M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1673: Cwany podstęp Poli! Tak córka Kamila połączy matkę z Wernerem – ZDJĘCIA

2022-09-27 20:18

W 1673 odcinku „M jak miłość” (emisja we wtorek 27.09.2022 o 20.55 w TVP2) Werner (Jacek Kopczyński) znów zostanie sam! Kolejna randka z Sylwią (Hanna Turnau), na którą zabierze ze sobą Polę (Hania Nowosielska) uświadomi go, że prawniczka nienawidzi dzieci, przez co nie nadaje się na przyszłą matkę jego dziecka. Jednak w 1673 odcinku „M jak miłość” dla Adama pojawi się światełko w tunelu, a wszystko będzie zasługą Poli! Córeczka Kamila (Marcin Bosak) uzna, że Werner idealnie pasowałby do jej mamy Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska) i postanowi ich połączyć! Je podstęp szybko przyniesie rezultaty. Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1673 - wtorek, 27.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1673 odcinku „M jak miłość” Werner znów stanie twarzą w twarz z samotnością. Po kolejnej randce z Sylwią zda sobie sprawę, że ich związek nie miałby żadnego sensu, gdyż prawniczka nienawidzi dzieci, w związku z czym nie nadawałaby się na matkę. Wszystko przez to, że Adam zabierze na ich spotkanie Polę, którą będzie musiał się zająć po koszmarnym wypadku Anity, do którego z resztą sam doprowadzi. Werner uszkodzi Laskowskiej niezagojony bark, przez co ukochana Kamila trafi do szpitala, a Adam obieca zająć się jego córką w ramach rekompensaty i zabierze ją na spotkanie z Sylwią, które okaże się totalnym niewypałem. Załamany Adam w 1673 odcinku „M jak miłość” już na nic nie będzie miał ochoty, a Anicie zrobi się go naprawdę żal…

W 1673 odcinku „M jak miłość” zły stan Adama bardzo zaniepokoi Anitę. Laskowska zrozumie, że jego spotkanie z prawniczką musiało skończyć się fiaskiem, gdyż tak bardzo się na nie cieszył, a teraz pozostał mu tylko smutek. Jednak Anita słusznie zauważy, że Sylwia nie nadaje się na partnerkę Adama, do którego zdecydowanie lepiej pasowałaby dobra i ciepła kobieta, marząca o stworzeniu prawdziwej rodziny.

- A nie wiesz, co się dzieje z Adasiem? Jest jakiś przygaszony. Przez kolację się prawie w ogóle nie odezwał… Tak się cieszył na to spotkanie z Sylwią, no. Ale wiesz co mi się wydaje, że on potrzebuje zupełnie innej kobiety. Nie wiem jakiejś ciepłej, takiej lubiącej dzieci, takiej, która powie mu dobre słowo, wesprze go – wyzna Kamilowi.

Anita w 1673 odcinku „M jak miłość” nie będzie świadoma, że jej słowa słyszy Pola! Córeczka Kamila od razu dojdzie do wniosku, że ma dla Wernera idealną kandydatkę na partnerkę w postaci swojej mamy, gdyż Weronika idealnie pasuje do zarysu Anity. Pola postanowi nie marnować czasu i do razu zacznie wcielać w życie swój plan połączenia Adama z Weroniką!

Chwilę później w 1673 odcinku „M jak miłość” Pola podejdzie do zasmuconego Adama i rozpocznie swój podstęp! Córeczka Kamila przekona wujka, że wpadł w oko jej mamie, co sprawi, że na twarzy Wernera od razu pojawi się uśmiech. Tym bardziej, że prawnik już wcześniej zdąży zwrócić uwagę na matkę Poli i bardzo spodoba mu się jej życzliwy kontakt z córką, dlatego słowa Poli zmotywują go do działania!

- A wiesz, że moja mama mówiła, że jesteś fajny, przystojny i w ogóle super – zasugeruje mu Pola.

- Naprawdę? Wiesz, że masz bardzo mądrą mamę i bardzo ładną – ucieszy się Adam.

Jeszcze w 1673 odcinku „M jak miłość” Pola namaluje rysunek, który będzie zwieńczeniem jej planu. Obok niej na obrazku pojawią się jej rodzice z idealnie dobranymi drugimi połówkami!

- Tata z ciocią Anitką i mama z wujkiem Adasiem – uśmiechnie się.

M jak miłość odcinek 1673 ZWIASTUN. Magda dostanie ataku serca! Andrzej przyzna się do zdrady byłej żonie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze