M jak miłość, odcinek 1646: Iza znów przeżyje koszmar zazdrości? Pożałuje, że pomogła Marcinowi załatwić szefa - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp M jak miłość, odcinek 1646: Iza znów przeżyje koszmar zazdrości? Pożałuje, że pomogła Marcinowi załatwić szefa - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1646: Iza znów przeżyje koszmar zazdrości? Pożałuje, że pomogła Marcinowi załatwić szefa - ZDJĘCIA

2022-03-15 21:00

W 1646 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) odbierze obrzydliwy telefon od szefa Marcina (Mikołaj Roznerski), Krzysztofa Mikuckiego (Piotr Kazimierzczak), który spróbuje jej wmówić, że ma ochotę na sekretny romans. Bo przecież cały czas go prowokowała podczas ostatniej podwójnej randki! Już na sam dźwięk głosu Mikuckiego Iza wpadnie w popłoch. Nie tak dawno Marcin szalał z zazdrości, oskarżał ją o zdradę. Chodakowskich w 1646 odcinku "M jak miłość" czeka kolejna próba w związku. Iza szybko pożałuje, że wmieszała się w śledztwo Marcina, pomogła mężowi załatwić biznesmena oszusta. Znów mąż jej nie uwierzy?

"M jak miłość" odcinek 1646 - wtorek, 15.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Marcin w 1646 odcinku "M jak miłość" przekonają się, że takim wstrętnym typem jak Krzysztof Mikucki lepiej nie zadzierać. Szef Marcina w firmie, gdzie Chodakowski od jakiegoś czasu odgrywa rolę informatyka, bo prowadzi tajne śledztwo na zlecenie zarządu, upatrzył sobie Izę i postanowi zrobić wszystko, by ją zdobyć. Mikucki w 1646 odcinku "M jak miłość" wciąż będzie myślał, że Iza nie jest żoną, ale kochanką Marcina, bo Chodakowski pokazał mu zupełnie inną rodzinę i inną żonę! Oczywiście od samego początku Iza była wtajemniczona w śledztwo męża. Wszystko się skomplikowało kiedy Mikucki zaczął nachalnie podrywać Izę na ich ostatniej randce! Żeby intryga detektywa się nie wydała, Chodakowscy dalej udawali przed nim parę kochanków.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1646: Seks randka Izy i Mikuckiego. Sprowokuje go bez wiedzy Marcina

Ale sprawy wymkną się spod kontroli gdy w 1646 odcinku "M jak miłość" napalony Mikucki o poranku zadzwoni do Izy, żeby namówić ją na seks. Rzecz jasna w tajemnicy przed Marcinem. - Spotkaj się ze mną, proszę...Nie odmawiaj. Mam cholerne kłopoty w robocie, wszystko mi się wali. Proszę cię, nie udawaj. Wiem, że też miałaś ochotę... No wiesz, wtedy w knajpie. Widziałam jak na mnie patrzyłaś... Prowokowałaś mnie, czułem jak pod stolikiem dotknęłaś mojej nogi... - Mikucki będzie wmawiał Izę, że to ona go uwodzi.

Na szczęście żona Marcina w 1646 odcinku "M jak miłość" wcześniej weźmie rozmówcę na głośnik, by mąż wszystko słyszał. - Co?! Nie mamy o czym rozmawiać i proszę więcej do mnie nie dzwonić! - oburzona Iza od razu zakończy rozmowę.

Reakcja Marcina na propozycję Mikuckiego w 1646 odcinku "M jak miłość" wzbudzi strach Izy. Bo ukochany będzie wyglądał tak, jakby z trudem nad sobą panował, jakby uwierzył, że byłaby zdolna do zdrady! Tak jak wtedy kiedy oboje padli ofiarą spisku Bosackiego (Dariusz Kordek), który chciał zniszczyć ich małżeństwo, wrabiając Izę w romans z jej szefem Michałem Ostrowskim (Paweł Deląg).

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1648: Impreza Basi w nowym mieszkaniu Franki i Pawła wymknie się spod kontroli - ZDJĘCIA

W 1646 odcinku "M jak miłość" Iza niespokojnie spojrzy na męża. Przestraszy się, że Marcin da wiarę tym kłamliwym tekstom Mikuckiego. - Czy ja go prowokowałam?! Widziałeś to! - zapewni ukochanego, by ten znów nie ubzdurał sobie nie wiadomo czego. - Tak, widziałem jak na ciebie patrzył. Myślałem, że dam mu w mordę! Ale pretensje mogę mieć tylko do siebie, że zgodziłem się na tę cholerną, podwójną randkę!

- To ja cię namówiłam. Chciałam dobrze, a wyszło jak wyszło.

- Na szczęście tym już się będzie zajmować prokuratura. A jak Mikucki będzie cały czas do ciebie wydzwaniał, to ja z nim pogadam osobiście!

- Jestem w szoku... Kiedyś...

- Zrobiłbym ci scenę zazdrości? Tak, ale teraz to ja już się pozbyłem tej negatywnej emocji. Wyleczyłem się. Nawet taki głąb jak ja, potrafi spoważnieć, dojrzeć... Wszystko dzięki terapii - przyzna Chodakowski.

- Widzisz, chyba już jesteśmy na takim etapie, że powinniśmy sobie poradzić sami

- W takim razie musimy jeszcze tylko podziękować naszej terapeutce. Bardzo cię kocham... - Marcin w 1646 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał żadnego powodu, żeby nie ufać Izie.

Ale na tym nie koniec, bo jeszcze tego samego dnia Mikucki zdemaskuje Chodakowskich na rodzinnej kolacji z dziećmi w bistro "Nasz Zielony Sad", a Marcin stanie się jego największym wrogiem. Choć detektyw rozprawi się ze swoim szefem, dojdzie między nimi do bójki, Mikucki nie podda się tak szybko. W 1646 odcinku "M jak miłość" Iza dostanie nauczkę, żeby nigdy więcej nie mieszać się w śledztwa Marcina, bo może się to dla nich źle skończyć. 

Miłość Izy i Marcina w M jak miłość przetrwa nawet rozstanie aktorów! Aż żal będzie patrzeć na Adrianę Kalską i Mikołaja Roznerskiego
M jak miłość odc. 1646. Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1646. Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1646. Krzysztof Mikucki (Piotr Kaźmierczak)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1646. Krzysztof Mikucki (Piotr Kaźmierczak)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze