M jak miłość, odcinek 1661: Stryj Franki ujawni Pawłowi jej tajemnicę! Wycięła rodzinie niezły numer - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1661: Stryj Franki ujawni Pawłowi jej tajemnicę! Wycięła rodzinie niezły numer - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1661: Stryj Franki wyjawi Pawłowi jej tajemnicę! Wycięła rodzinie niezły numer - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-05-17 8:31

W 1661 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) przerazi się, że Paweł (Rafał Mroczek) pozna wreszcie jej tajemnicę, że dowie się co się wydarzyło w Nowym Jorku 10 lat temu, gdzie zaszła w ciążę, urodziła dziecko i oddała je do adopcji. Stryj Franki, góral Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk) nie utrzyma języka za zębami. W dniu urodzin żony Pawła w 1661 odcinku "M jak miłość" odwiedzi Zduńskich i ujawni przy wszystkich, że Franka podczas pobytu w USA zerwała kontakt z rodziną. Miała ku temu ważny powód. Poznajcie szczegóły i zobaczcie ZWIASTUN 1661 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1661 - wtorek, 17.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Tajemnica Franki w 1661 odcinku "M jak miłość" przestanie być bezpieczna! Nie dość, że Paweł zorientuje się, że żona coś przed nim ukrywa, bo będzie się zachowywała coraz dziwniej, to jeszcze niezapowiedziana wizyta stryja Franki u Zduńskich odsłoni kolejne, nieznane fakty z jej życia. A wszystko zacznie się od tego, że Basia (Gabriela Raczyńska), 16-letnia córka Pawła, znów mu podpadnie. Po wyprowadzce Basi do nowego mieszkania Franki, Zduński będzie mocniej jej pilnował, ale niestety Basia narozrabia i czeka ją szlaban.

Nie przegap: Koniec M jak miłość. Franka wyjedzie do USA w ostatnim 1665 odcinku. Znajdzie swoje dziecko i zacznie nowe życie - ZDJĘCIA

Dyskusja Franki i Pawła w 1661 odcinku "M jak miłość" jaką karę wymierzyć Basi za to, że nie wróciła do domu o umówionej godzinie i do tego nie odbierała telefonów, sprowokuje stryja Jędrzeja do tego, by stanąć w jej obronie. A do tego w 1661 odcinku "M jak miłość" pogrąży Frankę przed Pawłem, bo wyda jej tajemnicę.

- Dajcie spokój dziewczynie, jaki szlaban... Nie pamiętał wół jak cielęciem był! Nasza Franka wykręciła numer kiedy pojechała do Ameryki! W ogóle z nią nie było kontaktu. Cała nasza rodzina umierała ze strachu. Potem się dopiero okazało, że ma dobrą robotę... No i co? Zapomniała dać nam znać!

- No jakoś mnie to nie dziwi... - stwierdzi Paweł, który w 1661 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał pojęcia co się działo z Franką w Nowym Jorku, że urodziła dziecko zaraz po maturze, które oddała. - Stare dzieje! Herbaty komuś, kawy? - szybko zmieni temat Zduńska, świadoma tego, że wszystko może się wydać.

Sprawdź też:Koniec M jak miłość. Magda dowie się o ciąży Julii i zostawi Andrzeja dla młodszego w ostatnim 1665 odcinku? – ZDJĘCIA

Niepokój Pawła w 1661 odcinku "M jak miłość" Franka wzbudzi kiedy zacznie mu się zwierzać, że nie lubi swoich urodzin, bo zbyt wielu rzeczy, które zrobiła w przeszłości teraz bardzo żałuje. Zduński pocieszy ukochaną, że nie ma sensu wracać do tego, co było kiedyś, co jest już za nami. Nieświadomy tego, że chodzi o dziecko Franki, które może na zawsze zmienić ich życie.

M jak miłość odcinek 1661 ZWIASTUN. Franka ucieknie od Pawła kiedy dowie się, że jej dziecko jest chore!
Najnowsze