwie się do Adama, lecz słowem nie wspomni, że jest jego matką.

Nagle w 1678 odcinku "M jak miłość" pojawi się Marta Lewicka, która zabierze syna z dala od jego prawdziwej mamy. A Karol Lewicki domyśli się, że Franka celowo zjawiła się na koncercie i wprost oskarży ją, że łamie warunki umowy, przysięgę, którą złożyła w kościele zaraz po porodzie, że Adam nigdy nie dowie się o jej istnieniu.

Rodzice syna Franki w 1678 odcinku "M jak miłość" zabronią jej zbliżać się do Adama

- Co ty robisz? Przecież mieliśmy umowę, zgodziłaś się trzymać z daleka! Adam niczego się nie domyśla! Dlaczego chcesz zniszczyć nasze życie? - prosto z mostu zapyta Lewicki.

- Ja tylko chciałam... - wytłumaczy się Franka, ale w 1678 odcinku "M jak miłość" adopcyjny ojciec jej syna twardo zapowie, że nie ma czego szukać w ich rodzinie. - Nie cofniesz czasu, nic się nie da już zrobić! Adam jest naszym synem! Proszę cię, błagam - nie nachodź nas nigdy więcej! Słyszysz? Nigdy więcej! - powie zdesperowany Lewicki. Do akcji w 1678 odcinku "M jak miłość" wkroczy Paweł, który stanie w obronie Franki, zmierzy się z ojcem jej syna i zapowie Karolowi, że on i Marta nie mają prawa tak jej traktować po tym, co dla nich zrobiła.

M jak miłość. Magda dostanie bolesny cios od Kingi. Odkryje, że wiedziała o zdradzie Andrzeja. Urządzi konfrontację w kancelarii
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze