M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1678: Stryj Franki pomoże jej poznać syna, którego nie widziała od lat! Lewiccy domyślą się, że to podstęp - ZDJĘCIA

2022-10-04 8:50

W 1678 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) wreszcie pozna syna, 10-letniego Adama Lewickiego (Liam Culbreth), którego oddała zaraz po porodzie, zgodnie z umową zawartą z jego rodzicami - Martą i Karolem (Konrad Marszałek) Lewickimi. Żona Pawła (Rafał Mroczek) jako 19-latka została surogatką Lewickich., zgodziła się urodzić im dziecko i przysięgała w kościele, że nigdy nie będzie kontaktowała się z synem. W 1678 odcinku "M jak miłość" złamie jednak przysięgę! Z pomocą stryja, Jędrzeja Gutowskiego (Piotr Majerczyk), Franka dowie się, że Lewiccy będą na koncercie jego góralskiej kapeli. Zduńska wykorzysta jedyną okazję, żeby zobaczyć Adama, ale Lewiccy odkryją podstęp. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1678 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Syn Franki w 1678 odcinku "M jak miłość" przyjedzie do Polski! To dzięki stryjowi Zduńska dowie się, że Marta i Karol Lewiccy z 10-letnim Adamem odwiedzą rodzinną Bukowinę Tatrzańską, skąd oboje pochodzą. Oczywiście Gutowski przekazując tę wiadomość France nie będzie miał pojęcia co ją łączy z Lewickimi. Już w 1674 odcinku "M jak miłość" wspomni bratanicy, że do jego sąsiadów Ludwiczaków z Bukowiny przyjeżdża rodzina z Ameryki. Zapyta Frankę czy przypadkiem nie poznała Lewickich podczas swojego pobytu w Nowym Jorku zaraz po maturze, ale ona nic nie odpowie. Nie będzie chciała w żaden sposób zdradzić, że Lewiccy wychowują syna, którego ona im urodziła jako surogatka.

Kulisy umowy Franki z rodzicami jej syna Adama w 1678 odcinku "M jak miłość"

W dniu przyjazdu Lewickich w 1678 odcinku "M jak miłość" Franka zwierzy się Pawłowi, że swoich rozterek. Nie pogodzi się z myślą, że ma syna, którego nie zna i z którym nie utrzymuje żadnych kontaktów, którego widziała tylko raz, zaraz po urodzeniu, ale nie wie nawet jak teraz wygląda 10-letni Adam. Pomimo umowy zawartej z Lewickimi wiele lat temu, przysięgi jaką złożyła w kościele przed Bogiem, Martą i Karolem, że nigdy nie będzie się kontaktowała z dzieckiem, teraz uzna, że musi go chociaż zobaczyć, choćby z daleka.

Syn Franki z rodzicami w 1678 odcinku "M jak miłość" na koncercie kapeli stryja Gutowskiego

Stryj Gutowski w 1678 odcinku "M jak miłość" poinformuje Zduńskich, że Lewiccy zamierzają pojawić się na koncercie jego zespołu góralskiego w Warszawie, w jednej z restauracji. Krewny Franki nie domyśli się dlaczego bratanicy tak zależy na spotkaniu z ludźmi z Ameryki. Słowem nie wspomni mu bowiem, że była ich surogatką i jest biologiczną matką Adama.

Franka w 1678 odcinku "M jak miłość" zobaczy swojego syna i jego zastępczą matkę

Dla Franki w 1678 odcinku "M jak miłość" to będzie jedyna okazja do spotkania z synem. Postanowi wykorzystać tę sytuację, wspierana przez Pawła pojedzie na na miejsce i pierwszy raz od porodu zobaczy Adama, który wyrósł na cudownego chłopca i będzie do niej bardzo podobny. Jednak po krótkiej rozmowie Marta Lewicka zabierze syna od Franki, a Karol Lewicki przypomni France o zasadach, które ustalili przed laty. Tylko raz w roku, w dniu urodzin Adama, 6 grudnia, Franka będzie dostawała na maila informację co u niego słuchać.

Zdesperowany Lewicki w 1678 odcinku "M jak miłość" zacznie błagać Frankę i Pawła, by nie nachodzili ich nigdy więcej, bo Adam nie może się dowiedzieć prawdy o biologicznej matce.

M jak miłość. Paweł dowie się, że Franka urodziła dziecko i zostawi żonę! Tylko Marysia może ocalić małżeństwo Zduńskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze