M jak miłość, odcinek 1655: Kinga i Piotrek oszukają własne dzieci! Uda im się to, bo nie będzie Lenki - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1655: Kinga i Piotrek oszukają własne dzieci! Uda im się to, bo nie będzie Lenki - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1655: Kinga i Piotrek oszukają własne dzieci! Uda im się to, bo nie będzie Lenki - ZDJĘCIA

W 1655 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) dopuszczą się wielkiego oszustwa! Zrobią to, oczywiście w dobrej wierze, aby dzieci miały prawdziwe święta. Ale gdyby była z nimi Lenka (Marysia Głowacka), cała akcja skończyłaby się niepowodzeniem - nastolatki nie dałoby się tak łatwo oszukać w dość oczywistej kwestii czasu. Jak będzie wyglądała mistyfikacja Zduńskich w 1655 odcinku "M jak miłość"? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1655 - poniedziałek, 25.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1655 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek podejmą decyzję, że w tym roku nie chcą organizować świąt i ten czas wolą spędzić na odpoczynku. Zduńscy zaplanują wyjazd na święta, ale też nie będą chcieli pozbawiać dzieci atmosfery świąt na Deszczowej. I wtedy wpadną na pomysł wielkiego oszustwa!

Kinga i Piotrek w 1655 odcinku "M jak miłość" urządzą na Deszczowej uroczystą kolację poprzedzającą wigilię. Na "wigilii" pojawi się aż trzech Mikołajów i dzieci będą absolutnie zachwycone! Tyle, że bliźniaczki i Misiek (Olek Bożyk) nie będą miały pojęcia, że to jeszcze nie czas na pierwszą gwiazdkę! 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1656: Magda nie dowie się o zdradzie Andrzeja, ale weźmie się za Kamila! Kłamstwo Gryca rozwali niejeden związek? - ZDJĘCIA

Podczas wigilii prawdziwej wigilii w 1655 odcinku "M jak miłość" Zduńscy podzielą się z dziećmi i rodzicami opłatkiem. Będzie mnóstwo prezentów i śpiewanie kolęd. Tylko tak naprawdę nie będzie świąt!

"Magia", którą wyczarują Zduńscy w 1655 odcinku "M jak miłość" uda się tylko dlatego, że do rodziny nadal nie dołączy Lenka. Nastolatka nadal będzie przebywała w sanatorium i nie spotka się w święta z rodziną. gdyby Lenka była na Deszczowej spojrzałaby na kalendarz i cała mistyfikacji Zduńskich ległaby w gruzach.  

Przeczytaj także: M jak miłość, odcinek 1657: Tylko ksiądz z Grabiny pozna tajemnicę uwodziciela Marysi! Nieśpielak zrobi niezły przekręt - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1655 ZWIASTUN. Franka urodziła dziecko! Werner doniesie Kindze o zdradzie Kamila
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze