M jak miłość, odcinek 1651: Aleksandra przepędzi Olka z mieszkania! Sekta Janka odsunie ją nie tylko od syna - ZDJĘCIA

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1651: Aleksandra przepędzi Olka z mieszkania! Sekta Janka odsunie ją nie tylko od syna - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1651: Aleksandra przepędzi Olka z mieszkania! Sekta Janka odsunie ją nie tylko od syna - ZDJĘCIA

2022-04-05 20:06

W 1651 odcinku "M jak miłość" Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) zmieni się nie do poznania, a bracia Chodakowscy zaczną się o nią martwić. Olek (Maurycy Popiel) zacznie wypytywać o dziwną zmianę, która zaszła w matce w czasie jego pobytu w Wiedniu. Wszystko przez Janka (Wojciech Kalarus), który wpędził ją do sekty, przez co kobieta odwróciła się niemal od wszystkich! W 1651 odcinku "M jak miłość" Olek osobiście pójdzie do matki, ale zostanie wypędzony z jej mieszkania! Na własne oczy przekona się, jak jest źle.

"M jak miłość" odcinek 1651 - wtorek, 5.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1651 odcinku "M jak miłość" Olek zauważy, że z Aleksandrą źle się dzieje. Kobieta odsunie się od wszystkich i skupi się na Janku i nowych znajomych. Co ciekawe, jeszcze niedawno mówiła, że kończy związek z Jankiem, a teraz spędzi z nim dużo czasu podczas podejrzanych spotkań "grupy wsparcia", do której zabrał ją mężczyzna. Olek najpierw spotka się z Iwoną (Hanna Śleszyńska), która przekaże mu niepokojące wieści na temat Aleksandry.

- Ola ostatnio nie ma czasu, jest bardzo zajęta. Nic się nie liczy, tylko Janek i jego znajomi... (...) Janek wciągnął Olę w krąg swoich dość dziwnych przyjaciół... A ona bardzo się w to zaangażowała... - powie Iwona i zabrzmi to co najmniej tajemniczo. - Jakich przyjaciół? - zaniepokoi się Olek. - Trudno powiedzieć... To jakiś rodzaj grupy wsparcia. Ola raz zaciągnęła mnie na takie spotkanie, ale to nie moje klimaty... - wyzna Iwonna, a Olek zaniepokoi się tymi słowami. Postanowi osobiście porozmawiać z matką. Będzie miał również nadzieję, że może zatrzymać się u niej na noc, bo kiedy przyleci do Polski tylko na chwilę, nie będzie miał noclegu. Szybko się okaże, że spotkanie z matką nie przebiegnie pomyślnie.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1650: Rogowski odkryje, że ojciec Uli dał Kalince cenny skarb! Jakubczyk ukryje znacznie więcej przed córką - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

- Ale jaka grupa wsparcia? To czemu nie powiedziałaś, że w ogóle potrzebujesz wsparcia? - zapyta Olek Aleksandry w 1651 odcinku "M jak miłość". - Czy ja ci się muszę ze wszystkiego spowiadać? To są znajomi Janka - odpowie Aleksandra i dodatkowo wspomni, że Olek mógłby już opuścić mieszkanie. - Proszę cię synku, widzisz co tutaj się dzieje, mamy tutaj dzisiaj spotkanie, proszę cię, porozmawiajmy jutro - powie wprost seniorka, wyrzucając Olka z domu. - Czyli lepiej żebym dziś przenocował u Marcina? - zapyta lekarz. - Dzisiaj? Zdecydowanie tak - rzuci Ola, a Chodakowskiemu zrzednie mina. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1655: Ciężka choroba Franki przekreśli największe marzenie Pawła. Zduński nigdy się o tym nie dowie?

W 1651 odcinku "M jak miłość" rozmowa Olka i Aleksandry zostanie przerwana i okaże się, że do mieszkania przyszedł też Marcin (Mikołaj Roznerski). Mężczyzna również zaniepokoi się matką, bo ta zapomni odebrać Szymka (Staś Szczypiński) z przedszkola. - Słuchaj, dobrze, że wpadłeś. Nasze mieszkanie jest wynajęte, a mama mi dzisiaj inne plany - rzuci ostentacyjnie Olek. - Chcieliście żebym miała własne życie, to mam - powie ostro Aleksandra. - Dzisiaj naprawdę jestem zajęta, idźcie już - powie wprost seniorka, a bracia zaczną się nieźle martwić. 

M jak miłość. Koniec Kasi i Jakuba Karskiego? Po chwilowym szczęściu dopadnie przykra rzeczywistość
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze