M jak miłość, odcinek 1656: Koniec Wernera. Kobiety będą uciekać w popłochu a ostateczny cios zada Kamil

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1656: Koniec Wernera. Kobiety będą uciekać w popłochu a ostateczny cios zada Kamil

M jak miłość, odcinek 1656: Koniec Wernera. Kobiety będą uciekać w popłochu a ostateczny cios zada Kamil

W 1656 odcinku "M jak miłość" znany z wielkiego apetytu na kobiety Werner (Jacek Kopczyński) zostanie potwornie upokorzony. Kobiety zaczną przed nim uciekać w popłochu, a jego opowieści o tym, że szuka matki dla swojego dziecka zostaną uznane za brednie wariata. Jakby tego było mało w finale 1656 odcinka "M jak miłość" Wernera dobije Kamil (Marcin Bosak), który przepędzi go od jedynej kobiety, która nie będzie uciekała na jego widok! Czy tak będzie wyglądał koniec bogatego prawnika z duszą małego chłopca?

"M jak miłość" odcinek 1656 - wtorek, 26.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1656 odcinku "M jak miłość" Werner będzie próbował spędzić noc z kobietą swojego życia. Jednak spróbuje tego wyczynu dokonać z kilkoma paniami jednocześnie i ostro "dostanie po nosie". Ostatecznie Adam zostanie na Sylwestra w domu Kamila i tam spotka go najgorsze!

Najpierw Werner w 1656 odcinku "M jak miłość" spróbuje umówić się z przyjaciółką pięknej Julii (Marta Chodorowska), Sylwią (Hanna Turnau) - tak informuje portal "Świat seriali". Kobieta najpierw wymówi się złamanym sercem zakochanej w Budzyńskim prawniczki, ale później wygarnie mu cała prawdę. I to będą mocne słowa!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1656: Makabryczny sylwester Izy i Marcina. Po bestialskim pobiciu matki Amelki będą musieli ratować dzieci przed wyrodnym ojcem - ZDJĘCIA

- Ty i ja... I tak nic by z tego nie wyszło. Sorry, po prostu, nie pasujemy do siebie! Nie zrozum mnie źle. Jesteś miły, ale te twoje teksty o dzieciach, dobrych genach trochę mnie przerażają! - Sylwia powie Adamowi prosto w oczy.

Adam nie będzie dyskutował z Sylwią w 1656 odcinku "M jak miłość" i szybko spróbuje umówić się z wróżką Elwirą (Beata Zarembianka). Ale i specjalistka od tarota po prostu go wyśmieje!

- Zaprosiłem panią na kawę z dwóch powodów...- zacznie uwodzenie Elwiry Werner.

- Chce pan, żebym postawiła panu karty?

- Koniec roku, początek nowego... To chyba dobry moment...

- Idealny. A drugi powód? - zapyta Elwira.

- Pomyślałem, że bardzo chciałbym z kimś takim jak pani spędzić sylwestra! - Adam przejdzie do rzeczy. - Bardzo mi miło i dziękuję za zaproszenie, ale już się z kimś umówiłam... Ale kiedy pan zadzwonił, nie mogłam się powstrzymać... i przed wyjściem na nasze spotkanie postawiłam panu karty - odpowie tarocistka.

- I co, co tam wyszło? - zainteresuje się Werner.

- Że ktoś pana w ostatniej chwili wystawił i teraz próbuje pan na siłę znaleźć towarzyszkę swojej niedoli... - Elwira roześmieje się Adamowi prosto w oczy.

Werner jednak nie podda się i w 1656 odcinku "M jak miłość" na domówce u Kamila spróbuje poderwać wyrodną matkę (Ewelina Kudeń-Nowosielska) Poli (Hania Nowosielska)! I wtedy Kamil rzuci się do walki o swoją była kochankę! I tak zakończy się poszukiwanie przygód przez Wernera. Czy jeszcze będzie próbował dowiemy się obserwując watek od 26 kwietnia w TVP2.   

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1652: Paweł po wypadku Franki gorzko zapłacze! Na widok zniszczonego auta będzie umierał ze strachu, że straci żonę - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Budzyński zdradzi Magdę z Julią! Tak będzie koniec ich małżeństwa?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany