M jak miłość, odcinek 1644: Warecki ujawni ordynarne wiadomości od Ani! Magda będzie w szoku, że nastolatka odważyła się na taki krok - ZDJĘCIA

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1644: Warecki ujawni ordynarne wiadomości od Ani! Magda będzie w szoku, że nastolatka odważyła się na taki krok - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1644: Warecki ujawni ordynarne wiadomości od Ani! Magda będzie w szoku, że nastolatka odważyła się na taki krok - ZDJĘCIA

2022-03-06 20:14

W 1644 odcinku "M jak miłość" Warecki (Wojciech Świeściak) nie wytrzyma i pokaże Magdzie (Anna Mucha), co Ania (Gabriela Świerczyńska) wypisuje do niego w smsach. Nastolatka ma prawdziwą obsesję na punkcie Adama, ale kiedy on znów zwróci uwagę Budzyńskiej na coraz dziwniejsze postępowanie dziewczyny, wyjdą na jaw nowe fakty. W 1644 odcinku "M jak miłość" Magda nie uwierzy własnym oczom, kiedy spojrzy na wiadomości od Ani. Odważne teksty i obleśne komentarze będą normą. Adam przestanie wierzyć, że ta farsa się kiedyś skończy.

"M jak miłość", odcinek 1644 - wtorek, 8.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1644 odcinku "M jak miłość" Magda znów spotka się z Wareckim, bo nauczyciel doskonale zdaje sobie sprawę, że jeśli ma się z kimś dogadać, to na pewno z nią, a nie z Budzyńskim (Krystian Wieczorek). Andrzej nadal przystaje przy zdaniu, że to nauczyciel nie dopilnował pewnych kwestii i córka nie jest winna. Prawda jest taka, że Ania męczy go od dawna i nie daje mu spokoju. W końcu w 1644 odcinku "M jak miłość" Warecki postanowi pokazać Magdzie smsy od dziewczyny.

- Twój głos jest taki seksowny! 

- Jesteś bardzo seksowny

- Nie mogę się doczekać, kiedy cię zobaczę

- Chciałabym żebyś tu był, żebyśmy mogli się przytulić i zasnąć - zacznie czytać Magda, kiedy Warecki pokaże jej szereg smsów od Ani.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1646: Seks randka Izy i Mikuckiego. Sprowokuje go bez wiedzy Marcina

Odważne teksty w 1644 odcinku "M jak miłość" zaszokują Magdę. Mało tego, Warecki będzie miał jeszcze więcej do powiedzenia o bardzo dziwnym zachowaniu Ani.

- Myślę, że Ania ma poważny problem ze sobą... Z samoakceptacją, z poczuciem własnej wartości... Coś tam jest bardzo nie tak. I mówię to tobie, nie jej ojcu, bo zakładam, że będziesz bardziej obiektywna - powie nauczyciel w 1644 odcinku "M jak miłość". - Wiem, że Ania ma problemy. Ale chodzi na terapię, jest pod opieką psychologa... - stwierdzi Magda. - Pytanie, na ile jest z nim szczera. Ania jest bardzo inteligentna, potrafi się świetnie kryć, manipulować... Jeśli będzie chciała, każdego bez problemu wyprowadzi w pole. Nawet dobrego psychologa - doda Warecki dla podtrzymania swoich słów.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1644: Wielki sekret Argasińskiego. To dlatego tak pilnie strzeże przed światem dokumenty - ZDJĘCIA

W 1644 odcinku "M jak miłość" Magda nie wie nawet, do jakiej tragedii doprowadzą słowa Adama. Wieczorem Ania, Magda i Andrzej wyjadą do siedliska, a kiedy zjawi się tam Warecki, wszystko pójdzie nie tak. Nauczyciel będzie pijany, da Budzyńskiej niezręczny prezent i podtrzyma swoje słowa o Ani. Nie wie, że nastolatka wszystko usłyszy i tak się wścieknie, że ucieknie w las! Andrzej w 1644 odcinku "M jak miłość" nie da rady dodzwonić się do córki, która zniknie. Z Anią będzie coraz gorzej. Nie wiadomo, co jeszcze wymyśli.

M jak miłość. Ania zamieni życie Magdy i Andrzeja Budzyńskich w koszmar
Najnowsze