M jak miłość, odcinek 1650: Żałoba w Grabinie. Jeszcze się nie pozbierali po śmierci brata i znowu cios

i

Autor: MTL Maxfilm] M jak miłość, odcinek 1650: Żałoba w Grabinie. Jeszcze się nie pozbierali po śmierci brata i znowu cios

M jak miłość, odcinek 1650: Żałoba w Grabinie. Jeszcze się nie pozbierali po śmierci brata i znowu cios

W 1650 odcinku "M jak miłość" na Ulę (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński) spadnie kolejny cios. Jeszcze nie pozbierali się po tragicznej śmierci Andrzejka (Tomasz Oświeciński) i Marzenki (Olga Szomańska), a tu znów zapłaczą nad grobem. W dodatku Ula na chwilę odzyska nadzieję, ze wszystko będzie dobrze i znów razem będą cieszyć się szczęśliwą rodziną. Niestety, śmierć przerwie te plany w 1650 odcinku "M jak miłość" i Ula znów pogrąży się w żałobie. Jak do tego dojdzie?

"M jak miłość" odcinek 1650 - wtorek, 29.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1650 odcinku "M jak miłość" Ula na moment odzyska człowieka, którego całe życie jej brakowało. Stanie się to niedługo po tragicznej śmierci Marzenki i Andrzejka i będzie się wydawało, że Lisiecka znów odzyskuje nadzieję na dobre życie. Bartek nie będzie aż tak podzielał jej radości, ale kiedy do spraw rodzinnych zostanie włączona Kalinka (Oliwia Kępka) i on zmieni nastawienie. I wtedy stanie się najgorsze. 

Fatalne wiadomości w 1650 odcinku "M jak miłość" przyniesie Uli jako pierwszy Artur Rogowski (Robert Moskwa). To on poinformuje Lisiecką, że jej ociec ma ciężką, nieuleczalną chorobę płuc. Wtedy też Jakubczyk (Michał Breitenwald) zapragnie poznać swoją "przyszywaną" wnuczkę Kalinkę i obdaruje ją niespodziewanym prezentem. Zawsze pijany i wredny typ w mgnieniu oka zamieni się w czułego i kochającego ojca i dziadka. A potem wydarzenia potoczą się błyskawicznie. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1649: Anita pożegna się z Polą. Kamil nigdy naprawdę jej nie kochał - ZDJĘCIA, WIDEO

Jakubczyk w 1650 odcinku "M jak miłość" straci przytomność i na sygnale trafi karetką do szpitala. Ula z Bartkiem i Kalinką szybko tram dojadą. Lisiecka usłyszy jeszcze od ojca słowa przeprosin i prośbę o wybaczenie. A potem Jakubczyk umrze. 

Ula przez całe życie tęskniła za ojcem, który po śmierci jej matki, oddał dziecko do domu dziecka. A kiedy w 1650 odcinku "M jak miłość" nareszcie go odzyska, za chwilę bezpowrotnie straci. I ula ostatecznie pogrąży się w rozpaczy i żałobie.  

Czytaj także: Kinga i Piotrek pożegnali M jak miłość. Ostatni dzień Katarzyny Cichopek i Marcina Mroczka na planie w rodzinie Zduńskich - ZDJĘCIA

Barbara nigdy miała nie zagrać w M jak miłość. Szokujące wyznanie Teresy Lipowskiej
Najnowsze