M jak miłość, odcinek 1660: Pożegnanie Argasińskiego z Patrycją i Łukaszem. Tak Jerzy pojedna się z żoną

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1660: Pożegnanie Argasińskiego z Patrycją i Łukaszem. Tak Jerzy pojedna się z żoną

M jak miłość, odcinek 1660: Pożegnanie Argasińskiego z Patrycją i Łukaszem. Tak Jerzy pojedna się z żoną

2022-04-30 21:09

W 1660 odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) osobiście zjawi się u Patrycji (Alżbeta Lenska) i Łukasza (Jakub Józefowicz). O dziwo, przyjedzie do Grabiny z pokojowym nastawieniem i pierwszy raz od dawna, okaże skruchę. Wszystko przez koszmarny wypadek, który spotka ordynatora na drodze. Niebawem w "M jak miłość" Łukasz uratuje mu życie, a Jerzy zadeklaruje, że to wydarzenie zmieniło go na zawsze. Odwiedzi Patrycję i Łukasza, bo będzie chciał się pożegnać. Nastąpi wielkie pojednanie, ale czy Argasiński dotrzyma słowa i zostawi żonę w spokoju?

"M jak miłość" odcinek 1660 - poniedziałek, 16.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1660 odcinku "M jak miłość" Argasiński pojawi się u Patrycji i Łukasza. Tym razem nie będzie przekonywał żony do powrotu, daruje sobie przepychanki słowne i pokaże inne oblicze. Znany z intryg i oszustw Jerzy, zmieni się nie do poznania. Wszystko przez wypadek, który już niebawem wydarzy się w "M jak miłość". Ordynator dostanie zawału, a Wojciechowski zauważy jego auto na poboczu, nieprzytomnego Jerzego za kierownicą, którego wyciągnie z pojazdu i przystąpi do reanimacji. W ten sposób uratuje Argasińskiemu życie, za co ten będzie wdzięczny.

- To, co się wydarzyło... ten zawał... Niewiele brakowało, żebym już dziś z tobą nie rozmawiał... (...) To wiele zmienia, wiele zrozumiałem, na wiele spraw spojrzałem zupełnie inaczej... Nie chcę już utrudniać życia tobie ani twojej rodzinie... - cytuje słowa Jerzego portal światseriali.pl. Jerzy w 1660 odcinku "M jak miłość", kiedy przyjedzie porozmawiać z Patrycją, będzie w naprawdę pokojowym nastroju. - Więc dlaczego tu jesteś? - zapyta Argasińska.  - Żeby cię przeprosić... Wiem, że to, co robiłem... że to niewybaczalne, ale jeśli mogę coś dla ciebie zrobić, jakoś pomóc... choćby finansowo... - zaproponuje Jerzy, ale Patrycja absolutnie nie zgodzi się na takie rozwiązanie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1659: Koniec Ani. Odpowie za wszystkie grzechy, a Andrzej i Marta wreszcie się do niej dobiorą

W 1660 odcinku "M jak miłość" Argasiński nie poprzestanie na rozmowie z Patrycją. Przede wszystkim będzie wdzięczny Łukaszowi, więc postanowi osobiście mu podziękować za uratowanie życia. - Ja chciałem tylko... podziękować. Dowiedziałem się, co pan dla mnie zrobił... - wydusi z siebie skruszony ordynator, chociaż na pewno ciężko będzie mu to przyznać. - Zrobiłbym to dla każdego - stwierdzi Wojciechowski. - Obiecuję, że od tej pory zostawię was w spokoju... - zapewni Argasiński, co będzie szokujące, bo przecież od dawna męczył żonę, Wojciechowskiego i dał "w kość" całej rodzinie Łukasza.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1661: Kinga zaszaleje na urodzinach Franki, a potem przekaże Piotrkowi straszne wieści - ZDJĘCIA

Jerzy w 1660 odcinku "M jak miłość" stwierdzi, że nie chce już brnąć w konflikt i obieca, że od teraz wycofuje się z życia żony. Odpuści nawet temat dziecka, które przyszło na świat w Grabinie. Argasiński długo udawał, że to on jest ojcem, ale nie taka jest prawda. Ostatecznie Jerzy rzuci jeszcze ważne słowa, które utkwią w Łukaszu na długo. - Opiekuj się Patrycją... Zrób wszystko, żeby była szczęśliwa. Ja nie potrafiłem - powie Jerzy w 1660 odcinku "M jak miłość" i to będzie ostateczne pożegnanie ordynatora z Wojciechowskim. 

Nowa Basia w M jak miłość? Nikt nie pozna córki Pawła! - WIDEO, ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze