M jak miłość, odcinek 1651: Łukasz zakpi z Argasińskiego! Pochwali się głośno gdzie ukrył się z Patrycją w Grabinie - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1651: Łukasz zakpi z Argasińskiego! Pochwali się głośno gdzie ukrył się z Patrycją w Grabinie - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1651: Łukasz zakpi z Argasińskiego! Pochwali się głośno gdzie ukrył się z Patrycją w Grabinie - ZDJĘCIA

2022-04-01 11:08

W 1651 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) pierwszy raz spotka Jerzego Argasińskiego (Karol Strasburger) po brawurowej ucieczce z Patrycją (Alżbeta Lenska) do Grabiny! Zabrał żonę bezwzględnemu ordynatorowi, ale uświadomi sobie, że to jeszcze nie koniec. Bo skoro Argasiński pozostanie na wolności może się posunąć do kolejnych podłych czynów. Widok pokonanego Argasińskiego w klinice w 1651 odcinku "M jak miłość" da jednak Łukaszowi sporą satysfakcję! Zadrwi z męża Patrycji, a do tego pochwali się, że wiedzie szczęśliwe życie w Grabinie z ukochaną i ich synem. Poznajcie szczegóły i zobaczcie ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1651 - wtorek, 5.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1651 odcinku "M jak miłość" Łukasz opuści leśniczówkę w Grabinie, która stała się kryjówką jego i Patrycji przed Argasińskim. To będzie ryzykowny krok ze strony Wojciechowskiego, który jak gdyby nigdy nic zjawi się w klinice, żeby ostatecznie zakończyć pracę dla mściwego ordynatora, swojego największego wroga. Narażając się tym samym, że stanie z Argasińskim oko w oko. Zamiast z mężem Patrycji w 1651 odcinku "M jak miłość" spotka się jednak z Olkiem Chodakowskim (Maurycy Popiel), który przyjedzie z Wiednia, żeby zastąpić ordynatora podczas ważnej operacji.

Łukasz  w 1651 odcinku "M jak miłość" nie okaże żadnego strachu przed konfrontacją, która wcześniej czy później na pewno nastąpi. - Wpadłem odebrać dokumenty. Zmieniam robotę! - wyjaśni rehabilitant. Okaże się, że Olek mimo przeprowadzki do Wiednia doskonale wie o miłosnych perypetiach Łukasza z żoną ordynatora i dziecku, które przyszło na świat. - Słyszałem... Słyszałem też, że różne inne zmiany. Gratuluję! Co to syn? 

- Tak, syn. Ale słyszałem, że ty też całkiem niedługo zostaniesz tatą... - pochwali się Łukasz, który nie będzie miał oporów, by ogłosić wszystkim kolegom z dawnej pracy, że właśnie został ojcem. Z kolei Olek w 1651 odcinku "M jak miłość" podzieli się z nim swoim szczęściem. - Tak, Aneta ma termin na drugą połowę grudnia. Czuję, że szykuje się niezła jazda

- No, bez trzymanki. Ale to uczucie, kiedy chwytasz swojego dzieciaka, bierzesz go na ręce, bezcenne... - w głosie Wojciechowskiego zabrzmi duma z faktu, że ma dziecko z Patrycją. I choć w 1651 odcinku "M jak miłość" powinien trzymać język na kłódkę, żeby nikt, a zwłaszcza Argasiński nie dowiedział się gdzie teraz ukrywa się z ukochaną, da się naciągnąć Olkowi na zwierzenia. Na szpitalnym korytarzu, gdzie ściany mają uszy i wszyscy mogą ich usłyszeć. - A wy co? Przeprowadziliście się z Patrycją do Grabiny? Jak wam się mieszka?

- Fantastycznie! Jestem chronicznie niewyspany, ale szczęśliwy... - Łukasz nagle zamilknie, bo obaj zauważą Argasińskiego!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1650: Argasiński po stracie Patrycji tylko Bognie wyzna swój sekret. Pielęgniarka będzie dla niego gotowa na wszystko - ZDJĘCIA, WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1655: Ciężka choroba Franki przekreśli największe marzenie Pawła. Zduński nigdy się o tym nie dowie?

W 1651 odcinku "M jak miłość" ordynator z miną zbolałego psa wyjdzie z windy, lecz będzie tak przygaszony, że nie dostrzeże ani Łukasza, ani Olka. - Słyszałem, że przeciwko niemu toczy się jakieś śledztwo? - dopyta Chodakowski. Łukasz, który doskonale wie, że Argasiński na wolności może być nadal groźny dla niego, Patrycji i ich syna Jasia (Aleksander Cacko) zacznie kpić z ordynatora. - Pewnie znowu się wywinie, ale mam to gdzieś!

- Jemu już wystarczy, dostał za swoje... - powie Olek z politowaniem, bo w 1651 odcinku "M jak miłość" zorientuje się, że Argasiński naprawdę cierpi po stracie żony. Albo tak dobrze udaje! - Razem z Patrycją chcemy o tym jak najszybciej zapomnieć... - zakończy szybko temat Łukasz, a Olek pochwali jego decyzję.

M jak miłość. Argasiński po stracie Patrycji tylko pielęgniarce Bognie wyjawi swoją tajemnicę!
M jak miłość. Nowe życie Patrycji z Łukaszem w Grabinie szybko ją rozczaruje! Będzie po miłości?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze