M jak miłość, odcinek 1657: Ostatnia randka Basi i Dawida? Dla niego znów okłamie rodziców i ucieknie - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1657: Ostatnia randka Basi i Dawida? Dla niego znów okłamie rodziców i ucieknie - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1657: Ostatnia randka Basi i Dawida? Dla niego znów okłamie rodziców i ucieknie

W 1657 odcinku "M jak miłość" zobaczymy jak Basia (Karina Woźniak) znów zrobi wszystko, aby spotkać się z Dawidem (Iwo Wiciński). 13-latka okłamie rodziców i ucieknie z domu, aby być blisko ukochanego! Przerażeni Rogowscy będą szukać córki po szpitalach, a tymczasem ona z błogim uśmiechem na twarzy będzie się tulić do Dawida. Czy tak będzie wyglądała ostatnia ranka 13-latków? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z 1657 odcinka "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1657 - poniedziałek, 2.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1657 odcinku "M jak miłość" Basia znów udowodni do jakich wyczynów jest zdolna, kiedy chodzi o jej ukochanego. Choć zdawało się, że ostatnio Basia dogadała się z rodzicami również w kwestii spotkań z Dawidem, zobaczymy, że to były pozory! 

13-letnia Basia w 1657 odcinku "M jak miłość" uzna, że zbyt rzadko spotyka się z ukochanym i "urwie się ze smyczy". Młoda Rogowska okłamie rodziców, że idzie do koleżanki, a w rzeczywistości pojedzie sama do Warszawy! Czy randka z Dawidem będzie warta wielkiego stresu rodziców Basi?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1662: Kochanka Andrzeja w ciąży! Budzyński zostanie ojcem dziecka Julii Malickiej

- Co jest? - zapyta Dawid zamyśloną na spacerze Basię. 

- Gryzę się...

- Bo?

- Nic nie powiedziałam mamie i boję się, że znowu będzie afera - wyzna 13-letnia Rogowska.

- Wyluzuj, ok? Oni nawet się nie dowiedzą o tym wszystkim 

A jednak Dawid będzie w błędzie w 1657 odcinku "M jak miłość". Kiedy Basia będzie oglądać jego nowe zdjęcia, w tym ślicznej Martyny, zadzwoni Artur Rogowski. Już dawno nie widzieliśmy go tak wściekłego!

- Basiu, gdzie jesteś?! Bo na pewno nie u Eweliny! I dlaczego nas okłamałaś?! 

Dawid tylko wzruszy ramionami widząc przerażoną minę Basi. Czy ucieczka 13-latki zakończy ten burzliwy romans? A może Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska) posłucha Barbary Teresa Lipowska), która wezwie ją na połajankę, że nie może zgadzać się na wszystko, co wymyśli jej synek? 

Zobacz też: Stulecie Winnych 4, odcinek 50: Śmierć podłej matki Janusza. Zanim Gołębianka umrze, wyzna dlaczego zniszczyła rodzinie życie! – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Przekręt Nieśpielaka z księdzem z Grabiny! Przejmie działkę Marysi?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze