M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1673: Cwany podstęp Poli! Tak córka Kamila połączy matkę z Wernerem – ZDJĘCIA

2022-09-27 20:18

W 1673 odcinku „M jak miłość” (emisja we wtorek 27.09.2022 o 20.55 w TVP2) Werner (Jacek Kopczyński) znów zostanie sam! Kolejna randka z Sylwią (Hanna Turnau), na którą zabierze ze sobą Polę (Hania Nowosielska) uświadomi go, że prawniczka nienawidzi dzieci, przez co nie nadaje się na przyszłą matkę jego dziecka. Jednak w 1673 odcinku „M jak miłość” dla Adama pojawi się światełko w tunelu, a wszystko będzie zasługą Poli! Córeczka Kamila (Marcin Bosak) uzna, że Werner idealnie pasowałby do jej mamy Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska) i postanowi ich połączyć! Je podstęp szybko przyniesie rezultaty. Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1673 - wtorek, 27.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1673 odcinku „M jak miłość” Werner znów stanie twarzą w twarz z samotnością. Po kolejnej randce z Sylwią zda sobie sprawę, że ich związek nie miałby żadnego sensu, gdyż prawniczka nienawidzi dzieci, w związku z czym nie nadawałaby się na matkę. Wszystko przez to, że Adam zabierze na ich spotkanie Polę, którą będzie musiał się zająć po koszmarnym wypadku Anity, do którego z resztą sam doprowadzi. Werner uszkodzi Laskowskiej niezagojony bark, przez co ukochana Kamila trafi do szpitala, a Adam obieca zająć się jego córką w ramach rekompensaty i zabierze ją na spotkanie z Sylwią, które okaże się totalnym niewypałem. Załamany Adam w 1673 odcinku „M jak miłość” już na nic nie będzie miał ochoty, a Anicie zrobi się go naprawdę żal…

W 1673 odcinku „M jak miłość” zły stan Adama bardzo zaniepokoi Anitę. Laskowska zrozumie, że jego spotkanie z prawniczką musiało skończyć się fiaskiem, gdyż tak bardzo się na nie cieszył, a teraz pozostał mu tylko smutek. Jednak Anita słusznie zauważy, że Sylwia nie nadaje się na partnerkę Adama, do którego zdecydowanie lepiej pasowałaby dobra i ciepła kobieta, marząca o stworzeniu prawdziwej rodziny.

- A nie wiesz, co się dzieje z Adasiem? Jest jakiś przygaszony. Przez kolację się prawie w ogóle nie odezwał… Tak się cieszył na to spotkanie z Sylwią, no. Ale wiesz co mi się wydaje, że on potrzebuje zupełnie innej kobiety. Nie wiem jakiejś ciepłej, takiej lubiącej dzieci, takiej, która powie mu dobre słowo, wesprze go – wyzna Kamilowi.

Anita w 1673 odcinku „M jak miłość” nie będzie świadoma, że jej słowa słyszy Pola! Córeczka Kamila od razu dojdzie do wniosku, że ma dla Wernera idealną kandydatkę na partnerkę w postaci swojej mamy, gdyż Weronika idealnie pasuje do zarysu Anity. Pola postanowi nie marnować czasu i do razu zacznie wcielać w życie swój plan połączenia Adama z Weroniką!

Chwilę później w 1673 odcinku „M jak miłość” Pola podejdzie do zasmuconego Adama i rozpocznie swój podstęp! Córeczka Kamila przekona wujka, że wpadł w oko jej mamie, co sprawi, że na twarzy Wernera od razu pojawi się uśmiech. Tym bardziej, że prawnik już wcześniej zdąży zwrócić uwagę na matkę Poli i bardzo spodoba mu się jej życzliwy kontakt z córką, dlatego słowa Poli zmotywują go do działania!

- A wiesz, że moja mama mówiła, że jesteś fajny, przystojny i w ogóle super – zasugeruje mu Pola.

- Naprawdę? Wiesz, że masz bardzo mądrą mamę i bardzo ładną – ucieszy się Adam.

Jeszcze w 1673 odcinku „M jak miłość” Pola namaluje rysunek, który będzie zwieńczeniem jej planu. Obok niej na obrazku pojawią się jej rodzice z idealnie dobranymi drugimi połówkami!

- Tata z ciocią Anitką i mama z wujkiem Adasiem – uśmiechnie się.

M jak miłość odcinek 1673 ZWIASTUN. Magda dostanie ataku serca! Andrzej przyzna się do zdrady byłej żonie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze