M jak miłość, odcinek 1647: Patrycja i Łukasz dostaną od Marty błogosławieństwo i dom w Grabinie - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1647: Patrycja i Łukasz dostaną od Marty błogosławieństwo i dom w Grabinie - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1647: Patrycja i Łukasz dostaną od Marty dom w Grabinie i błogosławieństwo - ZDJĘCIA

2022-03-21 20:13

W 1647 odcinku "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska) i Łukasz (Jakub Józefowicz) nareszcie będą razem! Uciekną przed Argasińskim (Karol Strasburger) i rozpoczną nowe życie w Grabinie, gdzie będzie już czekała na nich Marta (Dominika Ostałowska) z rodziną Mostowiaków. Zanim urodzi się syn Patrycji i Łukasza w 1647 odcinku "M jak miłość" matka Wojciechowskiego pobłogosławi ich związek, a do tego podaruje im dom w Grabinie. Zakochani zamieszkają w leśniczówce, która formalnie jest własnością Mostowiaków, bo Marek (Kacper Kuszewski) kupił ją dla jednej z córek. Sprawdźcie, co się wydarzy!

"M jak miłość" odcinek 1647 - poniedziałek, 21.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Patrycja i Łukasz w 1647 odcinku "M jak miłość" zostaną rodzicami. Tuż przed porodem uciekną przed Argasińskim, który nie zdoła już ich zatrzymać ani rozdzielić. Z pomocą detektywów Marcina (Mikołaj Roznerski) i Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) oraz przy gigantycznym wsparciu Marty, Marysi Rogowskiej (Małgorzata Pieńkowska) i babci Barbary (Teresa Lipowska) znajdą dom, a zarazem bezpieczne schronienie w leśniczówce w Grabinie. Wcześniej mieszkali tam lokalni policjanci: Rafał Stadnicki (Jakub Kucner), Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik), ale w 1647 odcinku "M jak miłość" okaże się, że dom jest pusty.

Co w 1647 odcinku "M jak miłość" się stanie z Rafałem, który po wyjeździe przyjaciół został sam w leśniczówce? Tego na razie nie wiadomo, ale pewne jest, że dom wciąż będzie należał do rodziny Mostowiaków. Kilka lat temu Marek kupił leśniczówkę dla Natalki (Marcjanna Lelek) i Franka (Piotr Nerlewski), a kiedy Zarzyccy wyjechali do Australii i się rozstali, wynajęli go policjanci z komisariatu w Lipnicy.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1647: Radość u Mostowiaków z narodzin kolejnego prawnuka Barbary. To dzięki Marcinowi! - ZDJĘCIA

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1648: Paweł wyładuje się na France kiedy wreszcie powie, że ojciec Jaśka ją molestował - WIDEO, ZDJĘCIA

Rodzina Łukasza w 1647 odcinku "M jak miłość" od razu otoczy jego i Patrycję opieką, robiąc wszystko, by ciężarna ukochana Wojciechowskiego poczuła się w Grabinie jak w domu, jak u siebie. - Jesteście! Tak na was czekaliśmy... - zapewni syna i przyjaciółkę Marta, która w 1647 odcinku "M jak miłość" udzieli obojgu symbolicznego błogosławieństwa. Barbara i Marysia zadbają o to, aby zakochani mieli co jeść, a Wojciechowska przekaże, że po ustaleniu wszystkiego z Mostowiakami mogą mieszkać w leśniczówce jak długo chcą.

Poród Patrycji w 1647 odcinku "M jak miłość" zacznie się właśnie w leśniczówce w Grabinie. Ponieważ kartka pogotowia nie zdąży dojechać, Artur Rogowski pomoże dziecku Łukasza i Patrycji przyjść na świat. Szczęśliwa z narodzin wnuka Marta odważy się powiedzieć Łukaszowi, że od dawna wiedziała, że to on, a nie Argasiński jest ojcem. Zda sobie bowiem sprawę, że gdyby nie odwaga i upór Łukasza, mogłaby nigdy nie zobaczyć małego Jana Lucjana Norberta.

To pewne, że w "M jak miłość" Patrycja z Łukaszem i synem będą przez długi czas mieszkać w Grabinie, korzystając z gościnności Mostowiaków.

M jak miłość. Patrycja po porodzie wyrwie się od Argasińskiego! Tutaj zamieszka z Łukaszem?
Najnowsze