M jak miłość, odcinek 1649: Anita i Kamil wezmą szybki ślub? Pierwszy raz wyzna co tak naprawdę czuje - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1649: Anita i Kamil wezmą szybki ślub? Pierwszy raz wyzna co tak naprawdę czuje - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1649: Anita i Kamil wezmą szybki ślub? Pierwszy raz wyzna co tak naprawdę czuje - ZDJĘCIA

2022-03-22 21:32

W 1649 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) oświadczy się Anicie (Melania Grzesiewicz), bo uzna, że tylko w ten sposób ją przy sobie zatrzyma! Anita odejdzie od Gryca po tym jak wykrzyczy jej prosto w oczy, że nie ma prawa wtrącać się w jego życie i sprawy Poli (Hania Nowosielska). Już zacznie pakować walizki, a wtedy Kamil w 1649 odcinku "M jak miłość" zdecyduje się na oświadczyny. Mało tego! Pierwszy raz Kamil wyzna Anicie miłość ponieważ zrozumie, że jest jedyną kobietą, z którą mógłby być. Zakochani zaczną szykować szybki ślub po zaręczynach? Nie do końca. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1649 - poniedziałek, 28.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Anita i Kamil w 1649 odcinku "M jak miłość" będą o krok od rozstania! Jednak równie szybko ogłoszą zaręczyny i zdecydują się na ślub?! Związek tej pary czeka prawdziwe trzęsienie ziemi kiedy Pola przypadkiem wygada się ojcu, że dzięki Anicie może się widywać ze swoją biologiczną matką Weroniką (Ewelina Kudeń-Nowosielska). Dla Kamila stanie się jasne, że Anita go zdradziła. Sprowokuje taką kłótnię z partnerką, że przestanie nad sobą panować. Przeholuje do tego stopnia, że boleśnie zrani Anitę i wykluczy ją ze swojego życia. Reakcja kobiety będzie natychmiastowa - w 1649 odcinku "M jak miłość" odejdzie od Kamila i Poli. Ku rozpaczy córki Gryca.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1649: Anita pożegna się z Polą. Kamil nigdy naprawdę jej nie kochał - ZDJĘCIA, WIDEO

Odtrącona Anita w 1649 odcinku "M jak miłość" spakuje swoje rzeczy i będzie już gotowa na wyprowadzki z domu Kamila i Poli. Wówczas zdesperowany Gryc zdobędzie się na niesamowity gest. Padnie przed nią na kolana i się oświadczy. Zachęcą go do tego Pola i Adam Werner (Jacek Kopczyński).

- Nie możesz karać mnie za to, że okazałem się takim idiotą! Oczywiście, że mamy wspólną przyszłość… Ty, ja i Pola jesteśmy rodziną! I masz w tej rodzinie dokładnie takie same prawa jak my... Może nawet większe, bo i ja, i Pola nie wyobrażamy sobie życia bez ciebie! Może za chwilę pomyślisz sobie, że z mojej strony to błazenada, ale nigdy w życiu nie byłem bardziej poważny... Czy zgodzisz się zostać moją żoną? - zapyta Anitę. 

Partnerka Kamila w 1649 odcinku "M jak miłość" aż zaniemówi z wrażenia. Nie uwierzy, że to prawdziwe oświadczyny. - Błagam cię...

- Mówię serio… - zapewni Gryc.

Sprawdź też: Kinga i Piotrek pożegnali M jak miłość. Ostatni dzień Katarzyny Cichopek i Marcina Mroczka na planie w rodzinie Zduńskich - ZDJĘCIA

Niestety w 1649 odcinku "M jak miłość" Anita nie zgodzi się na ślub z Kamilem. Odrzuci oświadczyny, lecz da mu kolejną szansę, żeby udowodnił jej czy ich związek ma szansę przetrwać dłużej, czy naprawdę są i będą dalej rodziną. Zaraz potem Kamil zdobędzie na kolejne romantyczne wyzwanie. - Kocham cię... - powie Anicie. Do tej pory te słowa usłyszały od niego tylko dwie kobiety - Magda (Anna Mucha) i była żona, o której niewiele wiadomo. - Wiesz, że powiedziałeś mi to pierwszy raz?

- Ale co ty na to?

- Ja? Cóż… Ja ciebie też… - odpowie. Na ślub Anity i Kamila jeszcze w tym sezonie "M jak miłość" nie ma co jednak liczyć.

M jak miłość. Anita odejdzie od Kamila kiedy odkryje zdradę! Nawet Pola jej nie zatrzyma?
Najnowsze

Materiał sponsorowany