M jak miłość, odcinek 1649: Marta zmusi Budzyńskiego do terapii! Tylko tak będą mogli pomóc Ani - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1649: Marta zmusi Budzyńskiego do terapii! Tylko tak będą mogli pomóc Ani - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1649: Marta zmusi Budzyńskiego do terapii! Tylko tak będą mogli pomóc Ani

2022-03-22 15:39

W 1649 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) zrozumie, że popełniła ogromny błąd, a zachowanie Ani (Gabriela Świerczyńska) przeszło wszelkie granice. Wojciechowska uzna, że skoro dała radę w jakimś stopniu pomóc Łukaszowi (Jakub Józefowicz), to teraz musi wziąć się za córkę. W 1649 odcinku "M jak miłość" powie Andrzejowi (Krystian Wieczorek) o terapii i jak widzi dalszą przyszłość dziecka. Budzyński oniemieje na wieść, że Marta aż tak bardzo będzie chciała skorzystać z pomocy terapeuty.

"M jak miłość" odcinek 1649 - poniedziałek, 28.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1649 odcinku "M jak miłość" Marta postanowi podjąć poważne kroki w sprawie Ani. Nastolatka robi co chce, nikogo się nie słucha i odwróciła się od rodziny i przyjaciół. Ostatnio poinformowała rodziców, że jej wybryki to ich wina, bo się rozwiedli, a ona sobie z tym nie poradziła. Wojciechowska w poprzednich odcinkach "M jak miłość" doznała szoku, bo przecież Ania nigdy wcześniej nie skarżyła się na rozwód. Ona i Andrzej nie wiedzą, że dziewczyna nimi manipuluje i wcale nie chodzi o żaden rozwód. Wymyśliła to wszystko, żeby całą winą obarczyć właśnie ich. Nastolatka nie ma pojęcia, w jakie poczucie winy wpycha matkę, która tak się zestresuje, że powie Budzyńskiemu o terapii.

- Ja po prostu nie poznaję naszej córki! Moim zdaniem nie chodzi tylko o nasz rozwód... - spostrzeże załamana Marta i powie o wszystkim Andrzejowi. Budzyński też będzie zmartwiony losami dziecka i zacznie myśleć, co z tym dalej zrobić.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1649: Anita pożegna się z Polą. Kamil nigdy naprawdę jej nie kochał - ZDJĘCIA, WIDEO

- Gdzieś po drodze popełniliśmy błąd... fatalny błąd. Będziemy musieli w trójkę przepracować to na terapii. I spróbować wspólnie to wszystko naprawić... - dokończy Marta w 1649 odcinku "M jak miłość", ale nie wiadomo jeszcze, czy Ania naprawdę zgodzi się na terapię. Dziewczyna jest w zbuntowanym nastroju, a wszystko podkręca jej podejrzana koleżanka Zuza (Amelia Zawadzka). To ona wprowadziła nastolatkę w świat alkoholu i psychotropów. Ania nawet Basi (Gabriela Raczyńska) wywinęła niezły numer na imprezie, a przecież miały bardzo dobry kontakt. Wszystkie znaki wskażą więc na to, że Ani naprawdę potrzebny jest dobry terapeuta, a Marta słusznie angażuje się w sprawę i mówi o tym Andrzejowi. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1653: Budzyński zdradzi Magdę! Prześpi się z prawniczką Julią na delegacji we Wrocławiu - ZDJĘCIA

Impreza Basi skończy się nalotem polcji! Ojciec Jaśka znów zataakuje Frankę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze