M jak miłość, odcinek 1670: Kinga namówi Magdę, aby zdradziła Andrzeja! Tak spróbuje pozbyć się wyrzutów sumienia?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1670: Kinga namówi Magdę, aby zdradziła Andrzeja! Tak spróbuje pozbyć się wyrzutów sumienia?

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1670: Kinga namówi Magdę, aby zdradziła Andrzeja! Tak spróbuje pozbyć się wyrzutów sumienia?

2022-09-14 15:46

W 1670 odcinku „M jak miłość” (emisja w poniedziałek 19.09.2022 o 20.55 w TVP2) Kingę (Katarzyna Cichopek) znów zaczną dręczyć wyrzuty sumienia, że nie powiedziała Magdzie (Anna Mucha) o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek). Budzyński będzie coraz bardziej unikał żony i uciekał w pracę, a niczego nieświadoma Magda będzie tylko cierpieć. W 1670 odcinku „M jak miłość” Zduńska uzna, że Magdzie też się coś od życia należy i sama namówi ją, aby również dopuściła się zdrady! Kinga wepchnie ją w ramiona przystojnego Michała (Bartosz Waga) z siłowni i tak ulży sobie z powodu kłamstwa?

"M jak miłość" odcinek 1670 - poniedziałek, 19.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1670 odcinku „M jak miłość” Budzyńskiemu coraz trudniej będzie ukrywać prawdę o zdradzie i ciąży Julii (Marta Chodorowska) przed Magdą. Andrzej będzie zgrywał idealnego męża, sprawiał żonie niespodzianki, a nawet obsypywał kwiatami i wyznaniami miłości, ale i tak nie zagłuszy wyrzutów sumienia, które coraz bardziej zaczną dawać o sobie znać. Budzyński ucieknie w pracę i powoli przestanie rozstawać się z kancelarią, co mocno odbije się także na Magdzie. W 1670 odcinku „M jak miłość” Budzyńska nie będzie chciała spędzać wolnej soboty sama, dlatego zaproponuje Kindze wspólny wypad na siłownię, licząc, że ponownie spotka tam przystojnego i czarującego Michała!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1670: Paweł zostanie zupełnie sam! Franka wyjdzie, a Basia go zostawi – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1670 ZWIASTUN. Tajemnica Franki wyjdzie na jaw! Paweł w ogóle nie zna własnej żony

Kinga podpuści Magdę do zdrady Andrzeja w 1670 odcinku „M jak miłość”!

W 1670 odcinku „M jak miłość” Magda zwierzy się Kindze, że została zupełnie sama, gdyż Andrzej z samego rana poleciał do kancelarii. Oczywiście, Zduńska doskonale będzie wiedziała co kryje się za ucieczką Budzyńskiego, ale nie przyzna się do tego przyjaciółce tylko sama zacznie się bić z własnymi wyrzutami sumienia, że nie powiedziała Magdzie o zdradzie Andrzeja! Żonie Piotrka (Marcin Mroczek) zrobi się żal Magdy, dlatego zaproponuje, aby również i ona pokorzystała z życia i sama podsunie jej pod nos Michała!

- Słuchaj, pomyślałam sobie, że nie mam dzisiaj wykładów, więc może poszłabyś ze mną razem na siłownię. Wiesz dobrze, że ja muszę ćwiczyć i sama się nie zmobilizuję, więc nie możesz mnie zostawić – zaproponuje Magda.

- No to może Michał cię zmobilizuje? Widziałam, widziałam jak ostatnio trenowaliście wspólnie. Słuchaj dziewczyno, korzystaj z życia zanim definitywnie i nieodwracalnie wkroczysz w smugę cienia... – zachęci ją Kinga, czym w 1670 odcinku „M jak miłość” wywoła u Budzyńskiej tylko śmiech!

- Bardzo śmieszne. Smugę... Obśmiałam się rzeczywiście jak norka. Słuchaj, ty się nie wygłupiaj tylko chodź ze mną na siłownię, dobrze? – Budzyńska postawi sprawę jasno i w końcu namówi Zduńską na wspólny wypad na siłownię.

Zobacz także: M jak miłość. Rodzina Chodakowskich nie pozwoli skrzywdzić Aleksandry! Marcin i Olek wezmą się za oszusta Janka, ale to będzie dopiero początek – WIDEO

Magda nie zdradzi Andrzeja w 1670 odcinku „M jak miłość”!   

W 1670 odcinku „M jak miłość” Kinga zbyt bardzo się nie pomyli co do Michała, który faktycznie nawet nie będzie próbował ukryć swojego zainteresowania Magdą! Przystojniak z siłowni zacznie podrywać Budzyńską, a nawet wspólnie z kolegą zaprosi przyjaciółki na wspólną kawę po treningu, ale to będzie musiało mu wystarczyć! Oczywiście, Magda w 1670 odcinku „M jak miłość” nie zdradzi Andrzeja, choć przyzna Kindze, że jeśli chodzi o zdradę to bardziej podejrzewałaby o nią siebie niż swojego ukochanego męża! Mimo iż jego zachowanie w ostatnim czasie bardzo się zmieniło!

Spójrz również: M jak miłość. Nie tak miała wyglądać śmierć Hanki Mostowiak. Małgorzata Kożuchowska po latach zdradza zaskakujące szczegóły

Najnowsze