M jak miłość, odcinek 1651: Olek po powrocie nie odnajdzie się w roli ojca! To koniec małżeństwa z Anetą?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1651: Olek po powrocie nie odnajdzie się w roli ojca! To koniec małżeństwa z Anetą?

M jak miłość, odcinek 1651: Olek po powrocie nie odnajdzie się w roli ojca! To koniec małżeństwa z Anetą?

W 1651 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) wróci do kliniki i starego życia. Jak pisaliśmy jako pierwsi doktor Chodakowski szybko zainteresuje się chętną pielęgniarką (Zuzanna Kochanek), a na widok dzieci będzie wpadał w panikę. Marcin (Mikołaj Roznerski) spróbuje przygotować brata do roli ojca, czym jeszcze bardziej go zestresuje. Czy Olek w 1651 odcinku "M jak miłość" dojdzie do wniosku, że życie małżeńskie z dzieckiem nie jest dla niego i podejmie decyzję o rozwodzie z Anetą (Ilona Janyst)? Zobacz koniecznie Olka w roli ojca w GALERII ZDJĘĆ.

"M jak miłość", odcinek 1650 - poniedziałek, 4.04.2022 o godz. 20.55 w TVP2

W 1651 odcinku "M jak miłość" wszyscy z radością powitają Olka. Chodakowski wróci do kliniki, aby wspomóc zespół Argasińskiego, a przy okazji zacznie się dobrze bawić. A ciężarna Aneta zostanie w Wiedniu sama i bez męża urodzi dziecko!

Tymczasem Olek w 1651 odcinku "M jak miłość" znów będzie wiódł "kawalerskie życie". Szybko okaże się, że szczególnie na jego przyjazd czekała zakochana pielęgniarka i doktor Chodakowski będzie wniebowzięty. I absolutnie nie będzie mu w głowie rola ojca i głowy rodziny...

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1650: Ojciec Uli odsłoni prawdziwą twarz. Tylko sąsiad Jakubczyka będzie wiedział jak bardzo jest bogaty - ZWIASTUN

Marcin zauważy w 1651 odcinku "M jak miłość", że Olek ma w głowie wszystko, tylko nie zostanie tatą i podejmie próbę przygotowania do tej roli. Jak doktor Chodakowski sprawdzi się w roli opiekuna rozbawionych dzieci i czytającego im bajki na dobranoc?

- Uwaga, spokój już, spokój, mam dla was ważną informację - Marcin spróbuje powstrzymać szaleństwa dzieci. 

- Tak, spokój, tata dobrze mówi - wtrąci się Olek, uchylając się przed ciosem poduszki. 

- Dzisiaj bajeczkę przeczyta wam pan doktor! - oznajmi Marcin ku uciesze dzieciaków. 

- Jak to pan doktor?! - zapyta autentycznie przerażony Olek. 

- Przyzwyczajaj się, braciszku - odpowie Marcin i uśmiechnięty wyjdzie z pokoju. 

Jak ten dzień i noc w 1651 odcinku "M jak miłość" wpłyną na decyzje Olka w kwestii jego dalszej przyszłości jako głowy rodziny? Już raz się nie sprawdził i zawiódł Magdę (Anna Mucha). Czy to samo miałby zrobić Anecie? 

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 45: Dramatyczny poród Michelle. Agnieszka w panice, że też straci dziecko - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

M jak miłość. Koniec Kasi i Jakuba Karskiego? Po chwilowym szczęściu dopadnie przykra rzeczywistość
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany