M jak miłość, odcinek 1646: Seks randka Izy i Mikuckiego. Sprowokuje go bez wiedzy Marcina

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1646: Seks randka Izy i Mikuckiego. Sprowokuje go bez wiedzy Marcina

M jak miłość, odcinek 1646: Seks randka Izy i Mikuckiego. Sprowokuje go bez wiedzy Marcina

2022-03-06 9:30

W 1646 odcinku "M jak miłość" Mikucki (Piotr Kazimierzczak) śmiało zaproponuje Izie (Adriana Kalska) seks. Wiadomo jest, że kobieta bardzo mu się spodobała, a szef robi wszystko, by się do niej zbliżyć. W 1646 odcinku "M jak miłość" sam zadzwoni do ukochanej Marcina (Mikołaj Roznerski) i poinformuje ją, że wszystko mu się sypie, a w firmie grasuje tajemniczy "kret". Nie ma pojęcia, że mówi o Chodakowskim, a cała intryga jest z góry zaplanowana. Mimo tego, Mikucki rzuci do Izy kilkoma ordynarnymi tekstami i wprost zapyta się, czy piękna kobieta się z nim prześpi!

"M jak miłość" odcinek 1646 - wtorek, 15.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1646 odcinku "M jak miłość" Mikucki zorientuje się, że ktoś wmieszał się w strukturę firmy i odkrył, że oszukuje i kradnie. Mikucki nie ma pojęcia, że sprawcą jego niedoli jest Marcin, wynajęty przez zarząd. Szef Chodakowskiego pomyśli, że jedyną osobą, która może go pocieszyć jest Iza i nie da rady oderwać się od myśli, że chciałby uprawiać z nią seks! Jak podaje "Świat Seriali", mężczyzna powie to wprost.

- Marcin jest z tobą? Słuchaj, tylko dwa słowa... Spotkaj się ze mną, proszę... Nie odmawiaj mi, mam cholerne kłopoty w robocie, wszystko mi się wali... - zacznie błagać Krzysztof w 1646 odcinku "M jak miłość". Nie przewidzi, że detektyw słucha rozmowy. - Proszę cię, nie udawaj... Wiem, że też miałaś ochotę. No wiesz... Wtedy, w knajpie, widziałem, jak na mnie patrzyłaś. Prowokowałaś mnie. Czułem, jak pod stolikiem dotknęłaś mojej nogi - dorzuci Mikucki, a Iza wręcz oniemieje na wieść, że mężczyzna odebrał jej działania za prowokację. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1643: Paweł pożałuje małżeństwa z Franką! Miesiąc po ślubie pokaże, do czego jest zdolna

Seks propozycja w 1646 odcinku "M jak miłość" oburzy Izę. Przerazi się, że słuchający rozmowy Marcin, znów zrobi scenę zazdrości i wybuchnie. Postanowi uciąć rozmowę z jego szefem. - Nie mamy o czym rozmawiać... I proszę, żebyś więcej do mnie nie wydzwaniał! - rzuci do słuchawki w 1646 odcinku "M jak miłość". Spojrzy z przerażeniem na męża, ale on zareaguje w bardzo wyważony sposób. 

- Chyba w to nie wierzysz?! On jest jakiś nienormalny! Przecież w żaden sposób go nie prowokowałam... Byłeś tam, widziałeś! - spanikuje Iza, a Marcin zachowa się jak trzeba. - Byłem, widziałem, jak na ciebie patrzył... I mam ogromną ochotę dać mu w mordę! Ale pretensje mogę mieć tylko do siebie. Nie wiem, co mnie podkusiło, że dałem się namówić na tę cholerną podwójną randkę - powie Marcin, a Iza zauważy, że ich terapia małżeńska naprawdę działa, bo jeszcze niedawno Marcin zrobiłby wielką aferę i nie uwierzył kobiecie na słowo. Teraz spojrzy na całą sprawę obiektywnie i oczywiście stanie po stronie żony.

Niestety wiadomo już, że w 1646 odcinku "M jak miłość" cały plan Chodakowskich i rola detektywa w firmie się wyda i nawet dojdzie do bójki na oczach Szymka (Staś Szczypiński)! Mikucki wścieknie się, że Marcin go oszukał, a Iza to nie jego kochanka, a żona, która we wszystkim mu pomogła.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1647: To Rogowski odbierze poród Patrycji w leśniczówce! Syn Łukasza dostanie imię po dziadkach - ZDJĘCIA

M jak miłość. Franka po kolejnym ataku ojca Jaśka powie Pawłowi co jej zrobił zboczeniec
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze