M jak miłość, odcinek 1647: Marysia pierwsza dowie się, że Kisielowa odchodzi od męża. Znów zwali im się na głowę!

i

Autor: vod.tvp M jak miłość, odcinek 1647: Marysia pierwsza dowie się, że Kisielowa odchodzi od męża. Znów zwali im się na głowę!

M jak miłość, odcinek 1647: Marysia pierwsza dowie się, że Kisielowa odchodzi od męża. Znów zwali im się na głowę!

W 1647 odcinku "M jak miłość" miłość odniesie wielkie zwycięstwo i równocześnie upadek. Patrycja (Alżbeta Lenska) i Łukasz (Jakub Józefowicz) znowu będą razem bezpieczni w Grabinie, ale na dom Mostowiaków zwali się też nieszczęście. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) jako pierwsza dowie się, że Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) odchodzi od męża (Krzysztof Tyniec), albowiem wytropiła, że ją zdradza. W aferę będzie zaangażowany także Artur Rogowski (Robert Moskwa), który będzie musiał znaleźć też chwilę, aby odebrać poród syna Argasińskiej. Jak oni sobie poradzą z taką emocjonalną bombą w 1647 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1647 - poniedziałek, 21.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1647 odcinku "M jak miłość" do Grabiny zawitają wyczekiwani przez rodzinę Patrycja i Łukasz. W tym samym czasie, już nie tak hucznie witana, pojawi się Kisielowa, która załamana uprosi Rogowskich o rozmowę. I kiedy przy stole w kuchni Mostowiaków Marta (Dominika Ostałowska) z Barbarą (Teresa Lipowska) będą dziękowały Marcinowi (Mikołaj Roznerski) za uratowanie ich bliskich, w pokoju obok będzie rozgrywał się prawdziwy dramat.  

Artur, widząc stan pani Sołtys w 1647 odcinku "M jak miłość" poprosi Marysię o interwencję. Sam nie będzie czuł się na siłach pocieszać pani Zosi w sprawach sercowych. 

Zobacz koniecznie: Stulecie Winnych 4, odcinek 43: Skandal u Winnych na komunii córek Basi i Tomka! Syn Jaśka zatrzymany - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

- Przepraszam, wiem, że macie swoje kłopoty... Ale, widzisz, Marysiu, odchodzę od męża - "zastrzeli" Rogowskich Kisielowa. 

- Pani Zosiu, niemożliwe... - wydusi z siebie przerażona Marysia. 

- Kiedyś Robert tylko mnie mówił, że mam w sobie taki blask, jak nie z tego  świata, a teraz powiedział to innej - wyzna ze łzami w oczach pani sołtys. - To już koniec. Nie warto ciągnąc tego, co już dawno umarło

W tym momencie 1647 odcinku "M jak miłość" do pokoju wejdzie Barbara i Marysia zorientuje się, że dzieje się coś jeszcze poważniejszego. Istotnie, Patrycja zacznie rodzić i będzie potrzebna natychmiastowa pomoc lekarza. A co z Kisielową? Załamana pani sołtys zapewne zostanie u Mostowiaków na dłużej, dopóki Robert nie zacznie śpiewać pod jej oknami. 

Czytaj także: Kinga i Piotrek pożegnali M jak miłość. Ostatni dzień Katarzyny Cichopek i Marcina Mroczka na planie w rodzinie Zduńskich - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1647: Marcin pokona Argasińskiego! Dzięki niemu Łukasz i Patrycja uciekną
Najnowsze