M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1678: Stryj Franki pomoże jej poznać syna, którego nie widziała od lat! Lewiccy domyślą się, że to podstęp - ZDJĘCIA

2022-10-04 8:50

W 1678 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) wreszcie pozna syna, 10-letniego Adama Lewickiego (Liam Culbreth), którego oddała zaraz po porodzie, zgodnie z umową zawartą z jego rodzicami - Martą i Karolem (Konrad Marszałek) Lewickimi. Żona Pawła (Rafał Mroczek) jako 19-latka została surogatką Lewickich., zgodziła się urodzić im dziecko i przysięgała w kościele, że nigdy nie będzie kontaktowała się z synem. W 1678 odcinku "M jak miłość" złamie jednak przysięgę! Z pomocą stryja, Jędrzeja Gutowskiego (Piotr Majerczyk), Franka dowie się, że Lewiccy będą na koncercie jego góralskiej kapeli. Zduńska wykorzysta jedyną okazję, żeby zobaczyć Adama, ale Lewiccy odkryją podstęp. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1678 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Syn Franki w 1678 odcinku "M jak miłość" przyjedzie do Polski! To dzięki stryjowi Zduńska dowie się, że Marta i Karol Lewiccy z 10-letnim Adamem odwiedzą rodzinną Bukowinę Tatrzańską, skąd oboje pochodzą. Oczywiście Gutowski przekazując tę wiadomość France nie będzie miał pojęcia co ją łączy z Lewickimi. Już w 1674 odcinku "M jak miłość" wspomni bratanicy, że do jego sąsiadów Ludwiczaków z Bukowiny przyjeżdża rodzina z Ameryki. Zapyta Frankę czy przypadkiem nie poznała Lewickich podczas swojego pobytu w Nowym Jorku zaraz po maturze, ale ona nic nie odpowie. Nie będzie chciała w żaden sposób zdradzić, że Lewiccy wychowują syna, którego ona im urodziła jako surogatka.

Kulisy umowy Franki z rodzicami jej syna Adama w 1678 odcinku "M jak miłość"

W dniu przyjazdu Lewickich w 1678 odcinku "M jak miłość" Franka zwierzy się Pawłowi, że swoich rozterek. Nie pogodzi się z myślą, że ma syna, którego nie zna i z którym nie utrzymuje żadnych kontaktów, którego widziała tylko raz, zaraz po urodzeniu, ale nie wie nawet jak teraz wygląda 10-letni Adam. Pomimo umowy zawartej z Lewickimi wiele lat temu, przysięgi jaką złożyła w kościele przed Bogiem, Martą i Karolem, że nigdy nie będzie się kontaktowała z dzieckiem, teraz uzna, że musi go chociaż zobaczyć, choćby z daleka.

Syn Franki z rodzicami w 1678 odcinku "M jak miłość" na koncercie kapeli stryja Gutowskiego

Stryj Gutowski w 1678 odcinku "M jak miłość" poinformuje Zduńskich, że Lewiccy zamierzają pojawić się na koncercie jego zespołu góralskiego w Warszawie, w jednej z restauracji. Krewny Franki nie domyśli się dlaczego bratanicy tak zależy na spotkaniu z ludźmi z Ameryki. Słowem nie wspomni mu bowiem, że była ich surogatką i jest biologiczną matką Adama.

Franka w 1678 odcinku "M jak miłość" zobaczy swojego syna i jego zastępczą matkę

Dla Franki w 1678 odcinku "M jak miłość" to będzie jedyna okazja do spotkania z synem. Postanowi wykorzystać tę sytuację, wspierana przez Pawła pojedzie na na miejsce i pierwszy raz od porodu zobaczy Adama, który wyrósł na cudownego chłopca i będzie do niej bardzo podobny. Jednak po krótkiej rozmowie Marta Lewicka zabierze syna od Franki, a Karol Lewicki przypomni France o zasadach, które ustalili przed laty. Tylko raz w roku, w dniu urodzin Adama, 6 grudnia, Franka będzie dostawała na maila informację co u niego słuchać.

Zdesperowany Lewicki w 1678 odcinku "M jak miłość" zacznie błagać Frankę i Pawła, by nie nachodzili ich nigdy więcej, bo Adam nie może się dowiedzieć prawdy o biologicznej matce.

M jak miłość. Paweł dowie się, że Franka urodziła dziecko i zostawi żonę! Tylko Marysia może ocalić małżeństwo Zduńskich
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze