M jak miłość, odcinek 1662: Wstrząsające wyznanie Anity. Alkohol zniszczył jej rodzinę – ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp M jak miłość, odcinek 1662: Wstrząsające wyznanie Anity. Alkohol zniszczył jej rodzinę – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1662: Wstrząsające wyznanie Anity. Alkohol zniszczył jej rodzinę – ZDJĘCIA

W 1662 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) wyzna Kamilowi (Marcin Bosak) całą brutalną prawdę o swojej rodzinie. Zacznie się od kłótni narzeczonych, bo Gryc wścieknie się, że ukochana ma do niego pretensje o to, że pije alkohol. I kiedy wściekły Kamil wyrzuci z siebie pretensje, zdenerwowana Anita zdecyduje się odsłonić. Okazuje się, alkohol doszczętnie zniszczył jej dzieciństwo i rodzinę! Jak przejmujące wyznanie Anity W 1662 odcinku "M jak miłość" wpłynie na jej związek z Kamilem? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1662 - poniedziałek, 23.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1662 odcinku "M jak miłość" między Kamilem i Anitą wybuchnie wielka awantura. Tym razem to Gryc będzie się wściekał, że jego ukochana ma coś przeciwko drogim drinkom, które on lubi sobie popijać. Kamil nie będzie umiał zrozumieć, dlaczego nie może żyć i zachowywać się normalnie w obecności narzeczonej. Dojdzie nawet do tego, że prawnik zacznie krzyczeć na swoją ukochaną! 

- Zawsze jak sobie wypiję, ochrzaniasz mnie, reagujesz bardzo emocjonalnie! - Kamil podniesie głos na Anitę w 1662 odcinku "M jak miłość". 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1660: Łukasz nagle przypomni sobie, że ma córkę. To koniec szczęścia z Patrycją i ich synem Jasiem - ZDJĘCIA

Anita w 1662 odcinku "M jak miłość" wysłucha skarg ukochanego w milczeniu, ale nie będzie spokojna. Na twarzy przyszłej pani Gryc wymaluje się mocne napięcie. W końcu dziewczyna podejmie trudną decyzję i wyzna Kamilowi, co tak naprawdę działo się w jej dzieciństwie i jak przez alkohol straciła rodziców! 

- Jestem DDA - dorosłe dziecko alkoholika - zacznie najtrudniejsze w swoim życiu wyznanie Anita. 

Kamil dowie się od ukochanej w 1662 odcinku "M jak miłość", że to jej matka była nałogową pijaczką i ojciec z tego powodu popełnił samobójstwo. Gryc zrozumie, jak wielka trauma ciąży na jego ukochanej i również podejmie bardzo ważną decyzję. Jaką? Dowiemy się już 23 maja w TVP2. 

Nie przegap: Koniec M jak miłość. Magda dowie się o ciąży Julii i zostawi Andrzeja dla młodszego w ostatnim 1665 odcinku? – ZDJĘCIA

M jak miłość. Magda zlituje się nad niewiernym Andrzejem ze strachu, że straci męża
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze