M jak miłość, odcinek 1657: Poruszające wyznanie Barbary! Tylko wnuczce zdradzi, czego najbardziej się boi - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp M jak miłość, odcinek 1657: Poruszające wyznanie Barbary! Tylko wnuczce zdradzi, czego najbardziej się boi - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1657: Poruszające wyznanie Barbary! Tylko wnuczce zdradzi, czego najbardziej się boi - ZDJĘCIA

W 1657 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) zdecyduje się na niezwykle wzruszające wyznanie. W poważnej rozmowie z wnuczką głowa rodziny Mostowiaków ujawni, czego tak naprawdę się boi. Co może spędzać z oczu sen najodważniejszej kobiecie w "M jak miłość"? Ostrzegamy - słowa Barbary w 1657 odcinku wycisną z oczu łzy bardziej wrażliwych fanów sagi rodu Mostowiaków! Co usłyszy 13-letnia Basia (Karina Woźniak) od najlepszej serialowej babci?

"M jak miłość" odcinek 1657 - poniedziałek, 02.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1657 odcinku "M jak miłość" odbędzie się niezwykle poważna rozmowa babci z wnuczką. 13-letnia Basia zacznie przeżywać kolejne rozterki sercowe, a Barbara spróbuje jej pomóc. Tak dwie kobiety z rodu Mostowiaków powiedzą sobie bardzo szczere prawdy o życiu i o sobie. Co usłyszy Basia, czego boi się zawsze odważna Barbara?

Możliwe, że Barbara w "M jak miłość" zaczęła płacić wysoką cenę za wyjazd najbliższych osób z Grabiny. Dawno temu opuściły ją dzieci - Małgosia (Joanna Koroniewska) i Marek (Kacper Kuszewski), a w ostatecznym czasie Mateusz (Krystian Domagała) po wielkim osobistym dramacie z powodu zdrady Lilki (Monika Mielnicka), popłynął w świat. Czy to z tęsknoty za nimi Barbara nie śpi po nocach? Okazuje się, że jest jeszcze jeden ważny powód!

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1656: Magda nie dowie się o zdradzie Andrzeja, ale weźmie się za Kamila! Kłamstwo Gryca rozwali niejeden związek? - ZDJĘCIA

- Jak mam was koło siebie to jestem spokojna - wyzna Mostowiakowa Basi. - A jak tracę was z oczu, to bardzo mi źle - doda Barbara ze łzami w oczach. 

Na razie nie wiadomo, co odpowie 13-latka w 1657 odcinku "M jak miłość" na tak wzruszające wyznanie seniorki rodu Mostowiaków. Pewne jest za to, że wierni fani serialu nie przejdą wobec rozmowy babci z wnuczką obojętnie. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1657: Tylko ksiądz z Grabiny pozna tajemnicę uwodziciela Marysi! Nieśpielak zrobi niezły przekręt - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Nowe życie Barbary z Józefem Modrym! Zszokuje całą rodzinę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze