M jak miłość. Rodzina Chodakowskich nie pozwoli skrzywdzić Aleksandry! Marcin i Olek wezmą się za oszusta Janka, ale to będzie dopiero początek – WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Rodzina Chodakowskich nie pozwoli skrzywdzić Aleksandry! Marcin i Olek wezmą się za oszusta Janka, ale to będzie dopiero początek – WIDEO

M jak miłość

M jak miłość. Rodzina Chodakowskich nie pozwoli skrzywdzić Aleksandry! Marcin i Olek wezmą się za oszusta Janka, ale to będzie dopiero początek – WIDEO

2022-09-14 13:18

W 1671 odcinku „M jak miłość” oszust Janek (Wojciech Kalarus) odnajdzie się i wróci do życia Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska)! Wójcik znów zacznie manipulować Chodakowską, a na dodatek będzie podawać jej podejrzane prochy, przez które matka Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olka (Maurycy Popiel) będzie jeszcze bardziej rozkojarzona i mniej pamiętliwa. W kolejnych odcinkach „M jak miłość” rodzina Chodakowskich zda sobie sprawę, że Aleksandra znalazła się w poważnym niebezpieczeństwie i postanowi działać. Marcin i Olek staną oko w oko z podłym oszustem, a gdy to nie pomoże, to wspólnie z Iwoną (Hanna Śleszyńska) ostatecznie się z nim rozprawią! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Oszust Janek wróci i omami Aleksandrę w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach!

Nowy sezon „M jak miłość” po wakacjach ujawnił prawdziwą twarz Janka, dawnej miłości Aleksandry sprzed lat. Wójcik najpierw zaczął izolować Chodakowską od rodziny i przyjaciółki Iwony, a następnie wciągnął ją do podejrzanej grupy wsparcia, będącą zwykłą sektą! Co więcej, Janek zaczął nią manipulować, a nawet wymusił na niej wyparcie się najbliższych i bezwzględne zaufanie, co wiązało się z udostępnieniem sekciarzowi dostępu do jej konta bankowego, które Janek szybko wyczyścił, a następnie porzucił Aleksandrę bez słowa wyjaśnienia. Chodakowska zdała sobie sprawę, że została oszukana i wykorzystana, jednak jej koszmar się nie skończy, gdyż w 1671 odcinku „M jak miłość” Janek cudownie się odnajdzie i wróci do życia Aleksandry ze zdwojoną siłą!

Patrz też: M jak miłość. Nie tak miała wyglądać śmierć Hanki Mostowiak. Małgorzata Kożuchowska po latach zdradza zaskakujące szczegóły

M jak miłość. Rodzina Chodakowskich nie pozwoli skrzywdzić Aleksandry! Marcin i Olek wezmą się za oszusta Janka

Rodzina Chodakowskich odkryje, że Janek sprowadził na Aleksandrę poważne niebezpieczeństwo w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej!

W 1671 odcinku „M jak miłość” powrót Janka sprawi, że Aleksandra zacznie mieć wyrzuty sumienia, że zbyt pochopnie oceniła Janka, co sekciarz oczywiście postanowi wykorzystać. Tym bardziej, że zacznie jej podawać „tabletki szczęścia”, które spowodują, że Chodakowska będzie jeszcze bardziej rozkojarzona i wszystko zacznie zapominać. Nie będzie pamiętać, że zgodziła się zaopiekować synkiem Anety (Ilona Janyst) i Olka, co zapali u Chodakowskiego czerwona lamkę. Szczególnie, że przypomni sobie ostrzeżenia Iwony, która już wcześniej uświadomiła go, że jego matka wpadła w szpony sekty i jest pod ogromnym wpływem Janka! W 1671 odcinku „M jak miłość” Olek sam postanowi wstrząsnąć matką, ale gdy to nie przyniesie skutku to zwróci się o pomoc do Marcina, zwłaszcza, że znajdzie w jej rzeczach podejrzane prochy!

- Kiedy coś się dzieje, to ciężko zatrzymać te buty, aby nie wejść do życia mamy z tymi butami. Mama mówi nie, dajcie mi spokój, ja sobie daję radę, jestem szczęśliwa i tak dalej. Natomiast ta intuicja nie pozwala im darować tego, co się dzieje – mówi Mikołaj Roznerski w „Kulisach M jak miłość”.

Zobacz także: M jak miłość. Smutny koniec Zduńskich! Paweł nie wybaczy France wszystkich kłamstw – WIDEO

Marcin i Olek połączy siły w walce z Jankiem, ale na tym się nie skończy w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach!

Jak pokazały „Kulisy M jak miłość” Marcin i Olek zrozumieją, że rozmowy z otumanioną Aleksandrą nie przynoszą żadnego skutku, dlatego wezmą się za Janka! Chodakowscy osobiście złożą mu wizytę i dadzą mu jasno do zrozumienia, że ma raz na zawsze zniknąć z życia ich matki, bo inaczej go załatwią! Oczywiście, Wójcik będzie robił dobrą minę do złej gry. Pokiwa twierdząco głową, ale wcale nie będzie miał zamiaru odpuszczać sobie Aleksandry!

- Ja po prostu chcę, abyś się odczepił od naszej mamy. Inaczej cię zniszczę – ostrzeże go Marcin.

- Żadnych maili, żadnych SMS-ów. Czy to jest jasne? – doda Olek.

- Ola ma rodzinę, która stoi za nią murem, więc rodzina nie pozwoli jej zrobić krzywdy. Janek ma tę świadomość oczywiście, ale wydaje mi się, że Janek też krzywdy nie chce jej zrobić tylko po prostu wykorzystuje sytuację do swoich celów – przyznaje Wojciech Kalarus w „Kulisach M jak miłość”.

- Myślę, że Janek to jest taki facet, z którym to będzie początek zabawy. Trafił swój na swego i to nie będzie jeszcze koniec Janka w historii ich wspólnej – zdradza Roznerski w „Kulisach M jak miłość”.

W kolejnych odcinkach „M jak miłość” Janek nie posłucha ostrzeżeń braci Chodakowskich i znów zacznie mieszać Aleksandrze w głowie. To sprawi, że rodzina Chodakowskich zjednoczy się jeszcze bardziej i przy wsparciu Iwony ostatecznie postanowi rozprawić się z oszustem i zastawi na niego pułapkę w domu Aleksandry! Wtedy uśmieszek z twarzy Janka szybko zniknie! Ale czy już na dobre? Tego dowiemy się już niebawem!

Spójrz również: M jak miłość. Zakłamana Franka poszuka wsparcia u Marysi! Wstawi się za nią u Pawła – WIDEO

Zobacz w GALERII ZDJEĆ jak Chodakowscy walczą z oszustem Jankiem w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach >>>

Najnowsze