M jak miłość, odcinek 1654: Marysia załatwi Patrycji pracę! Nie do uwierzenia, czym będzie się zajmować

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1654: Marysia załatwi Patrycji pracę! Nie do uwierzenia, czym będzie się zajmować

M jak miłość, odcinek 1654: Marysia załatwi Patrycji pracę! Nie do uwierzenia, czym będzie się zajmować

2022-04-19 21:03

W 1654 odcinku „M jak miłość” Marysia (Małgorzata Pieńkowska) postanowi pomóc Patrycji (Alżbeta Lenska) odnaleźć się w Grabinie. Argasińska przyzna się Rogowskiej, że źle czuje się z tym, że to Łukasz (Jakub Józefowicz) musi utrzymywać ją i Jasia (Aleksander Cacko), a ona nie ma nawet możliwości, aby dołożyć się do domowego budżetu. Po tych słowach w 1654 odcinku „M jak miłość” okaże się, że Patrycja była w błędzie, a szans ma bardzo dużo, a na dodatek bardzo pomocne będzie tutaj jej dotychczasowe życie z Jerzym (Karl Strasburger)! Na tej podstawie Marysia znajdzie ukochanej Jerzego idealną pracę! Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1654 - wtorek, 19.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1654 odcinku „M jak miłość” Łukasz będzie miał poważne obawy, że Patrycja męczy się życiem w Grabinie i bardzo żałuje, że wybrała niego i zrezygnowała z dostatniego życia u boku Jerzego. W końcu tam nie musiała nic robić, tylko mogła pławić się w luksusie, a teraz sama musi zajmować się domem i ich synkiem Jasiem, co spędza jej sen z powiek. W 1654 odcinku „M jak miłość” Wojciechowski poprosi Marysię, aby wyciągnęła z Patrycji prawdę, a ona oczywiście zgodzi się mu pomóc i od razu zaprosi Argasińską do siebie. Ukochana Łukasza przyzna się Rogowskiej, że faktycznie jest zrezygnowana i bezsilna, gdyż źle jej z tym, że całą odpowiedzialność za ich utrzymanie spadłą na Wojciechowskiego, a ona nawet nie ma, jak mu pomóc. Jednak tuż po wypowiedzeniu tych słów, okazja sama spadnie jej z nieba!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1654: Artur oszaleje z zazdrości o Marysię! Nie pozwoli jej zostać z Nieśpielakiem

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Marysia znajduje Patrycji pracę w 1654 odcinku „M jak miłość” >>>

Rozmowę Marysi i Patrycji w 1654 odcinku „M jak miłość” przerwie krzyk wkurzonej Basi (Karina Woźniak). Rogowska przyzna się, że kolejny raz dostała 1 z niemieckiego i nie ma żadnych szans, aby nauczyć się na poprawę, którą nauczycielka zaplanowała już na kolejny dzień. Wtedy swoją pomoc z językiem niemieckim zaoferuje jej Patrycja, która okaże się być wspaniałą tłumaczką i wyjaśni Basi wszystko lepiej niż niejeden nauczyciel, a to wszystko będzie zasługą życia z Jerzym!

- Chciałyśmy ci bardzo podziękować, naprawdę. Nauczycielka Basi choruje od kilku miesięcy. Są ciągłe zastępstwa. No, rodzicie się denerwują, a zastępstw rosną – podziękuje jej Marysia.

- To była dla mnie sama przyjemność. Kilka lat mieszkałam w Niemczech z Jerzym… Po prostu bardzo lubię ten język, więc jak będziesz chciała, to z przyjemnością ci pomogę. Zawsze – oznajmi Patrycja.

Basia w 1654 odcinku „M jak miłość” będzie zachwycona lekcją z Patrycją i podsunie Marysi doskonały pomysł, który będzie antidotum na bolączki Argasińskiej!

- No i jak? Udana lekcja? – spyta Barbara.

- Oczywiście, wreszcie rozumiem o co chodzi w tych strukturach. Tylko szkoda, że to pani Patrycja nas nie uczy – skwituje Basia.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1654: Budzyński nie przyzna się Magdzie do zdrady! Tuż po seksie z Julią podle okłamie żonę

Jeszcze w 1654 odcinku „M jak miłość” Marysia zadzwoni do mamy jednej z koleżanek Basi i wyzna jej, że świetną korepetytorkę, która mogłaby podszkolić ich dziewczynki z języka niemieckiego! Rogowska przyzna się koleżance, że ma sprawdzoną kandydatkę, gdyż chwilę wcześniej odbyła już lekcje z Basią, która jest bardzo zadowolona z nauki!

- Halo, cześć Moniko. Jak będziesz miała chwilę, to proszę oddzwoń, bo chyba znalazłam rozwiązanie naszego problemu – nagra się Marysia.

- Bardzo dobry pomysł. Super – skwituje uśmiechnięta Barbara.

Koleżanka Marysi w 1654 odcinku „M jak miłość” pozytywnie odpowie na propozycje Marysi i zgodzi się, aby Patrycja udzielała korepetycji także i jej córce! Szczęśliwa Rogowska natychmiast skontaktuje się z Argasińską i przekaże jej, że znalazła dla niej pracę! Uradowana Partycja aż nie będzie mogła w to uwierzyć, ale telefon od Marysi doda jej dużo siły i wiary, że w końcu wszystko będzie dobrze!

- Marysia zadzwoniła i poleciła mnie znajomej. Będę udzielać korepetycji z niemieckiego, uwierzysz? Ja chyba pierwszy raz zaczynam rozumieć, co znaczy mieć przyjaciół i rodzinę – przyzna Łukaszowi.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1655: Pola znienawidzi Kamila. Przez zdradę córka Gryca straci najważniejszego członka rodziny

M jak miłość, odcinek 1654: Wielki wstyd Budzyńskiego! Koniec Łukasza i Patrycji?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze