M jak miłość, odcinek 1662: Anita i Kamil zrobią z Magdy głupią. Przyjaciele zdradzą ją tak samo jak Andrzej - ZDJĘCIA

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1662: Anita i Kamil zrobią z Magdy głupią. Przyjaciele zdradzą ją tak samo jak Andrzej - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1662: Anita i Kamil zrobią z Magdy głupią. Przyjaciele zdradzą ją tak samo jak Andrzej - ZDJĘCIA

2022-05-23 12:41

W 1662 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) i Kamil (Marcin Bosak) wyjdą na najgorszych przyjaciół! Oboje wiedzą o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek) i staną się świadkami dziwnej sytuacji między nim a Magdą (Anna Mucha). W 1662 odcinku "M jak miłość" Laskowska i Gryc przyłapią Budzyńskiego w momencie telefonu od Julii (Marta Chodorowska). Magda wścieknie się, że Malicka nie daje żyć mężowi i nie ma pojęcia, że prawniczka wcale nie dzwoni w sprawie pracy. Anita i Kamil zdradzą Magdę tak jak Andrzej... Zrobią z niej głupią.

"M jak miłość" odcinek 1662 - poniedziałek, 23.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1662 odcinku "M jak miłość" Magda, Andrzej, Kamil i Anita będą spędzać czas w siedlisku. Tylko Budzyńska z całej trójki nie ma pojęcia o zdradzie Andrzeja. Prawnik będzie miał coraz większe poczucie winy, z czym przestanie sobie radzić. Kiedy pójdzie pobiegać z kolegą przyzna mu się, że już nie wytrzymuje w kłamstwie. 

- Ja już nie mogę tak żyć. Chce, muszę o wszystkim powiedzieć Magdzie... – powie Budzyński w 1662 odcinku "M jak miłość". - Co ty zwariowałeś?! - Gryc zacznie panikować.  - Człowieku, dobra. Wiem, że to jest trudne. Widzę, że się męczysz, że się miotasz. Nie możesz przerzucić tego na nią! Musisz to jakoś na klatę wziąć, człowieku no! Na co ty liczysz? Na rozgrzeszenie, że ona ci wybaczy? Przecież ona ci nie wybaczy ci tej zdrady. Wszystko się rozwali! – doda zawzięty Kamil i to on jako przyjaciel Magdy powinien zadbać o to, by nie była okłamywana. Kamil zrobi dokładnie odwrotnie i będzie odwlekał powiedzenie prawdy. 

Andrzej uzna, że jeśli Magda dowie się o zdradzie i zdecyduje o odejściu, on musi to uszanować. To jeszcze bardziej rozwścieczy Kamila. - Co ty pieprzysz? Co ty pieprzysz? Przecież jak jej powiesz to ją tylko zranisz! Wszystko szlag trafi! No co ty. Tego chcesz? – wykrzyczy Gryc, ale Budzyński nawet tego nie skomentuje. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1664: Mateusz popłynie do Afryki i pokaże Barbarze jak teraz wygląda! Przerazi ją widok zdjęć Lilki u wnuka - ZDJĘCIA

W 1662 odcinku "M jak miłość" Andrzej nadal będzie zachowywał się tak, jakby nic wielkiego się nie stało. Słowa Kamila pozostaną w jego głowie. Kiedy cała czwórka przyjaciół będzie siedzieć w siedlisku, Budzyński otrzyma telefon od Julii. Każdy od pomyśli swoje i tylko Magdzie będzie szkoda męża, który podobno jest aż tak zapracowany. Budzyńska nie wie, że to przez zdradę mąż nie śpi po nocach, a nie nadmiar obowiązków. Kamil przekaże Andrzejowi, że dzwoni Malicka.

- Julia? W niedzielę? Ona trochę nie przesadza? - zapyta zdenerwowana Magda w 1662 odcinku "M jak miłość", a wszyscy przyjaciele spojrzą się po sobie, a Budzyński odrzuci połączenie, z czego będzie dumna Magda. Chociaż Anita i Kamil będą zdawali sobie sprawę, że właśnie robią z niej głupią, bo ona chwali Andrzeja, który ją zdradził. Będą wiedzieli, że Julia prawdopodobnie nie dzwoni w sprawach zawodowych, a chce porozmawiać z kochankiem prywatnie. Nie pomylą się, bo Malicka niedługo później ogłosi, że jest w ciąży!  Magda nadal nie dowie się o zdradzie w 1662 odcinku "M jak miłość", a przyjaciele zdradzą ją podobnie jak mąż. Nikt nie będzie z nią szczery! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1662: Ostatni pocałunek Andrzeja i Magdy. Podziękuje Budzyńskiemu za wszystko - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1662 ZWIASTUN. Julia w ciąży z Andrzejem! Już nie zdoła ukryć przed Magdą zdrady?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze