M jak miłość, odcinek 1652: Tajemnice Franki przekreślą szczęście Zduńskich. A potem wydarzy się najgorsze

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1652: Tajemnice Franki przekreślą szczęście Zduńskich. A potem wydarzy się najgorsze

M jak miłość, odcinek 1652: Tajemnice Franki przekreślą szczęście Zduńskich. A potem wydarzy się najgorsze

W 1652 odcinku "M jak miłość" wyjdą na jaw mroczne tajemnice Franki (Dominika Kachlik). Zacznie się od dziwnego maila z Ameryki, którego Zduńska będzie chciała ukryć przed mężem. Kiedy Paweł (Rafał Mroczek) ją na tym przyłapie Franka zrobi wszystko, aby wykręcić się od jasnych odpowiedzi. Co gorsze, w 1652 odcinku "M jak miłość" okaże się, że pani Zduńska ukryła przez mężem majątek! A to wszystko zapoczątkuje ciąg tragicznych i nieprzewidzianych zdarzeń.

"M jak miłość" odcinek 1652 - wtorek, 8.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1652 odcinku "M jak miłość" szczęśliwe życie Pawła i Franki będzie można uznać za zakończone. Okaże się, że Zduńska ukrywa przed mężem wielkie tajemnice ze swojej przeszłości i wielkie pieniądze! Czyżby Paweł po raz kolejny miał się tak bardzo pomylić, co do wybranki swojego serca?

Franka w 1652 odcinku "M jak miłość" bardzo zasmuci się na widok maila, którego otrzyma od znanej sobie osoby z USA. Na jaw wyjdzie, że góralka próbowała szczęścia za oceanem ponad 10 lat! I jak widać nie pozamykała wszystkich historii. 

Ten wyjazd był okropny... Długo nie mogłam znaleźć pracy, ledwo coś podłapałam i znów byłam bezrobotna... Mało brakowało, a otarłabym się o bezdomność. Tylko cudem udało mi się z tego wszystkiego wykaraskać. Pogubiłam się tam trochę, podejmowałam różne, dziwne decyzje, których dzisiaj pewnie bym nie podjęła... - będzie tłumaczyła Pawłowi Franka, bardzo niechętnie, kiedy prawda wyjdzie na jaw. 

Zobacz też: M jak miłość. Patrycja nie poradzi sobie w roli matki. Porzuci syna Łukasza i wróci do Argasińskiego? - WIDEO, ZDJĘCIA

Jednak tajemniczy mail z Nowego Jorku w 1652 odcinku "M jak miłość" to nic w porównaniu z tym, co wyjdzie na jaw w rozmowie Franki ze stryjem Gutowskim. 

Franka, ale wartość sprzedanych działek jest dużo większa niż cena tego mieszkanka. Chyba nie przehulałaś takiej kasy? - przerazi się stryj.

- Nie, no co ty... Wpłaciłam wszystko na konto, na czarną godzinę - wyzna Franka.

- A dlaczego Paweł nic o tym nie wie? 

- Powiem mu, ale jeszcze nie teraz. Więc wiesz...- Będę milczał jak grób! Ale takie tajemnice przed mężem wcale mi się nie podobają... - ostrzeże Frankę stryj.

Franka w 1652 odcinku "M jak miłość" napiszę też pożegnalny list do Pawła, w którym wyzna grzechy. Opieczętuje go napisem, żeby otworzyć tylko po jej śmierci. I być może tym samym wywoła najgorsze?!

Po południu w 1652 odcinku "M jak miłość" Paweł i Franka już nieco pokłóceni pojadą do hurtowni, aby zrobić zakupy do bistro. A tam wydarzy się niezwykle groźny wypadek! Czy Zduńscy wyjdą z tego cało? A może będą musieli się na zawsze pożegnać? Dowiemy się 8 kwietnia w TVP2. 

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 46: Michelle skatowana w więzieniu! Zapłaci najwyższą cenę za miłość do Janusza – ZDJĘCIA

M jak miłość. Nowe życie Patrycji z Łukaszem w Grabinie szybko ją rozczaruje! Będzie po miłości?
Najnowsze