M jak miłość, odcinek 1655: Ciężka choroba Franki przekreśli największe marzenie Pawła. Zduński nigdy się o tym nie dowie?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1655: Ciężka choroba Franki przekreśli największe marzenie Pawła. Zduński nigdy się o tym nie dowie?

M jak miłość, odcinek 1655: Nagła choroba Franki przekreśli marzenia Pawła. Zduński nigdy nie pozna prawdy o żonie?

W 1655 odcinku M jak miłość" zobaczymy porażający dramat Zduńskich! Dowiemy się, że Franka (Dominika Kachlik) cierpi na poważną, utajoną chorobę, która może przekreślić wielkie marzenie jej męża (Rafał Mroczek)! W dodatku żona Pawła nic mu o tym nie powie i zostanie z tym okropnym ciężarem sama. Zapowiada się na to, że tragiczna tajemnica Franki położy się cieniem na małżeństwie, które zapowiadało się na idealne. W dodatku Zduński nie będzie mógł żonie pomóc - ona postanowi być z tym wszystkim sama. Sprawdź co wiemy o wielkim dramacie Zduńskich w 1655 odcinku M jak miłość". Czy France ktoś zdoła pomóc?

"M jak miłość" odcinek 1655 - poniedziałek, 25.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Szokujące doniesienia z 1655 odcinka "M jak miłość" podał portal "Świat seriali"! Franka i Paweł podejmą ważną decyzję o tym, że chcą mieć dziecko. Zduńska uda się do lekarza, aby ustalić, czy wszystko jest z nią w porządku. I w ten sposób Franka dowie się o utajonej poważnej chorobie! Co gorsze nie powie o tym mężowi, a u ginekologa na jaw wyjdzie jeszcze jedna jej wielka tajemnica

- Przecież już rozmawialiśmy o dziecku i pomyślałem sobie, że może fajnie, żebyśmy przeszli od słów do czynów - Paweł złoży France propozycję.

Franka w 1655 odcinku "M jak miłość" będzie na tak, ale za żadne skarby nie będzie chciała, aby mąż towarzyszył jej u ginekologa. Mogła podejrzewać, że Paweł pozna jej wielki sekret, ale na pewno nie wiedziała o chorobie. A na jaw wyjdzie jedno i drugie!

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1650: Argasiński po stracie Patrycji tylko Bognie wyzna swój sekret. Opiekunka będzie dla niego gotowa na wszystko - ZDJĘCIA

 U lekarki w 1655 odcinku "M jak miłość" Franka wyjaśni swoje obawy, że już od jakiegoś czasu starają się z Pawłem o dziecko, a nic nie wychodzi. Czy już wtedy podejrzewała przyczynę?   

- Myślimy z mężem o dziecku, od jakiegoś czasu się nie zabezpieczamy, ale na razie - bez rezultatu. Nie wiem, czy to jest już powód, żeby się niepokoić? - zapyta Zduńska.

- A o jakim czasie mówimy? 

- Kilka miesięcy...

- Spokojnie... To jeszcze nie tak długo. Gdybyście państwo próbowali ponad rok, to rzeczywiście można by się zacząć martwić. Ale dobrze, że pani przyszła. Zapraszam na fotel, zbadam panią, zrobimy USG i sprawdzimy jak się sprawy mają.

Podczas badania w 1655 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Franka jest poważnie chora!

- Obraz USG wskazuje na początki endometriozy. Ale spokojnie, wyłapałyśmy to na początkowym etapie... Trzeba będzie zrobić dodatkowe badania. W pierwszej kolejności musimy sprawdzić poziom hormonów... - wyjaśni lekarka. - Przy poprzedniej ciąży nie miała pani problemów?

- Przy... poprzedniej ciąży? - zdenerwuje się Zduńska.

- Przecież rodziła pani już wcześniej... To nie jest moja sprawa, zresztą obowiązuje mnie tajemnica lekarska... Po prostu po badaniu wiem, że była już pani w ciąży... 

- Czy dlatego... mogę mieć teraz problemy? Ta endometrioza...

Franka nic nie powie Pawłowi w 1655 odcinku "M jak miłość" o dwóch szokujących ustaleniach lekarki. Czy choroba i ciąża mają ze sobą coś wspólnego? Czy Franka może mieć jeszcze dziecko? Czy  Zduńska wyzdrowieje? Na te pytania Paweł nie pozna odpowiedzi, bo nawet nie będzie miał pojęcia, że ma je zadać. Czy ktoś pomoże France wyzdrowieć, a co jeszcze ważniejsze, wyjawić mężowi swoje mroczne tajemnice?  

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1650: Samobójstwo Argasińskiego? Po wyjściu z więzienia nie będzie mógł żyć bez Patrycji. Tylko ona mu zostanie - ZDJĘCIA

M jak miłość. Tych scen na ślubie Franki i Pawła nikt nie wiedział! Szczęście Zduńskich nie potrwa długo?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze