M jak miłość, odcinek 1662: Magda i Andrzej ostatni raz tak szczęśliwi w siedlisku! Wyjazd do Grabiny dla Budzyńskiego będzie koszmarem - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1662: Magda i Andrzej ostatni raz tak szczęśliwi w siedlisku! Wyjazd do Grabiny dla Budzyńskiego będzie koszmarem - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1662: Magda i Andrzej ostatni raz tak szczęśliwi w siedlisku! Wyjazd do Grabiny dla Budzyńskiego będzie koszmarem - ZDJĘCIA

W 1662 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) wyjadą do siedliska i tam prawnik doświadczy na własnej skórze, jak wielką krzywdę wyrządził żonie. Anita (Melania Grzesiewicz) i Kamil (Marcin Bosak) będą się czuli okropnie w towarzystwie Budzyńskich, robiąc "dobrą minę do złej gry", co doprowadzi do awantury między nimi. Co gorsze, Julia (Marta Chodorowska) będzie się dobijała do Andrzeja przez cały dzień! Magda wykaże się niezwykłą mądrością i przenikliwością, dając mężowi szansę na wyznanie prawdy o zdradzie. Czy w 1662 odcinku "M jak miłość" załamany Budzyński z niej skorzysta? Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ jak będzie wyglądał upiorny weekend Andrzeja i Magdy w Grabinie!

"M jak miłość" odcinek 1662 - poniedziałek, 23.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1662 odcinku "M jak miłość" Andrzej będzie przeżywał istne katusze udając się u boku ukochanej Magdy na weekend do Gryca. Nie będzie w tym poczuciu osamotniony. Kamil i Anita też będą się starali udawać, że świetnie bawią się w towarzystwie przyjaciół, ale średnio będzie im to wychodziło. Kiedy skacowani prawnicy będą "dogorywać" następnego dnia na kanapie, z letargu wyrwie ich dźwięk telefonu. 

- Kto? - zapyta cichym głosem Budzyński. 

- Julia - oświadczy Kamil z kamienną twarzą. 

- Julia? Niedziela, ona trochę nie przesadza? - oburzy się Magda w tym momencie 1662 odcinka "M jak miłość". 

 - Robota nie zając, w poniedziałek i tak widzimy się w sądzie - oświadczy Andrzej i nie odbierze telefonu. 

- Brawo! To się nazywa work-life balans - pochwali go żona.

Ale ten jeden telefon nie da spokoju Andrzejowi w 1662 odcinku "M jak miłość". Budzyński wyjdzie sam w zimny dzień do ogrodu i rozmyślając będzie wpatrywał się w telefon. 

Zobacz też: Gwiazda M jak miłość poważnie chora! Dominika Kachlik przez chorobę nie może już grać Franki - ZDJĘCIA

Magda w 1662 odcinku "M jak miłość" nie zostawi męża samego z jego smutkiem. Na ból głowy zaproponuje dobrą herbatę i kiedy przyniesie ją na taras, usiądzie przy mężu i da mu ostatnią szansę na wyznanie, co go gnębi. Czy Andrzej z tego skorzysta?

- Martwię się o ciebie, wiesz? Mam wrażenie, że ostatnio jesteś taki bardziej zmęczony, zapracowany...

- Jak każdy dobry prawnik w Warszawie - spróbuje wykpić się Andrzej. 

- Tak, ale mam wrażenie, że kiedyś więcej spędzaliśmy czasu razem... I częściej się śmiałeś. Brakuje mi tego - wyzna Magda patrząc w oczy Andrzejowi. 

- Obiecuję, że to się zmieni, jak tylko zamknę tę cholerną sprawę, która pali mi mózg i pochłania mnóstwo czasu i energii...

- Zauważyłam... A Julia, to przepraszam na co liczy? Że weźmie cię przez zmęczenie albo ze względu na starą znajomość odpuścisz? - Magda trafi w czuły punkt. 

- Nie wiem na co liczy...

- Nie daj się!

W międzyczasie w 1662 odcinku "M jak miłość" na spacer wybiorą się Anita z Kamilem i tam dojdzie między nimi do kłótni. Narzeczona Gryca będzie miała pretensje, że on za dużo wypił, a on zasłoni się tym, że musiał odreagować stres. Oboje dojdą do wniosku, że zaproszenie Budzyńskich to był bardzo zły pomysł.    

Andrzej w końcu wyzna Kamilowi w w 1662 odcinku "M jak miłość", że już nie może wytrzymać ze swoją paskudną tajemnicą i ma zamiar powiedzieć prawdę o zdradzie żonie. A Kamil spróbuje go od tego odwieść. 

Zdradzamy: Andrzej w w 1662 odcinku "M jak miłość" nie wyzna Magdzie, ze ją zdradził z Julią. W finale będzie przyjmował od żony czułe podziękowania za wszystko, co dla niej zrobił. Jak on się będzie czuł, kiedy Magda uśmiechnie się do niego najpiękniejszym z uśmiechów i powie: - Dziękuję ci. Za wszystko?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1662: Kamil zdradzi Anitę jak Andrzej Magdę? Każe mu wyznać całą prawdę – ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1662 ZWIASTUN. Julia w ciąży z Andrzejem! Już nie zdoła ukryć przed Magdą zdrady?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze