M jak miłość, odcinek 1649: Magda zrozumie, jak mocno przesadziła z Wareckim. Ale będzie już za późno i straci męża

i

Autor: MAX Film/vod.tvp M jak miłość, odcinek 1649: Magda zrozumie, jak mocno przesadziła z Wareckim. Ale będzie już za późno i straci męża

M jak miłość, odcinek 1649: Magda zrozumie, jak mocno przesadziła z Wareckim. Ale będzie już za późno i straci męża?

2022-03-17 9:15

W 1649 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) zrozumie, jak bardzo przesadziła z bliską zażyłością z Adamem Wareckim (Wojciech Świeściak). Do tego momentu żona Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) była rozbawiona i dumna, że rywalizuje o nią dwóch przystojnych mężczyzn, w tym jeden bajecznie bogaty, a drugi dużo młodszy. Ale kiedy Budzyński spotka swoją dawną przyjaciółkę Julię (Marta Chodorowska) i na jej widok o "bożym świecie" zapomni, Magda poczuje, co sama zrobiła. Tyle, że w 1649 odcinku "M jak miłość" na odzyskanie męża może już być dla pani Budzyńskiej za późno.

"M jak miłość" odcinek 1649 - poniedziałek, 28.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1649 odcinku "M jak miłość" Magda poczuje silne ukłucie zazdrości na widok zażyłości, jaka łączy Budzyńskiego z prawniczką Julią. Piękna przyjaciółka Andrzeja dosłownie zajmie mu cały i nie będą mogli się od siebie oderwać. Julia pojawi się w kancelarii, gdzie Magda będzie mogła tylko bezradnie obserwować, jak jej mąż nie może nagadać się z koleżanką po fachu. Wtedy przed oczami staną jej randki z Wareckim. 

Przypomnijmy - Adam Warecki pojawił się w "M jak miłość" jako nowy wychowawca i polonista w klasie Ani (Gabriela Świerczyńska). Przystojny, oczytany i uczynny nauczyciel z miejsca wpadł w oko pasierbicy Budzyńskiego, ale sam oszalał na punkcie jej macochy. Magda zgodziła się, aby Adam uczył ją do egzaminu na prawo jazdy i spędzała mnóstwo czasu na pogaduszkach przy kawie. Warecki doszedł więc do wniosku, że ma u niej szanse i sprawę postawił jasno: zawsze będzie na nią czekał.   

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1647: Marcin pokona Argasińskiego! Przed ucieczką Patrycji i Łukasza posunie się do jeszcze większej podłości - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Co gorsze, miłość Ani do Wareckiego w "M jak miłość" zamieniła się w obsesję i z czasem Adam stał się wrogiem publicznym nr 1 Budzyńskiego. Ale Magda nadal sobie nic z tego nie robiła, łasa na komplementy i czułe spojrzenia młodszego przystojniaka. I dokąd ją to doprowadzi?

W 1649 odcinku "M jak miłość" Magda zrozumie, że mocno przesadziła z otwartością na bliskość z Wareckim. I choć do niczego między nimi nie doszło, długo "grała na nosie" swojemu mężowi.  Andrzej dostanie od losu niespodziankę w postaci Julii i oszaleje na jej punkcie do tego stopnia, że będzie planował wyjazd do Wrocławia, aby być blisko ślicznej koleżanki. Budzyński będzie mógł wrócić do starych nawyków i zacząć zdradzać żonę, jak kiedyś Martę (Dominika Ostałowska). Czy "otrzeźwienie" Magdy nie przyjdzie za późno?

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1647: Aresztowanie Argasińskiego. Patrycja nareszcie będzie wolna - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nowe romanse u Mostowiaków. Zdrada zniszczy nie jeden szczęśliwy związek
Najnowsze