M jak miłość, odcinek 1647: Marta po narodzinach syna Łukasza i Patrycji wyjawi wszystkie kłamstwa! Nigdy jej nie wybaczy?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1647: Marta po narodzinach syna Łukasza i Patrycji wyjawi wszystkie kłamstwa! Nigdy jej nie wybaczy?

M jak miłość, odcinek 1647: Marta po narodzinach syna Łukasza i Patrycji wyjawi wszystkie kłamstwa! Nigdy jej nie wybaczy?

2022-03-08 8:48

Marta (Dominika Ostałowska) w 1647 odcinku "M jak miłość" zostanie postawiona pod ścianą. Sekrety o ciąży Patrycji (Alżbeta Lenska) muszą wyjść na jaw i dłużej nie da rady udawać, że noworodek to dziecko Argasińskiego (Karol Strasburger). W 1647 odcinku "M jak miłość" Patrycja urodzi synka i właśnie wtedy Marta będzie musiała przyznać się do wszystkich kłamstw i wyjawić Łukaszowi (Jakub Józefowicz), że dobrze wiedziała, że to jego dziecko urodzi przyjaciółka. Wojciechowski w szokujący sposób zareaguje na przyznanie się matki do kłamstw.

"M jak miłość" odcinek 1647 - poniedziałek, 21.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1647 odcinku "M jak miłość" Patrycja i Łukasz uciekną od Argasińskiego, a kobieta uwolni się od męża tyrana. Wojciechowski załatwi jej schronienie w leśniczówce, gdzie będą już czekały Marta i Marysia (Małgorzata Pieczyńska). Na miejscu okaże się, że Argasińska zacznie niespodziewanie rodzić. Odejdą jej wody, a karetka nie dojedzie na czas. Dlatego też poród odbierze Artur Rogowski (Robert Moskwa) z pomocą żony.

W 1647 odcinku "M jak miłość" kobieta urodzi synka i w dzień porodu Łukasz dowie się, że to on jest biologicznym ojcem dziecka. Tę informację od dawana posiadała Marta, ale słowem nie odezwała się, że zna prawdę. Cały czas okłamywała syna i nie mówiła u o tym, że doskonale wie, że Patrycja ukrywa prawdę. Nie da rady dłużej udawać, a poród Patrycji będzie dla wszystkich wielkim przeżyciem, szczególnie że karetka nie zdąży dojechać. Strach przemiesza się z nadzieją, a Martę natchnie na zwierzenia. Wyjaśni synowi, że kłamała, nie mówiła mu całej prawdy i wiedziała o jego ojcostwie prawie od początku. Syn zareaguje w najmniej spodziewany sposób.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1643: Paweł pożałuje małżeństwa z Franką! Miesiąc po ślubie pokaże, do czego jest zdolna

W 1647 odcinku "M jak miłość" Łukasz postanowi wybaczyć matce i nawet nie zrobi żadnej afery z powodu jej kłamstw. Będzie tak poruszony porodem i szokującą informacją o drugim dziecku. Przypomnijmy, że Łukasz ma już córeczkę z Katią (Joanna Jarmołowicz), która mieszka w Gruzji, a on nie widuje często małej Natalki (Lena Dałek). Teraz będzie musiał zająć się Argasińską i noworodkiem. Co ciekawe, w 1647 odcinku "M jak miłość" Argasiński zdecyduje się na ucieczkę, co doradzi mu Herman (Piotr Łukawski). Kiedy zacznie robić się naprawdę niebezpiecznie i ordynator poczuje, że zaczyna mieć poważne kłopoty, postanowi wyjechać. Czy opuści kraj na zawsze? Wątpliwym jest, że zostawi ich w spokoju na długo. Patrycja i Łukasz będą jednak chociaż przez chwilę szczęśliwi ze swoim nowonarodzonym synkiem.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1644: Warecki ujawni ordynarne wiadomości od Ani! Magda będzie w szoku, że nastolatka odważyła się na taki krok - ZDJĘCIA

M jak miłość. Łukasz odbije Patrycję z domu potwora Argasińskiego? Mściwy ordynator zrobi wszystko, żeby go załatwić
Najnowsze