M jak miłość, odcinek 1652: Jasiek okrutnie zawiedzie Zduńską! Chłopak Basi wdał się w ojca? - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1652: Jasiek okrutnie zawiedzie Zduńską! Chłopak Basi wdał się w ojca? - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1652: Jasiek okrutnie zawiedzie Zduńską! Chłopak Basi wdał się w ojca? - ZDJĘCIA

W 1652 odcinku "M jak miłość" z Jaśka (Stanisław Dusza) wyjdą geny jego ojca Igora (Bogusław Kudłek)! Chłopak Basi (Gabriela Raczyńska) zawiedzie Zduńską w bardzo ważnym dniu i nie będzie widział w tym nic złego! Co gorsze, córka Pawła (Rafał Mroczek) przyłapie ukochanego na tej zdradzie. Jasiek w 1652 odcinku "M jak miłość" zawiedzie wszystkie kobiety, które mu ufały i liczyły na jego pomoc i lojalność. Czy syn Igora wyrasta na podobieństwo ojca zboczeńca? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1652 - poniedziałek, 11.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1652 odcinku "M jak miłość" Jasiek pokaże prawdziwą twarz? Syn Igora, zboczeńca, który molestował Frankę (Dominika Kachlik) i dziesiątki innych kobiet, zawiedzie tego dnia aż dwie kobiety z rodziny Zduńskich! Czyżby Jasiek wyrastał na podobieństwo swojego tatusia?  

Wszystko zacznie się od tego w 1652  odcinku "M jak miłość", że Jasiek nie pojawi się w bistro o umówionej godzinie. W gorącym okresie przedświątecznym Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie potrzebowała pomocy i chłopak Basi zobowiąże się do niej. Ale w bistro Jasiek nie pojawi się w ogóle! Co w tym czasie będzie robił?

Przeczytaj koniecznie: M jak miłość, odcinek 1655: Nagła choroba Franki przekreśli marzenia Pawła. Zduński nigdy nie pozna prawdy o żonie?

- O nie, mój drogi! Miałeś być dzisiaj w bistro! - Kinga przyłapie Jaśka w barze Otara ((David Gamtsemlidze). 

- Ale.. - wyduka z siebie Jasiek w 1652 odcinku "M jaka miłość". 

- Co ale?! Miałeś czy nie miałeś?! Wyobraź sobie, że data nie jest przypadkowa! - Kinga zacznie krzyczeć na cały bar. 

- Ale pan Otar tak nalegał, że nie miałem odwagi mu się postawić... - Jasiek dorwie się do głosu. 

Co gorsze, awanturę Jaśka z Kingą w 1652 odcinku "M jaka miłość" usłyszy Basia, która zadzwoni akurat w apogeum. Córka Pawła dojdzie do wniosku, że Jasiek ją właśnie zdradza

Wygląda na to, że w 1652 odcinku "M jaka miłość" Jasiek będzie winien jedynie braku asertywności. Jednak czy na pewno to mycie okien u Otara było warte tego, aby zawieść aż dwie panie Zduńskie? Może za akcją Jaśka kryje się chytrość, a może to pierwsze oznaki tego, że chłopak wzorem ojca już umie kłamać w żywe oczy? 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1655: Gdzie jest dziecko Franki? Porażająca tajemnica Zduńskiej wyjdzie na jaw szpitalu - ZDJĘCIA

M jak miłość. Makabryczny wypadek Franki! Żona Franka będzie w aucie zmiażdżonym przez tira
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze