M jak miłość, odcinek 1674: Werner ostrzeże Andrzeja przed rozmową z Magdą. Nie będzie już ratunku dla Budzyńskiego - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1674: Werner ostrzeże Andrzeja przed rozmową z Magdą. Nie będzie już ratunku dla Budzyńskiego - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1674: Werner ostrzeże Andrzeja przed rozmową z Magdą. Nie będzie już ratunku dla Budzyńskiego - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-10-03 14:48

W 1674 odcinku "M jak miłość" Adam Werner (Jacek Kopczyński) desperacko będzie próbował uniknąć katastrofy u Budzyńskich! Niestety wszystko będzie zmierzało do tego, żeby Magda (Anna Mucha) dowiedziała się już o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek). Po wielu tygodniach milczenia, okłamywania Magdy to Anita w 1674 odcinku "M jak miłość" postanowi powiedzieć przyjaciółce, że Andrzej zdradził ją z Julią (Marta Chodorowska). Nie zdąży, bo Werner weźmie sprawy w swoje ręce. Zatrzyma pijanego Budzyńskiego tuż przed jego rozmową z żoną. Zobaczy przyjaciela w fatalnym stanie, lecz nie zdoła już mu pomóc. Zobacz ZDJĘCIA z 1674 odcinka "M jak miłość" i sprawdź szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1674 - poniedziałek, 3.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Tak wyczekiwana chwila prawdy nastąpi w 1674 odcinku "M jak miłość" - Magda dowie się o zdradzie Andrzeja! Ale zanim to nastąpi atmosfera w kancelarii Budzyńskiego i Wernera zrobi się jeszcze bardziej napięta. Przyjaciele Andrzeja, których uwikłał w spiralę swoich kłamstw, dale będzie kryli jego zdradę. Wszyscy z wyjątkiem Anity (Melania Grzesiewicz).

Anita w 1674 odcinku "M jak miłość" powie Magdzie, że Andrzej ją zdradził?

Właśnie Anita jako pierwsza w 1674 odcinku "M jak miłość" wyłamie się z tej zmowy milczenia. Nie zniesie dłużej patrzenia na to jak Magda wychwala Andrzeja pod niebiosa. Szczęśliwa u boku "idealnego" Budzyńskiego zwróci uwagę na dziwną reakcję Anity, po tym jak powie, że koleżanki zazdroszczą jej męża!

Tyle tylko, że w 1674 odcinku "M jak miłość" Magda połączy zachowanie Anity z Kamilem (Marcin Bosak) i sprawą, którą prowadzi z Julią. Na prośbę Budzyńskiego to Gryc przejmie prowadzenie sprawy sądowej, w której oboje stają po przeciwnych stronach sali rozpraw. Tym samym Andrzej zacznie unikać niepotrzebnych kontaktów z Julią. Męska solidarność sprawi, że w 1674 odcinku "M jak miłość" Werner powstrzyma Anitę przed powiedzeniem Magdzie prawdy, ale nie na długo.

Werner w 1674 odcinku "M jak miłość" popchnie Andrzeja, żeby przyznał się do zdrady?

Żeby zapobiec nieszczęściu w 1674 odcinku "M jak miłość" Werner zaczai się na Andrzeja, gdy ten będzie pijany wracał do Magdy, by powiedzieć żonie, że ją zdradził i będzie miał dziecko z Julią. Znerwicowany Adam uprzedzi przyjaciela, że nie ma dłużej na co czekać, bo ktoś go ubiegnie. - Dzięki Bogu, zdążyłem. Słuchaj, musisz wszystko Magdzie opowiedzieć, dziś, teraz, zaraz! Bo jeżeli tego nie zrobisz, to Anita jej powie. I wtedy będzie już... Andrzej, ty mnie słyszysz? O stary, ale się urządziłeś! - oceni Werner, który jednak w 1674 odcinku "M jak miłość" nie znajdzie sposobu, żeby uratować Budzyńskiego.

Po powrocie do domu Andrzej w 1674 odcinku "M jak miłość" nie zdąży powiedzieć Magdzie prawdy, bo ona już wszystko będzie wiedziała. Obędzie się bez awantur, krzyków i płaczu. Magda ze spokojem zada tylko mężowi najważniejsze pytania, od których będzie zależała ich dalsza przyszłość. Nie będzie jednak chciała słuchać żadnych tłumaczeń ukochanego, poznawać szczegółów romansu z Julią!

M jak miłość odcinek 1674 ZWIASTUN. Magda dowie się o zdradzie Andrzeja! Odejdzie od męża do Pawła
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze